gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Flormar Magnetic Twist Körömlakk

Flormar Magnetic Twist Körömlakk
2014. január 10.

A 06-as árnyalat van meg nekem, szürkéskék színű. Szeretem, de csak ritkán használom, több ok miatt is.
1: Általában elég hosszúra növesztem a körmeim, és túl kicsi a mágnes, amit adnak hozzá, nem ér végig a körmeimen, ezért 2-3 részletben tudok csak egy körmöt megcsinálni. Így meg nem lesz valami szép az eredmény.
2: Nagyon közel kell tartani a mágnest, emiatt sokszor szétkenem a lakkot, vagy ha nem tartom elég közel, akkor alig csíkozódik be, vagy csak az egyik fele.
Viszont gyorsan szárad, ami nálam nagy előny, és egész jól bírja a strapát is, nem kezd el kopni túl hamar.

Maybelline Superstay Lipcolor

Maybelline Superstay Lipcolor
2012. szeptember 1.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. Nem gondoltam volna, hogy ilyen áron tudok majd venni valóban tartós rúzst. Arra számítottam, hogy 3-4 órát majd kibír, de szerencsére tévedtem.
Amikor először kipróbáltam, akkor már reggel 6-kor felkentem, reggeliztem, a párommal elmentünk dolgozni, ott teáztam meg eszegettem még. Utána itthon ebédeltem, medencéztünk kb. fél órát, meg azt mondanom se kell, hogy közbe egész nap a csókállóságát is teszteltem. :) Amúgy ebből a szempontból is rendkívül elégedett vagyok, ugyanis a párom utálta, ha néha kirúzsoztam magam, mert ragadt meg csillogott tőle. Meg is értem mondjuk, de szerencsére ezzel semmi baja nincs, azt mondta, hogy olyan mintha csak szőlőzsír lenne a számom, azt meg kibírja, a lényeg, hogy ne csillogjon tőle, meg ne ragadjon át a rúzs színe rá is.
Igazából este 6 körül kezdtem észrevenni, hogy már néhol lejött, de nem is nagyon látszódott, mert a Delicious Pink szín van meg nekem, ami eléggé hasonlít a szájszínemhez, csak csillog is mellé, főleg ha néha átkenem a rúzshoz tartozó balzsammal. Olyan este 8-9 körül viszont már lejött a nagy része a vacsora után, de nem volt csúnya szerintem. Utána le is mostam fürdésnél, és eszembe is jutott még egy a pozitívuma, mégpedig, hogy nagyon könnyű lemosni annak ellenére, hogy milyen tartós. Egy pici sminklemosót kentem rá, átdörzsöltem, lemostam. Utána láttam a tükörben, hogy nem jött le teljesen, szóval fogmosás közben a fogkefémmel átdörzsöltem a végén a számat is egy kicsit, és le is jött az egész. Illetve még egy jó tulajdonsága, hogy nem szárítja ki az ajkakat, legalábbis nekem semmi bajom nincs tőle, akinek érzékenyebbek, annak lehet, hogy kicsit lehámlik vagy kiszárad, de nem hiszem, hogy bármi baja is lenne tőle.
Összességében nagyon jó termék ebben az árkategóriában, nagyon tartós és könnyű lemosni. 24 órát viszont soha nem fog kibírni, erre senki számítson, de 12-őt simán.