Dorci94

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nina Ricci L’Extase EDP

Nina Ricci L’Extase EDP

Néha szeretem, néha nem.
Vannak parfümök itthon amiket totál magaménak érzek. “Az én illatom”. Na hát ez nem ilyen. Szeretem, félreértés ne essék, de valahogy nem tudtunk eggyé válni. Van ő meg van én 😄 Egyébként kifejezetten dögös illat.

Lancome Trésor Eau de Parfum Lumineuse

Lancome Trésor Eau de Parfum Lumineuse

Egy szó: szeretem.
Édes,bújós,kifújáskor és később is finom.
Lancome illat révén tartós is, úgyhogy 5*.

Bioextra Argán Olaj

Bioextra Argán Olaj
2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem! Baba a bőröm tőle egész nap, úgy, hogy csak este lefekvés előtt masszírozom a megtisztított bőrömbe. Nagyon jól szabályozza a faggyútermelést, a bőröm hálás érte :)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. augusztus 14.

Itteni pozitív vélemények alapján rendelrltem meg. Hát... nem kellett volna. Csodaszert vártam, nagy nullát kaptam. Semmit sem segít, ugyanúgy vannak pattik, miteszerek. A pórusaim sem lettek kisebbek tőle. Nappalra nem is tudtam használni, mert olyan fényes vol az arcom tőle, mint aki lekentek lakkal.

Ilcsi Ichtiolos Korrektor

Ilcsi Ichtiolos Korrektor
2018. augusztus 14.

Tényleg csodaszer. Mindig van itthon! Éjjel rákenem a pöttyökre reggelre pedig leszáradnak. Ha kinyomhatatlan gyulladt pattira kenem, reggelre megérleli 😄 és el tudom távolítani. Az illata nem túl kellemes... termálszag, de ezt el lehet nézni neki.

Inecto Naturals Argan Body Lotion

Inecto Naturals Argan Body Lotion
2018. augusztus 14.

Ez AZ az illat! Van egy bizonyos édeskés (nem cukor) illat, amit néha megérzek nőkön. Na hát ez a csodakrém pont olyan. Télen nyáron használom mert könnyen beszívódik és nem túl zsíros. Szépen hidratál, plusz 90%ban természetes összetevőket tartalmaz. Ami pedig az abszolút bónusz: nem tesztelnek állatokon!

The Body Shop Ginger Korpásodás Elleni Sampon (régi)

The Body Shop Ginger Korpásodás Elleni Sampon (régi)
2018. június 15.

Nekem nagyon nem jött be... akció keretein belül rendeltem. Igazából a Zöld teásat akartam aztán megtetszett ez. Eszméletlen módon zsirosít! Egy nap után már csak a hajgumi marad, mert úgy lelapul a hajam tőle. Valószínű az én hibám is, hogy nem a hajamnak megfelelőt választottam.

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz
2016. október 9.

Szépén lehozza a sminket, akár szemfestékről legyen szó, akár alapozóról. Nagyon szeretem, mert a bőröm üde és baba tőle.

Nivea Cocoa Indulging Testápoló Tej

Nivea Cocoa Indulging Testápoló Tej
2016. október 9.

Imádom Imádom Imádom ! Nagyon kellemes az illata, olyan igazi "krém illat". Az állaga krémzselé szerű, nem ragacsos nem nehéz, mégis tökéletesen teszi a dolgát és hidratál. Őszi, téli hónapokra kötelező darab.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2016. április 6.

Nagyon szeretem!!! Még tavaly ősszel csaptam le rá Glamour napok alkalmával, azóta imádom. Kellemesen édeskés, de van benne egy pici plusz. Nagy mennyiségben viszont fullasztó is tud lenni, úgyhogy tényleg csak egy leheletnyi kell belőle. Rajtam megdicsérték már többen is, azt mondta egy férfi ismerősöm, hogy "erotikus illat" :D Jár az 5* :)