gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2016. október 7.

Ilyen rossz vattakorongot még sose láttam. Azonnal kibolyhosodik, szétesik, semmire se lehet normális használni.

Hyperol Tabletta

Hyperol Tabletta
2016. június 15.

Nagyon szeretem, mindig van itthon egy dobozzal. Mondjuk első sorban nem magam miatt vettem, hanem mert vannak patekjaim, és nekik ha bármiért van sebük, akkor egy 3% Hyperol oldat a legjobb rá, mert nagyon hatásos és nem csípi őket, mint pl. a Betadine. De persze én is kipróbáltam ha volt sebem és pattanásokon is teszteltem. Eszközöket is lehet jól fertőtleníteni benne, elég sokoldalú és jó, hogy az ember tud egész kis adag, alacsony koncentrációjút is csinálni.

Alterra Deo Jojoba & Zsálya

Alterra Deo Jojoba & Zsálya
2016. június 14.

Nagyon jó dezodor, pedig kicsit féltem, hogy rosszul fog teljesíteni. A fújósokat jobban szeretem és örülök, hogy ez ilyen, de még se hajtógázos, ez egy remek megoldás. Nekem az illata is tetszik, bár az elején elég erős és a szúnyogirtóra emlékeztet. Még az izzadást is gátolja valamennyire, a szagokkal pedig tökéletesen elbánik. Biztos, hogy újra fogom venni ha elfogy.

Dance Legend Chameleon Nail Polish

Dance Legend Chameleon Nail Polish
2016. június 14.

A 095 Wazowski árnyalatot próbáltam ki, nagyon szép, különleges lakk. Alaplakkot kentem alá, fedőt már nem használtam. Borzasztó felkenni, mert nagyon csíkozódik, pedig egy réteg is elég lenne belőle, de három jó vastag réteget kellett felkennem, hogy minimalizáljam a csíkozódását és így se lett tökéletes. Ebből kifolyólag lassan is száradt. Nekem egész tartós is, már 5 napja van rajtam és még csak a mutatóujjaim végén pattogott le kicsit.

s-he stylezone False Lash Wonder Waterproof Mascara Szempillaspirál

s-he stylezone False Lash Wonder Waterproof Mascara Szempillaspirál
2016. május 6.

Túl sok mindent nem csinál, nem göndörít, hosszabbít, dúsít, csak simán feketére festi a pillákat, ráadásul nem is szép mélyfeketére. Nem csomósodik legalább és tartós is. Azt nem teszteltem, hogy vízálló-e, de legalább nem hagy nyomot a szemhéjamon, más spirálok sajnos feltapadtak eddig és fekete nyomot hagytak. Könnyű lemosni, sminklemosóval simán lejön.

Alverde Cover & Stay Make-Up SPF6

Alverde Cover & Stay Make-Up SPF6
2016. május 4.

Jelenleg ez a kedvenc alapozóm. Szerintem is felesleges, hogy ilyen illatos legyen, de legalább finom illata van, engem cseresznyés marcipánra emlékeztet. Elég sűrű és gyorsan szárad, nem lehet órákig kenegetni, igazgatni, mert egy idő után csak ledörzsöli az ember a megszáradt részt. Ecsettel szépen el lehet dolgozni, kevés is elég belőle, nem lesz maszk hatású. Nagyon jól fedi a bőrhibákat, le vagyok nyűgözve. A szemem alá is csak ezt használom már a karikákra, sokkal jobb, mint bármelyik korrektor. Egy idő után nekem kicsit átvényesedik, de ezen a púder segít. Viszonylag nehéz alapozó, érezni, hogy rajta van az arcon, főleg ha valaki sokat piszkálja az arcát.

Isana Elegance Testápoló

Isana Elegance Testápoló
2016. április 26.

Az állaga jó, se túl kemény se túl folyós, hamar beszívódik és tényleg nem hagy zsíros érzést maga után. Elég nagy kiszerelés, szerintem sokáig elég lesz. Jól hidratál, legalább is most nyárra biztos elég lesz. Az illata finom lenne, de nagyon erős és viszonylag tartós is, az összetevők között több illatosító anyag van, mint hasznos dolog, nem is értem minek ennyi bele.

The Body Shop Argan Oil For Lips

The Body Shop Argan Oil For Lips
2016. április 25.

Az illata a legjobb, de szerintem jól is hidratál. Könnyen kenhető, viszonylag hamar beszívódik és sokáig elég ez a kis tégely.

Yamuna Teafaolajos Krémmaszk

Yamuna Teafaolajos Krémmaszk
2016. március 11.

Azt vártam tőle, hogy majd megszárad, mint a maszkok általában és így szívja magába a koszt. Biztos tisztít valamennyit így is, meg a teafaolaj is fertőtlenít közbe, de ebben a minőségben és árkategóriában volt már jobb maszkom is. Mondjuk panaszra nincs okom, ez is rendben tartja a bőröm és nagyon sokáig elég lesz ahogy elnézem.

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel
2016. március 4.

Elkezdtem szőkíteni a hajam és gondoltam kéne valami pakolás rá. Nekem nagyon bevált, szép selymes, fényes lesz tőlem a hajam, kevés is elég belőle és imádom az illatát.