gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tangle Angel Hair Angel

Tangle Angel Hair Angel
2022. március 17.

Nem rég vettem egy Tangle Angel 2.0 Detangling Brush-t. Az egyik legfontosabb szempontom az volt, hogy antisztatikus legyen. Ezt így hirdették, de sajnos feltölti a hajam és száll, égnek áll. Nem mondom, hogy ettől teljesen használhatatlan lett, csak épp arra nem jó, amire vettem... Egyébként tetszik a design és jó, hogy megáll a nyelén. Könnyen tisztítható. A vizes és a száraz hajat is simán kibontja, nem tépi. Bár kevés és vékonyszálú hajam van, a legtöbb hajkefe tökéletes nekem ilyen szempontból. Ahhoz képest drága volt, hogy pont ugyanolyan a számomra, mint bármelyik másik hajkefe. Ha valóban antisztatikus lenne, akkor ez lett volna életem hajkeféje, úgy már megérte volna.

Fleur De Lin Szilárd Sampon Normál Hajra

Fleur De Lin Szilárd Sampon Normál Hajra
2021. július 6.

Már a harmadikat használom belőle, és azt hiszem nem is fogok váltani. Drágának tűnik, de viszonylag sokáig elég. Az összetétele és a csomagolása is szuper. Plusz pont, hogy habzik is. Jó vele hajat mosni, de amíg nedves a haj, addig száraznak, sprődnek érződik. Száradás után viszont már normális lesz a hajam. Régen két naponta mostam hajat, most elég három naponta. Bár ez nem túl nagy siker, de ennek is örülök.

Babylove Familien Pflegebad Sensitive Fürdető Kamillával és Panthenollal Új

Babylove Familien Pflegebad Sensitive Fürdető Kamillával és Panthenollal Új
2021. július 6.

Elég jó ár-érték arányú és viszonylag szép az összetétele, csak azt sajnálom, hogy illatos. Viszont nagyon kiszerelésű, így ritkán kell venni.

Manna Színes Csók Ajakbalzsam

Manna Színes Csók Ajakbalzsam
2021. július 6.

A szép összetétele miatt vettem meg, de minden nap nem használnám, néha viszont szeretem felkenni. Nehéz a tubusból keveset kinyomni, de ha sikerül, akkor azért jól eloszlatható, nem lesz csíkos, foltos a végeredmény. Eléggé csillog, de ezzel számoltam. Nekem a színe, illata is tetszik. Egy ilyen összetételű ajakápolótól kb. ezt vártam. Először örültem a tubusos csomagolásnak, főleg egy ilyen színezett terméknél, de a régi tégelyes még is csak jobb volt, ez nem jött be.

Madara Skin Equal Foundation

Madara Skin Equal Foundation
2021. július 6.

Nagyon jó alapozó, jelenleg ez a kedvencem. Világos a bőröm, ezért az Ivory színt választottam hozzá, ami egy icipicit világosabb is, mint kéne, de nem vészes, főleg ha csak egy rétegben használom. Blenderrel jól el lehet dolgozni, szép lesz a végeredmény. Nem maszkhatású, de jó a fedése, és nem ül bele a ráncokba. Nekem egy kicsit csillog friss felkenve, de ha egy ecsettel átmegyek az arcomon, akkor utána már matt lesz, de nem tűnik porosnak se.

Salt of the Earth Klasszikus Kristály Dezodor - Illatmentes - Műanyag Csomagolás Mentes

2021. július 6.

Eddig ez a kedvenc dezodorom. Próbáltam már más kristály dezodort, amit szintén szerettem, de annak műanyag volt a csomagolása, ráadásul nem is újrahasznosítható. Ez így minden vágyam teljesíti a papírcsomagolásával. Olcsó, iszonyat sokáig elég, szép összetételű, amennyire csak lehet környezetbarát a csomagolása, és természetesen teszi a dolgát, nem vagyok büdös tőle, (de természetesen az izzadást nem gátolja meg).

Crystal Body Dezodor Stick

Crystal Body Dezodor Stick
2021. július 6.

Évekig használtam és nagyon szerettem. Természetesen izzad tőle az ember, de nem lesz büdös. Extra olcsó ahhoz képest, hogy milyen sokáig elég. Csak azért nem ezt vettem újra, mert elég nehéz és a csomagolása nem újrahasznosítható műanyagból van, találtam helyette papírcsomagolásút.

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. július 6.

Nagyon jó ár-érték arányú kézkrém. Viszonylag hamar beszívódik, bár egy ideig érződik a kézen, de nem ragacsos. Tetszik, hogy szép az összetétele és illatanyag-mentes is. Persze van egy saját szaga, de ez elillan idővel. Éjszakára és napközben is ezt használom, és amíg gyártják, addig nem hiszem, hogy lecserélem.

Manna Fénylő Mosoly Ajakbalzsam

Manna Fénylő Mosoly Ajakbalzsam
2021. február 25.

Nekem jobban tetszett először ez a kiszerelés, kényelmesebb és higiénikusabb a használata, mint a tégelyesnek. Az állaga nagyon folyós, olajos lett, de ez annyira nem zavar. Sokáig is elég, ez is pozitívum. Már a sokadik tubussal veszem és mindegyiknél az volt a gond, hogy az oldala szétrepedt egy idő után a nyomkodástól. Így ott is folyik ki belőle az ajakbalzsam, ami miatt nem tudom sehova se vinni. Itthon elhasználom, de így gyanítom, hogy romlandóbb is. Egyszerű, de szép összetevői vannak, szeretem, de lehet keresnem kell másikat helyette, ha a mostani tubus is szétmegy, mert így nem az igazi.

Catrice Eyeconista Lash Millionizer Dúsító Vízálló Szempillaspirál

Catrice Eyeconista Lash Millionizer Dúsító Vízálló Szempillaspirál
2021. február 1.

Elég sok festéket vesz fel a keféje, önmagában nem igazán lehet használni. Egy tiszta kefével még át kell fésülni, hogy lejöjjön a felesleg és ne legyen csomós. Gyorsan szárad, utána nem kendőik, pereg. Estére se kendőik el, de könnyű lemosni. Ahhoz képest, hogy olcsó, vegán, vízálló drogériás spirál nem rossz.