Dorci94

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz
2020. június 1.

Pár hónapja vásároltam a Müllerben mikor elfogyott itthon a micellás víz. Gondoltam újítok, mi baj lehet?! Rózsás is, olajos is (szemfesték lemosáshoz anno a bodyshop olajosát használtam, biztos jó ez is). Óriásit tévedtem.
Amint bele kerül a szembe csíp...
Próbáltam kimosni, de nem lehet basszus, a csípős érzés ugyan elmúlt, de a szemeim pirosak voltak. Miután leszedtem a napi sminket, még egy órán keresztül jártam ki kb 3-4x kimosni a szememből ezt a borzalmat, mert homályosan láttam. Szerintem ezt egy sminklemosónak nem szabadna produkálnia, nagyon nem.

Baba Kakaóvaj Habfürdő

Baba Kakaóvaj Habfürdő
2020. május 31.

Az én normál bőrömet szárítja sajnos... plusz az illata sem hozta azt, amit vártam (bár ez az én hibám, hogy nem szagiztam vásárlás előtt).
Mindenesetre nem az a jó kis kakaóvaj illat, mint például a Ziaja cuccoknak.
Egyszer egyszer csobbanok benne, mert most már el használom, de újra venni nem fogom.

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Arcra

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Arcra
2020. május 22.

Régen szerettem, ezt is meg a hipoallergén verzióját is. Egy hete vettem újra egy csomaggal, bár ne tettem volna. A papír lerántásánál szakad, konkrétan a nagy részét ott hagyja a szőrnek (pedig nem erős szálakról van szó). A Müller saját márkását használtam előtte, ezerszer többet ér.

The Body Shop Activist Férfi Dezodor

The Body Shop Activist Férfi Dezodor
2020. május 20.

Magamnak rendeltem egy Bodyshopos shopping alkalmával, mert már untam a nő illatokat. Illata valóban fűszeres, nekem tetszik így nőként is. Állaga viszont... hááát hagy némi kívánni valót maga után. Folyik orrán száján, nagyon híg. Én azt érzem, hogy képez egy réteget a hónaljon, ami nem túl kellemes. Izzadásgátló hatása nálam 5ből 4es mondjuk, tehát nem a legjobb. Ezt az egyet már elhasználom, de nem fogom újravenni.

Nivea Sun Mattító Napozó Krém Arcra SPF30

Nivea Sun Mattító Napozó Krém Arcra SPF30
2020. május 6.

Most, hogy bejött a napsütéses jó idő elkezdtem használni. Tavaly az Uriage arcra valóját vettem, most ezt. Pár hét használat alapján írom azt, hogy SZUPER! Finom illat, bababőr. Én nem szoktam külön alá hidratálót kenni, nekem elég ez. Mattító hatásával is meg vagyok elégedve.

Manna Mattító, Tápláló Pakolás Zsíros Bőrre Kék Agyaggal

Manna Mattító, Tápláló Pakolás Zsíros Bőrre Kék Agyaggal
2020. április 24.

Heti 2x használom, pár csepp illóolaj hozzáadásával (levendula vagy teafa), mert a szaga botrányos! Ázott kutya vagy iszap jut róla eszembe. Viszont a hatása eléggé meggyőző! Szépen lemattít és egységesíti a bőrömet. Utána viszont alapos hidratálást igényel az arc, mivel picit szárít.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2020. február 28.

Kezdeném az árával, ami miatt ugrik is egy csillag. Szerintem azért annyira nem jó amennyire drága. Legutóbb Notinoról szereztem be 8500 forintért. Önmagában sosem használom, mivel nem igazán lehet szépen felvinni, bele tud csücsülni az enyhe kis ráncokba is illetve én járok szoláriumba, így nem mindig kompatibilis a Nude árnyalat a bőrömmel. Van egy folyékony Bourjois alapozóm, vele keverem ki a tökéletes színt és állagot (alapjáraton nekem nagyon sűrű). Na így viszont, amit ad az valami csodaszép. Gyönyörű egyenletes bőrfelszín! Kombinált bőrnél azért egy fixáló/mattító púdert igényel mivel a t zónában kifényesedhet.

Pupa Glow Obsession Compact Blush Highlighter

Pupa Glow Obsession Compact Blush Highlighter
2020. február 28.

Ez egy álom! Kötelező darabja lett a sminkkészletemnek. Gyönyörűen pigmentált, szemhéjpúderként is megállja a helyét. És ami a legbrutálabb, hogy 12 óra munka után is tart.

Herbal Essences Bio:Renew White Grapefruit & Mosa Mint Sampon

Herbal Essences Bio:Renew White Grapefruit & Mosa Mint Sampon
2020. február 5.

Megvettem, mert majdnem “mindenmentes”. Nem a volumennövelő hatása vonzott... bár azzal személy szerint nem mentem sokra.
Dúsítást ígér ugyan, de ez az én hajamon nem igazán jött be. Ami nem is érdekelt különösebben. Az viszont már igen, hogy egy napot is alig bír ki a frizurám, mert a töve elkezd zsírosodni. (Nem használok balzsamot, csak hajvégápolót, így biztos ez a sampon a ludas.)
A 400 forintos Rossmann saját márkás nekem jobban bevált. 3*-ot csak a kellemes friss illata miatt kap.

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk
2019. december 22.

Sosem használtam még éjszakai maszkot.
Igazából ezt is egy arckrémnek nevezném, mint maszknak.
Nem mondom, hogy minden este használom, mert van az úgy , hogy kimarad. Heti 3-4 alkalommal felkenem, reggelre pedig babapopsi a bőröm. Téli időszakban szerintem szuper. Hamar beszívódik, kellemes tiszta illata van. Engem meggyőzött, mint éjszakai krém!