gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2017. június 30.

Most használtam el egy üveggel és nagyon megszerettem. Látványosan szebb lett tőle a bőrképem. Persze van alapból egy jó rutinom, azt nem gondolnám, hogy magában csodaszer, de sokat számított, hogy ezt is használtam. Az állaga elég sűrű, kicsit habosodik, de ettől függetlenül szerettem használni és gyorsan beszívódott. Épp akartam venni egy új üveggel, és még más termékeket is ki akartam próbálni, de erre meg kisebbségi tulajdonrészt vásárolt az Estée Lauder a Deciem-ben, így nekem már nem számít CF márkának, ezért soha többet nem veszek. Pedig annyira szerettem, azt hittem ez lesz életem legjobb márkája.

Yamuna Szenzitív Hidratáló Arckrém

Yamuna Szenzitív Hidratáló Arckrém
2017. január 31.

Örültem, hogy szép összetevői vannak, de valamelyik még is pattanásokat okozott. Tuti ez a krém a ludas, többször is nekifutottam és ha elkezdtem használni 1-2 nap alatt megjelentek a kis göbök, amik pattanássá értek. A hidratáló és egyéb hatásairól nem tudok nyilatkozni, mert pár napnál tovább sose használtam egyhuzamban. A tégelyes kiszerelés nem túl higiénikus, nem szeretem az ilyen krémeket. Illata nem igazán van, viszonylag könnyű, gyorsan felszívódó krém.

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő
2017. január 30.
(!)

Lassan elhasználom a csomagot és összességében jó véleménnyel vagyok róla. A sminket viszonylag könnyen leszedi, nem kell erősen dörzsölni és pont elég nedves a kendő, jól tisztít, nem irritál, szépek az összetevői is. Mindennapos használat mellett viszont gyorsan fogy, de legalább a minősége megmarad, nem száradnak ki a kendők ennyi idő alatt, bár ez lehet a jól záró csomagolásnak is köszönhető. Inkább utazáshoz tudom elképzelni, hogy ne kelljen egy nagy flakon sminklemosót és vattát cipelni, itthon nem látom az előnyét ennek a kiszerelésnek.

Logodent Bio Sensitiv Fogkrém az Érzékeny Fogakra

Logodent Bio Sensitiv Fogkrém az Érzékeny Fogakra
2017. január 29.

Azt hiszem megtaláltam végre a tökéletes fogkrémet. Nagyon érzékenyek a fogaim, ezért alig van 1-2 fogkrém, amitől nem fájnak. Elég sok szempont alapján akartam fogkrémet választani, de eddig nem találtam olyat, amelyik mindegyik elvárásomnak megfelelt, kénytelen voltam kompromisszumokat kötni. Viszont ez állatkísérlet mentes, natúr kozmetikum, fluorid mentes, szépek az összetevői is, és az ára se vészes ahhoz képest, hogy ilyen szuper, minden igényemnek megfelel. A fogfájás enyhülését is ígéri, de ezzel kapcsolatban nincsenek elvárásaim, az én gondomat nem hiszem, hogy bármelyik fogkrém is megoldaná. Bár csak pár hete használom, így még nem tudom, hogy ezt az ígéretét beváltja-e. Az íze leginkább egy olyan mentolos rágóéra emlékeztet, amit már egy órája rágok és elment az íze nagy része, de ez igazából pozitív, mert nem túl erős, nem gyógynövényes az íze.

Yamuna Szempillaspirál

Yamuna Szempillaspirál
2017. január 24.

Az összetevők szépek, szuper, hogy nem irritál, de ez így önmagában azért kevés ha mellette nem látja el a funkcióját. Nem vártam tőle semmi extrát, az bőven elég ha befogja feketére a pilláim és rajtuk is marad. Odáig oké, hogy feketék lesznek, de pár óra múlva olyan mintha semmit se kentem volna rájuk, egyszerűen elszublimál a pilláimról. Pontosabban az jobb lenne ha csak úgy eltűnne, de egy része sajnos a szemem alatt köt ki, ugyan nem észrevehető, nagy pacákban, szimplán csak olyan, mintha egy hete nem aludtam volna, ez sokkal jobb tényleg. Amúgy a keféje, állaga tetszik, nem csomósodik, de csak akkor tudom használni ha pár óránként le tudom mosni a szemem alól és újra fel tudom kenni a pilláimra. Azért ez így elég macerás, nem épp jó megoldás. Igazából senkinek se tudom ajánlani, max. azoknak, akik nagyon olcsón akarnak olyan spirált, ami szép összetevős, nem irritál és óránként újra tudják sminkelni magukat. De egyébként kicsit magasabb árkategóriában már vannak olyan spirálok, amik ugyanilyen szépek, jók, csak a pillákon is maradnak.

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél
2017. január 21.

A legjobb arclemosóm, ilyen árkategóriában nincs is másik, aminek ennyire szépek az összetevői és ilyen hatékony is. Semmi panaszom nem lehet rá, már a második tubussal használom. Szerintem nem is fogok a drágábbak között keresgélni, mert nem hiszem, hogy egy arclemosóba kéne ennél több hiper-szuper összetevő, rosszak meg ebbe sincsenek, ez nekem bőven elég amire kell.

Catrice 3D Lash Multimizer Effect Vízálló Szempillaspirál

Catrice 3D Lash Multimizer Effect Vízálló Szempillaspirál
2017. január 15.

Az jó benne, hogy tényleg tartós, vízálló és nem maszatolódik el, de vannak hibái is bőven. Az első pár hónapban olyan sok festéket vett fel a keféje, hogy inkább csak óvatosan kentem vele egy kis festéket a pilláimra és egy másik kifogyott spirál letisztított keféjével oszlottam el. Így szép volt az eredmény és estig tartott. Amikor már kezdett fogyni a festék, akkor volt pár hét, amíg szinte tökéletes volt, de így is kellett igazítani másik kefével rajta. Most a végénél járok már és elég sűrű, póklábasak lesznek a pilláim, összetapadnak, lepereg. Olajos lemosóval nekem simán lejön, a leszedésével nem volt gondom sose. Biztos nem fogom újravenni azért, hogy pár hétig legyen csak normálisan használható, elég volt a sok kínlódás vele. Bár egész jók az összetevői ahhoz képest, hogy drogériás, olcsó spirál, de inkább szétnézek a magasabb árkategóriások között. Sajnos az igazán szép alapanyagok, minőség pénzbe kerül, vannak olyan termékek, amiken nem éri meg spórolni.

Kiss My Face Sun Spray Lotion SPF50 with Ultra Moisturizing Hydresia

Kiss My Face Sun Spray Lotion SPF50 with Ultra Moisturizing Hydresia
2016. október 15.

Ez lett a kedvenc fényvédőm. Első sorban az összetevői és az állatkísérlet mentessége miatt választottam. Minden nap használom már hónapok óta és nagyon meg vagyok vele elégedve. Két fújásnyi elég az egész arcomra és a nyakamra, viszonylag gyorsan felszívódik, bár egy ideig még csillog tőle az ember arca, de ezen segít egy kis púder ha nincs idő megvárni, hogy teljesen felszívódjon. Sminkelni is szoktam rá, sokszor rögtön a felkenése után és tökéletes sminkalapnak is. Nem a legolcsóbb, de ár-érték arányban nagyon megéri, nekem minden szempontból ez a tökéletes fényvédő, és ha egyszer elfogy, akkor biztos ezt fogom újra venni.

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez
2016. október 14.

Ez az eddigi legjobb szemhéjpúder alapozóm, pedig már próbáltam párat. Kevés is elég belőle, és ez tényleg tartóssá teszi a szemfestéket, nem ül be a ráncokba se.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. október 11.

Ez lett a kedvenc korrektorom. Viszonylag világos bőröm van, még is a legsötétebb árnyalat passzolt hozzám a legjobban. Első sorban a szemem alatti karikákra vettem, és eddig ez fedi el a legjobb őket. A többi bőrhibára is tökéletes, már pár hónapja használom és semmi panaszom nincs rá.