Dalmicica

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Planet Spa Mediterrán Olívaolaj Kondícionáló Hajpakolás

Avon Planet Spa Mediterrán Olívaolaj Kondícionáló Hajpakolás
2015. november 12.

Nem tudok rosszat mondani erről sem, ahogy az összes többi avon spa termékről sem. Isteni
Avon Spa <3

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Arcmaszk

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Arcmaszk
2015. november 12.

Olyan arcmaszk után használom mindig ami szárítja a bőröm kicsit. Együtt a kettő istenien tisztít és hidratál. Imádom az illatát. Állandó az otthoni spa kollekciómban :D

Avon Planet Spa Blissfully Nourishing Testvaj

Avon Planet Spa Blissfully Nourishing Testvaj
2015. november 12.

Gyűlölöm az édes illatú dolgokat...de ez valami isteni finom :D Télre ajánlom, mert iszonyatosan sűrű és mélyen hidratál. Szuper! Érzékeny bőrre is lehet használni.

Avon Planet Spa Bali Botanica Arcmaszk

Avon Planet Spa Bali Botanica Arcmaszk
2015. november 12.

Totálisan Spa arcmaszk rajongó vagyok :D Mindig van itthon 3-4 féle legalább. Eddig egyben sem kellett csalódni. Ebben sem. teszi a dolgát szépen. Kellemes használni. Kicsit húzódik a bőröm ha lemosom, de rakok rá hidratáló pakolást és akkor elmúlik. Mindig így használom őket. Illata is finom bár nem a kedvencem.

dr. Organic Aloe Vera Sampon

dr. Organic Aloe Vera Sampon
2015. november 12.

Párom miatt kellett SLS mentes terméket keresni és erre esett a választásom.( Mondjuk régóta szemeztem vele, de nem volt olyan nyomós okom rá)
Pozitívum: Istenien tisztít, finom az illata, és nagy valószínűséggel én is allergiás lehettem valami összetevőre ami ebben nincs, ugyanis ilyen miteszer szerű dolgok voltak sokszor a fejbőrömön. Amióta ezt használom se korpa, se ez a dolog nincs.Sűrű ezért sokáig elég.
Negatívum: Baromira szárítja a hajamat, pedig zsírosodó hajam van. Gubancol, pedig rövid hajam, van amit nem túl nehéz kifésülni...hát amióta ezt használom azóta fáj :D
Az árával állok nagyon hadilábon,mivel sűrű sokáig tart, nem kell belőle sok, viszont nincs 300ml és 2500Ft...vegyesek az érzelmeim...
De mindenképpen ajánlom mert szuper termék.

Alverde Szempillanövesztő Szérum

Alverde Szempillanövesztő Szérum
2015. november 12.

Egy hónapja használom minden este és ha úgy van, hogy reggel nem sminkelek akkor reggel is. Sokkal gyorsabban kinőttek a pici szempilláim, elég régen volt egy lyuk a bal szempillasoromon, hát most nincs:)
Szerintem dúsabb is a szempillám tőle :) Mindenképp megér egy próbát.
Eleinte viszont bedagadt a szemhéjam tőle.
Szerintem aki nem akar tizenezreket fizetni egy bizonyos márkáért érdemes kipróbálnia ezt, mert ha nem is lesz műszempilla nagyságú a pilla, de biztos hogy javít az állapotán.

Babylove Tusfürdő és Sampon

Babylove Tusfürdő és Sampon
2015. november 5.

Utáltam...Borzalmas szaga van, és csúszós réteget hagy maga után. Ha nem lenne ilyen szaga még talán jobban szerettem volna...de így sajna nem :( Elhasználtam (alig vártam, hogy elfogyjon), de nem veszem újra. Az illatmentes ultra sensitive sokkal jobb.

Babylove Ultra Sensitive Waschlotion (régi)

Babylove Ultra Sensitive Waschlotion (régi)
2015. november 5.

Szuper kis lemosó! Nincs illata, nem irritálja a szemem. Sminket totálisan leszedi, micellás víznek sok dolga nincs utána. Mindenre lehet használni :)

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj
2015. október 29.

Pár napja használom. Eddig egy másik csíkok elleni olajat használtam,de elfogyott. Most ezt kaptam le a polcról sajnos nem tudtam megszagolni...Borzalmas szaga van...mondjuk az előtte használt olajnak még rosszabb volt...32 hetesen is hányok és irritálnak a szagok és nem bírom feldolgozni miért nem lehet ilyen kismamás dolgokat szagtalanra csinálni...mindennek okádék szaga van ami ilyen...
Hatásáról még visszajövök írni,de eddig: állaga kellemes, hidratál.Hasamon,derekamon csíkok nincsenek, ami nem genetika hiszem a lábamon csípőmön rengeteg van előző hízás-fogyásból adódóan. Szerintem megéri kenegetni,mert ha nem használ hát bumm neki, de enyhíteni biztosan enyhíti a bőr szétrepedését. Jha és bazi nagy hasam van már most :D
Szaga miatt 4 csillag.

Elocom 0,1% Kenőcs

Elocom 0,1% Kenőcs
2015. október 14.

Sajnos csak ez válik be a kiütéseimre, amit persze nem tudnak az orvosok honnan ered és mire vagyok allergiás...Havonta egyszer vagy kétszer, ha előjönnek a ragyák, akkor kenek rá egy-két alkalommal és szuperül gyógyítja. Tudom, hogy erős, tudom, hogy nem a legjobb, de ez használ. Sajnos terhesség alatt nem tudom használni...szenvedek is rendesen a sok kiütéstől és viszketéstől és sajnos nem találtam még alternatívát...
Valakinek valami ötlete?