gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Prokudent Med Sensitive Fogkrém

Prokudent Med Sensitive Fogkrém
2015. július 9.

Rettenetes érzékenyek a fogaim és én is próbáltam már minden méregdrága csodafogkrémet, de azokból is csak az Elmex jött be. Igaz, hogy kevés vélemény volt itt róla, de elég meggyőzőek, ezért vettem egy tubussal a Rossmann-ban. Nagyon bevált, soha többet Elmex. Olcsó, nagy, finom az íze, olyan, mint egy átlag mentolos fogkrémnek, nincs semmi gyógynövényes vagy beazonosíthatatlan rémes íze, mint általában a sensitive fogkrémeknek. És persze a legfontosabb, hogy simán tudok vele fogat mosni anélkül, hogy belehalnék a fájdalomba, plusz az összetevői is nagyon szépek, csak a fluoriddal állok hadi lábon, mert annyi vélemény kering róla a neten, hogy nehéz eldönteni, hogy jó-e vagy rossz.

Isana Krémszappan Mangó & Narancs

Isana Krémszappan Mangó & Narancs
2015. június 11.

Nagyon finom az illata, ár érték arányban jó, és a arra tökéletes, amire való.

Sundance Ajakbalzsam SPF 30

Sundance Ajakbalzsam SPF 30
2015. június 9.

Nyárra akartam valami fényvédős ajakbalzsamot és erre esett a választásom. Nem bántam meg, rögtön megszerettem. Tetszik a tubusos megoldás, nem lesz vastag fehér réteg a számon tőle, szépen hidratál is. Az illata egyáltalán nem rossz, bár elsőre kicsit furi volt. Szépen csillog tőle a szám, és nem is látszik, hogy ki van száradva ha felkenem, plusz hamar segít is a szárazságon.

ILNP Ultra Chrome Flakies Körömlakk

ILNP Ultra Chrome Flakies Körömlakk
2015. június 5.

Hármat is kipróbáltam már, a Supernovát, a Lunát és a Brilliancet. Mindegyik gyönyörű, nehéz betelni a látványukkal. Egy rétegben felkenve is különleges hatást lehet velük elérni, de 2-3 rétegben szerintem még szebbek. Érdemes kipróbálni őket többféle színű alaplakkal, sőt keverni is lehet színeket. Több rétegben is gyorsan száradnak. Kár, hogy ennyire drágák, de szerintem sokáig elég lesz, és a szépségük kárpótol.

Balea Perlenzauber Dusche

Balea Perlenzauber Dusche
2015. május 29.

Ki vagyok ezektől a limitált kiadásoktól Kidobnak valami finom új illatot, aztán meg már nem lehet kapni mire megint venne az ember. Ezt is szerettem, mint a többit, jó volt vele fürdeni és az ára szuper a minőséghez képest.

Balea Dusche & Creme Mit Maracujaduft

Balea Dusche & Creme Mit Maracujaduft
2015. május 29.

Nekem nem volt gondom a habzásával és az illatát is szerettem. Szerencsére ebben a Balea tusfürdőben se tudtam csalódni.

Balea Lustiges Duett Tusfürdő

Balea Lustiges Duett Tusfürdő
2015. május 29.

Ez is jó, mint a többi, viszont a citromfű illatát sehogy se éreztem ki belőle, és az almának is olyan mű alma illata volt. De azért ezt is szerettem.

Balea Black Secret Tusfürdő

Balea Black Secret Tusfürdő
2015. május 29.

Nagyon érdekesen finom illata volt, sajnálom, hogy limitált kiadás volt csak.

Balea Mango Mambo Dusche

Balea Mango Mambo Dusche
2015. május 29.

Az örök kedvenc. Sose fogom megunni az illatát szerintem. A legjobb Balea tusfürdő, amit eddig próbáltam.

Balea White Passion Tusfürdő

Balea White Passion Tusfürdő
2015. május 29.

Ez is szuper finom illatú, olcsó, jó vele fürdeni.