gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

eBay Körömnyomdalemez

eBay Körömnyomdalemez
2016. január 12.

Nekem ennél egy nagyobb van és tökéletesen megfelel a célnak. Ezeket a lemezek elrontani se lehet. Mindegy, hogy hol és mennyiért veszi az ember, legalább is én semmi különbséget nem vettem észre a drága és az olcsó lemezek között.

Balea Paradise Beach Tusfürdő

Balea Paradise Beach Tusfürdő
2015. december 21.

Szeretem ezt is, mint az összes többit, az illata különösen jó, kár, hogy limitált volt csak.

Balea Cabana Dream Tusfürdő

Balea Cabana Dream Tusfürdő
2015. december 21.

A Balea tusfürdőknek csak az illata meg a flakonja más, legalábbis egyéb különbséget még nem vettem észre közöttük. Ezt is szeretem, bár nem a kedvencem, nekem kicsit kesernyés az illata.

Balea Tropical Sunshine Tusfürdő

Balea Tropical Sunshine Tusfürdő
2015. december 21.

Ez a kedvenc limitált kiadású Balea tusfürdőm, imádom az illatát meg a csomagolása is nagyon tetszik. Amúgy olyan, mint a többi, jól habzik, sokáig elég, olcsó.

Balea Málnás Waschpeeling

Balea Málnás Waschpeeling
2015. december 7.

Általában utálom a málnás dolgokat, mindig a gyerekeknek való köptetőszirup jut róluk eszembe, de ennek más, finom illata van, nem olyan keserű műmálna szagú. Finoman radíroz csak, gondolom ezért lehet gyakrabban is használni. Sminklemosás utána használom és szép, puha lesz tőle az arcom. Nagyon kevés is elég belőle, tehát még gazdaságos is. Ár-érték arányba nagyon jó, a célnak tökéletesen megfelel.

Balea Színvédő Hajbalzsam Gránátalma és Gojibogyó Kivonattal

Balea Színvédő Hajbalzsam Gránátalma és Gojibogyó Kivonattal
2015. december 7.

Elöl már régóta festem Directions színezővel a hajam, de most a többi részét is elkezdtem festeni rendes festékkel, így gondoltam nem ártana balzsamot használni, és akkor már legyen színvédős. A színvédő hatásától nem vártam sokat, főleg nem a színezővel festett részeken. De nagyon-nagyon kellemeset csalódtam. Elöl a lila színt négy mosásonként újra kellett festenem, mert nagyon kikopott, most meg a hatodik mosásnál tartok és még mindig szép, egyáltalán nincs megkopva, olyan mint egy mosás után. A hajam nagyon puha, fényes lesz tőle, az illatát pedig imádom. Először mondjuk kicsit sokat használtam belőle és jutott a hajtövekre is, így kicsit hamarabb zsírosodott a hajam, de aztán sikerült eltalálnom a mennyiséget és figyelek, hogy csak a hajvégekre kerüljön.

Balea Blütentraum Folyékony Szappan

Balea Blütentraum Folyékony Szappan
2015. december 4.

Az illata nekem tetszett, de elég sűrű és ragacsos. Nagyon alaposan le kell mosni, hogy ne ragadjon az ember keze tőle. A csillámok nem látszanak a kézen, de semmi funkciójuk nincs, csak jól néznek ki a flakonban. Nekem nem szárította a kezem, jól tisztított. A flakonját megtartottam és más utántöltős szappanokat veszek bele, de hiába mostam ki alaposan, volt már benne több szappan is, az alján még mindig van egy kevés zöld, ragacsos, csillámos réteg.

Kallos Prestige Color Hajfesték

Kallos Prestige Color Hajfesték
2015. november 25.

Ma próbáltam ki először ezt a festéket és eddig nagyon tetszik. A 913-as, extra beige szőkét vettem. Alapból világos, barnás szőke a hajam és ezt szeretném szép lassan teljesen kiszőkíteni. Dupla oxival kevertem és a leírás szerint egy órát volt a töveken és felet a hajvégeken. Egyáltalán nem mart, nem viszkettem tőle. Nagyon szép egyenletes lett a hajam színe, kicsit se foltos. Most rezes színű lett, de szerencsére nagyon tetszik ez a szín is, nekem jól áll. Aztán majd pár havonta újrafestem, amíg szőke nem leszek teljesen. A lemosás után használtam balzsamot is, mert különben tuti nagyon száraz lett volna a hajam, de így szép selymes, egyelőre semmi negatívumát nem látom.

Essence Studio Nails Hardening Nail Base

Essence Studio Nails Hardening Nail Base
2015. október 16.

Már elég sokat elhasználtam az első üvegből, de szerintem nem erősít sokat, bár nekem alapból erős körmeim vannak. Régebben fent volt ez a lakk itt, de valamiért törölve lett. Akkor a leírásában az is ott volt, hogy védi a körmöket a sárgulástól, ezért is vettem meg. Sajnos ez nem igaz, aki lakkozza mindig a körmét, annak sárga lesz, bármilyen lakkot is használ. Ez az alaplakk max. arra jó, hogy az erős színű lakkok ne fogják be a körmöt. A minőségével meg vagyok elégedve, jó az állaga, tartós is.

Alverde Pure Teint Make-Up

Alverde Pure Teint Make-Up
2015. október 14.

Szép egyenletes lesz tőle az arcom, tényleg nincs erős fedése, de nekem nincs is rá szükségem. Az olajok miatt kicsit megijedtem, hogy csillogós, ragadós leszek, de hamar elmúlt ez az érzés, és puha, matt lett az arcom. Púdert se használok fölé, pedig eddig minden alapozóhoz kellett. Az illatát is szeretem, szerintem olyan érdekesen finom. A tartóssága kiváló, nekem kibírja az egész napot és még lemosni se túl könnyű.