gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Natúr Kozmetikum Illatmentes Krémdeó Érzékeny Bőrre

Manna Natúr Kozmetikum Illatmentes Krémdeó Érzékeny Bőrre
2015. szeptember 21.

Most próbáltam ki először ilyen krémdeót, kicsit félve, de nem vagyok túl izzadós fajta, így reméltem, hogy teljesen jó lesz. Az összetevői, állaga, csomagolása nagyon tetszik, ez nem is kérdés. A használata se vészes, meg lehet szokni, bár nekem is bemegy a körmöm alá, és jó alaposan kezet kell mosni utána. Könnyen kenhető, kicsi is elég belőle, és gyorsan szárad. Nekem sose hagyott még foltot a fekete felsőkön se, bár cselesen úgy használom, hogy miután felvettem a felsőt, után küszködök a hónaljam bekenésével, de ha ujjatlanban vagyok, akkor még egyszerűbb is a dolog. Illata tényleg nincs, legalábbis nem sok, és felkenve nem érezhető. Viszont nálam csak a sima otthon ülős, nem túl meleg napokon teljesít jól, pedig ahogy írtam tényleg nem vagyok izzadós fajta. Utcára sajnos nem merek vele menni, főleg nem nyáron. Egyszer volt, hogy egy takarítós napon ezt használtam, és hát 1-2 óra múlva megizzadtam rendesen, és még szagom is volt, pedig az már tényleg ritka nálam. A férjemmel is kipróbáltattam, és hát mondanom se kell, hogy teljes kudarc. Szőrre alapból nehezebb kenni és kényelmetlenebb is. Neki még egy itthon ücsörgős napot se bírt ki. Nem mondok le róla, itthonra elhasználom ezt a tégelyt, de legközelebb egy illatos változatot fogok kipróbálni, hátha az jobb lesz.

Update:
Több hónap használat után megszerettem. Már egyáltalán nincs szagom tőle és még csak meg se izzadok.

eBay Arany Tetoválás

eBay Arany Tetoválás
2015. augusztus 5.

Mindenhol ugyanazt a minőséget kapni, csak az ár nem mindegy. Igaz nem eBayről rendeltem, hanem kínai ruhás boltban vettem 250 Ft-ért, de nagyon tetszik. A Balatonon 1000 Ft körül árulták, jó kis hasznuk lehet rajta. Egyébként nagyon szép és tartós. A kezemen 1-2 napot bír, de logikus is a kézmosások miatt. Viszont a bokámon és bikinim vonala fölött 4-5 napot simán kibírt, vagy talán többet is. Ugyan pár nap alatt elveszti a csillogását, de még így is szép. Könnyű feltenni és lemosni se nehéz ha megkopott kicsi vagy csak megunta az ember.

Essence Nail Candies Körömlakk

Essence Nail Candies Körömlakk
2015. augusztus 5.

Abba a hibába estem én is, hogy nem olvastam utána itt, mert elvarázsolt a leárazás tábla. :D A 08-as, rózsaszín árnyalatot vettem. Soha többet nem veszek semmit, aminek nem néztem itt utána. Szinte semmi színe nincs és még illatos is... utálom az illatos lakkokat, bár szerencsére ennek egész elviselhető epres, málnás jellegű illata van. Úgy sikerült csak megközelítenem az üvegben látható színt ha alaplakknak a szintén Essence, pro white rose lakkot használtam, és erre kentem még három réteget ebből. Így is halványabb kicsit, mint amire számítottam, de egész jó. Elhasználom, de örülök, hogy kifutó termék és véletlen se fogok tudni többet venni belőle.

Alverde Alma Papaya Sampon

Alverde Alma Papaya Sampon
2015. július 21.

Szép összetevők, olcsó, nagy kiszerelés és persze szerintem elég hatásos is. Finom az illata, habzik rendesen, jó vele hajat mosni. De sajnos így is 3-4 naponta kell hajat mosnom, eddig egy samponnal se tudtam kitolni ezt az időd, valószínűleg bennem van a hiba.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2015. július 21.

Most használtam el egy üveggel belőle, pontosan már nem is tudom, hogy mikor vettem, de nagyon sokáig elég volt. Mondjuk csak esténként az arcomra használtam. Az illata nagyon finom, nem hagyott olajos érzést maga után és csak kevés kellett belőle. Viszont elég drága és semmi extra változást nem vettem észre. Ugyan kicsit puhább lett az arcom tőle, de ezt más olcsóbb termékekkel is el tudom érni, pl. shea vajjal.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2015. július 14.

Végre megtaláltam a tökéletes púdert. Mindig a színválasztás volt a legnehezebb számomra a bolti fények miatt, de ezzel megoldódott a gondom. Egy nagyon kicsit világosít ugyan, de alig észrevehetően és nagyon szép egyenletes lesz az arcom tőle. Tényleg mattít és elég tartós is, biztosan újraveszem ha elfogyott.

Essence Silky Touch Pirosító

Essence Silky Touch Pirosító
2015. július 14.

Nagyon jó kis pirosító. Eléggé pigmentált, de még se lehet bohócos hatást elérni vele. Talán kicsit lehetne tartósabb, de nekem így is elég sokáig bírja és nem tart semeddig újra felkenni egy kicsit.

Flormar Care 4 Lips Ajakápoló

Flormar Care 4 Lips Ajakápoló
2015. július 10.

Nekem a kék, erdei gyümis illatú van meg. Használni nagyon jó és könnyű a formája miatt, de inkább azoknak való, akik táskában szeretik tárolni, mert zsebben nem fér el kényelmesen. Hidratálni hidratál, de használtam már jobbat is, viszont sokáig elég lesz szerintem és nagyon finom az illata.

Helia-D Hidratáló Arctisztító Tonik

Helia-D Hidratáló Arctisztító Tonik
2015. július 10.

A régi fajtát nem is próbáltam, már csak ez volt a polcokon, amikor venni akartam, így nincs viszonyítási alapom. De a célnak tökéletesen megfelel, szerintem jó kis tonik. A használata előtt mindig lemosom a sminkem, de így is szép mennyiségű sminkmaradványt meg koszt szed még le, nem szárít és jó illata is van.

Prokudent Med Fogkrém

Prokudent Med Fogkrém
2015. július 9.

Nagyon jó fogkrém, főleg ár érték arányban. Szépek az összetevők, jó az íze, eléggé habzik is és jól tisztít. Többet tuti nem veszek drága, márkás fogkrémet.