gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2016. február 4.

Alap és fedőlakkot is használok hozzá, és így nekem semmi gondom vele. Kicsit sok festéket vesz fel az ecset, de én amúgy is két rétegben szoktam minden lakkot felkenni, így nekem ez nem gond, mert egy festéssel felkerül két rétegnyi festék. Aránylag gyorsan szárad, szép fényes és tartós is.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2016. február 4.

Nekem a kék, vízálló van meg, de nem lett a kedvencem. A végeredmény szép lesz, bár kicsit nagy a kefe és nehezebb vele dolgozni. Elég sűrű, de ha ügyesen használja az ember nem lesznek csomósak a pillák. Valamennyire vízálló, legalábbis jobb ezen a téren, mint a sima spirálok, de feltapad a szemhéjamra normál használat mellett is.

Manna Simogató Szellő Krémdeó

Manna Simogató Szellő Krémdeó
2016. február 3.

Nem hittem volna, hogy ennyire megszeretem, de ez lett a kedvenc dezodorom. Kicsit WC illatosító szaga van, de nem túl erős és meg lehet szeretni. Eleinte utáltam azt is, hogy kézzel kell belenyúlkálni, de megbarátkoztam vele, gondolom nem véletlen lett így kitalálva. Viszont ezeket mind kárpótolja, hogy tényleg hatásos, nem fújkál el az ember egy csomó hajtógázt, szépek az összetevői és állatkísérlet mentes. Izzadni persze lehet tőle, viszont nem lesz büdös az ember egy hosszú, mozgalmas nap után se. Még a férjem is megszerette, pedig azt hittem sose fogom rávenni arra se, hogy kipróbálja. Egyikőnknek se hagyott még foltot a ruháján és nem irritálta a bőrünket se.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2016. február 2.

Tényleg krémes, könnyen kenhető, nagyon pigmentált és nem szárította a számat, de nekem nem valami tartós. Evés, ivás nélkül is hamar kopik, és ráadásul csúnyán, nem csak fakul, hanem csomókba gyűlik és úgy jön le.

Isana Winterdusche Vanille & Karamell

Isana Winterdusche Vanille & Karamell
2016. január 29.

Ugyanolyan tusfürdő, mint a többi, de nagyon finom, különleges illata van. Bár a végére már kicsit sok volt nekem, de a célnak tökéletesen megfelelt.

Zoya Goes Pretty Organikus Shea Vaj Kaméliával

Zoya Goes Pretty Organikus Shea Vaj Kaméliával
2016. január 29.

Ma érkezett meg, és rögtön ki is próbáltam. A csomagolása egyszerű, de nekem tetszik, és 100 g szerintem elég sok belőle, ki fog tartani egy darabig az tuti. Nagyon-nagyon sűrű, nehezen kenhető, 3 percig kellett dörzsölgetnem mire egy picit megolvadt, hogy a kezem be tudjam vele kenni. Testvajként még nem tudom, hogy hogyan fogom majd használni, egy örökkévalóságig tartana annyit kiszedni belőle, ami elég az egész testemre, de azért majd megpróbálom. Használtam már többféle shea vajat és testvajat is, de egyik se volt ilyen nehezen használható, főleg nem 25 fokban. De cserébe egész gyorsan beszívódik és kevés is elég belőle. Az illata... őm, inkább szaga szörnyű. Mintha egy lufis zacskóba szagolnék bele, olyan gumiszaga van, éppen hogy nincs hányingerem tőle. Remélem hamar elillan ez a szag, mert nehéz elviselni. A kezem most szép puha lett tőle, de majd írok még a hosszabb távú hatásairól is meg, hogy milyen arcon, testen használni napi rendszerességgel. Egyelőre több negatívumát látom, mint előnyét, de talán a hatása majd kárpótol.

Update: Most már használom egy ideje, de pont olyan, mint bármilyen más shea vaj, csak ez sokkal büdösebb. Egy idő után kenhetőbbé vált, már nem olyan nehéz kivakarni a tégelyből. Szép, puha lesz tőle a bőröm, aránylag hamar be is szívódik. Jó lassan fogy, szóval elég gazdaságos. Elhasználom mindenképp, de venni nem fogok, max. más illatban.

eBay Brush Egg

eBay Brush Egg
2016. január 27.

Kézzel nem is tudom hogyan lehet rendesen ecsetet mosni. Szerintem ez nagyon jó és egyszerű találmány, nah meg olcsó is, ennyit simán megér.

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2016. január 22.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, pedig kicsit félve vettem meg, tartottam tőle, hogy sárga lesz a szemhéjamon. Szerencsére eldolgozás után szépen illeszkedik a bőrszínhez, nálam nem csomósodik, és tartóssá is teszi tényleg a sminket. Ár érték arányban, eddig a legjobb, amit próbáltam.

Update: Lassan elhasználom az egészet, de hosszú távon nem jött be annyira. Sokáig elég ugyan, de most már kb. fél órát bír csak vele a sminkem. Hamar kifényesedik a szemhéjam és elmászik, csomósodik a smink. Nem fogom újravenni, inkább más terméket próbálok ki, ami sűrűbb, krémesebb.

eBay 10Pcs Professional Makeup Brushes Set

eBay 10Pcs Professional Makeup Brushes Set
2016. január 20.

Ma próbáltam ki őket először és eddig nagyon tetszenek. Sértetlenül érkeztek, puhák, könnyen használhatóak. A szemre valók kicsit nagynak tűntek, aggódtam, hogy nem lesznek jók, de a kettő, amit kipróbáltam tetszett, kényelmesen és szépen lehetett dolgozni velük. Az arca valók is jók, eddig teljesen elégedett vagyok és remélem így is marad.

Essence Nail Art Satin Matt Top Coat

Essence Nail Art Satin Matt Top Coat
2016. január 14.

Ez lett a kedvenc fedőlakkom. Csodás matt lakkot csinál bármilyen körömlakkból és ez az elő lakk, ami nem keni szét a bélyegzős mintákat, aminek rettentően örülök. Imádom! <3 És még gyorsan is szárad, ami nálam megint plusz pont.