gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Somewhere Over The Rainbow Szappan

Lush Somewhere Over The Rainbow Szappan
2016. február 29.

Nincs túl erős illata, de azért érezhető és nekem tetszik. A színe nagyon szép és még csillámos is. Mostanában ezzel fürdök csak, különösebb változást nem érzek, de a célnak tökéletesen megfelel.

Lush Bubblegum Ajakradír

Lush Bubblegum Ajakradír
2016. február 29.

Nagyon finom illata van és tényleg szépen radíroz.

Lush Sex Bomb Fürdőgolyó

Lush Sex Bomb Fürdőgolyó
2016. február 29.

Ajándékba kaptam és nagyon tetszett. Finom az illata és még fürdés után is érezhető volt. A víz meg nagyon jól nézett ki tőle és gondolom ápolja is valamennyire a bőrt.

Avon Naturals Eper És Guava Testápoló

Avon Naturals Eper És Guava Testápoló
2016. február 25.

Eléggé híg, vizes, ezért hamar beszívódik, de szerintem semmit se ér. Az illata egész jó, bár elég mű. Gyorsan is fogy, nekem nem jött be.

Avon Naturals Szilva és Nektarin Testápoló

Avon Naturals Szilva és Nektarin Testápoló
2016. február 25.

Nagy vizes, híg testápoló, szerintem kb. semmit nem ér. Az illata se jött be, mindent éreztem benne csak szilvát meg nektarint nem, inkább romlott erdei gyümölcsös joghurt szaga volt. Az egyetlen pozitívuma, hogy hamar beszívódik.

Alverde Szemkörnyékápoló Szérum Gojibogyó Kivonattal

Alverde Szemkörnyékápoló Szérum Gojibogyó Kivonattal
2016. február 11.

Az illatát nagyon szeretem, bár nem tudom, hogy egy szemkrémnek minek ilyen erős illat. Már elég régóta használom és azt vettem észre, hogy zsírosabb lett a szemhéjam. Hiába használok szemhéjpúder alapozót, így is hamar elmászik a sminkem. Egyelőre ezt a krémet tartom a főbűnösnek, mert a használata előtt nem volt ilyen a szemhéjam, majd ha abbahagyom kiderül, hogy jól gondoltam-e. Biztos, hogy ápol meg hidratál valamennyire, de nem fogom újravenni, vannak ennél jobb szemkrémek is ebben az árkategóriában.

For Your Beauty Bontókefe

For Your Beauty Bontókefe
2016. február 11.

Eddig csak hajkeféket használtam, de elegem lett, hogy nem lehet rendesen elmosni őket, mert a szivacs teleszívja magát vízzel. Sokat hallottam már ezekről a fésűkről, de sok pénzt nem akartam kiadni érte, így megvettem ezt. Csodát nem vártam, csak azt akartam, hogy rendesen el tudjam mosni. Vékonyszálú, egyenes hajam van, de még is ég és föld a különbség ez a fésű és egy hajkefe között. Sokkal kevesebb hajam hullik ki fésülködésnél, és egy kicsit se tépi meg. Régen a vizes hajam nem fésültem, mert csak csomókba téptem volna ki, de ezzel simán átfésülöm hajhúzás és hullás nélkül. Egyedül az zavar kicsit, hogy nincs nyele, az elején vállkitörős zombi pózban fésültem a hosszú hajam végét, de bele lehet jönni a használatába, csak kicsit másképp kell bánni vele.

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia
2016. február 10.

Sógornőm vette magának, de egy használat után kiderült, hogy allergiás rá. A vanília meg a diófélék is elég allergének, nem volt valami nagy ötlet ezeket egy termékbe rakni. Oda adta nekem, hogy használjam el akkor én. Szerencsére én nem vagyok rá allergiás, de a férjem igen... így csak éjszakára tudom használni, mert ha véletlen puszit adok neki, rögtön elkezd égni a szája tőle. Szerintem egész jól hidratál, de nem szeretem ezt a tégelyes kiszerelést, mert vagy koszos kézzel nyúl bele az ember, ami nem túl higiénikus, vagy minden használat előtt el kell menni alaposan kezet mosni. Túl macerás ez nekem és a körmöm alatt is mindig több van belőle, mint az ujjamon. A szaga valami förtelmes, az elején rosszul voltam tőle, de aztán valamennyire megszoktam. Az biztos, hogy magamtól sose vennék ilyet. Már egy ideje azon is gondolkozok, hogy kidobom a fenébe, csak nagyon nem szeretek pazarolni, és végül is éjszakára egész jó.

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk
2016. február 4.

Szeretem ezt a fedőlakkot is, a célnak megfelel, csak kicsit lassan szárad és ez is elkeni a bélyegzős mintáimat.

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk
2016. február 4.

Olyan, mint a többi fedőlakk, de szeretem. Elég sűrű, szép fényes és tartós lesz tőle a körömlakk. Talán az egyetlen negatívuma, hogy kicsit lassan szárad.