Herzsofi

Regisztráció dátuma: 2020. október 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. október 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2021. október 6.

GLAMOUR kuponnal végre ravettem magam hogy megvegyem, bár így is dragalltam kicsit 😀 Azonban tényleg egy csoda, egyszerűen imádom. Lehet hogy csak képzelem, de komolyan mondom amióta ezzel fesulkodom alig kocolodik össze a hajam napközben, az a pici kocmoc ami keletkezik pedig fel perc fesulkodessel orvosolható. Biztosa nem fogom semmi másra cserélni 😀

Tresemmé Purify & Hydrate Fejbőrradír

Tresemmé Purify & Hydrate Fejbőrradír
2021. június 3.

Alapvetően hetente egyszer mosok hajat, de az elmúlt hetekben/hónapokban már a 3-4. napon zsíros volt a hajam, így gondoltam kiprobalom, hatha tud segíteni visszaállítani az eredeti kerékvágásba. Eddig kétszer használtam, megvettem a purify&hydrate sampont is, hihetetlenül jól működnek együtt. Mondjuk egyébként sincs drotkefe hajam, de ezektől a termékektől olyan bársonyosan puha és könnyed lett a hajam, hogy azt hittem álmodok, mellé gyönyörű fényes is lett a hajam. Nekem nagyon bevált, imádom.

Catrice Ten!Sational 10 In 1 Dream Primer

Catrice Ten!Sational 10 In 1 Dream Primer
2021. június 3.

Megtetszett hogy hidratal, sminket alapoz és fenyvedot is kapok vele egyúttal, így hat jött velem haza. Egyszerűen imádom ahogy csillog a bőröm tőle, viszont nekem valamiért hamarabb atfenyesedik a bőröm ha ezt használom. Az sem zavar, hogy a 10 ígéretekből jobb esetben kettőt tud hozni, mert a gyönyörű bőrkép amit ad és a csillogás totál levett a lábamról :D egyedül az az atfenyesedes ne lenne.

Lady Stella Tiniderm Pattanás Stop Gél

Lady Stella Tiniderm Pattanás Stop Gél
2021. június 3.

Amikor nagyon csúnya a bőröm van hogy minden este használom egész arcra, egyébként pedig a gázosabb területekre kenem csak, ahol éppen megjelentek a pattanások. Szépen rendbeteszi a pattanásokat, nekem sokat segít a gyulladáson. Az én bőrömet nem szárítja, így én bátran szoktam használni, de lehet hogy a szárazabb bőrűeknek vigyázni kell vele :D

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2021. május 15.

Egy rózsaszín metalosan csillogó színben van meg, már egy rétegben is úgy fed hogy a szám nyitva maradt. Azért kettőben fel szoktam vinni, és fedő lakkot meg néha alapot is teszek, gond nélkül kibír 1 másfél hetet ha nem piszkalom. Nagyon jó kis koromlakk :)

Pierre René Skin Balance Cover Bőrszabályozó Alapozó

Pierre René Skin Balance Cover Bőrszabályozó Alapozó
2021. május 15.

Ajándékba kaptam, előtte nem is nagyon találkoztam ezzel a márkával. Nem lett a kedvencem, bár nem is szeretek alapozot használni, csak hogy ha muszáj, de amikor használom akkor ez egész jó munkát végez. Nincs túl nagy fedese, bár lehet csak én használok belőle keveset, mert utalom a maszk hatást.
Alapvetően szeretem, mert csinálja a dolgát, de nem kedvenc.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2021. május 15.

Szerencsére nem sok borhibam van amit fedni kellene, a szemeim sem túl karikásak, de ez akkor is elfed mindent ha a legrosszabb napjaimat élem:D jó az állaga, jó színei vannak, szeretem viselni, nem ül bele a ráncokba (mondjuk mindig teszek rá pudert). Egyszóval szeretem, imádom.

Replay #Tank Plate for Her

Replay #Tank Plate for Her
2021. május 15.

Kedvenc parfümöm, egyszerűen imádom, megszállottja lettem ennek az illatnak :D néha használok mellette mast is, de csak hogy ne kelljen olyan gyakran újra vennem ezt a fajtát, kulonben elfujkodnam egy hónap alatt. Valóban kevés is elég belőle, de én annyira szeretem az illatfelhőt magam körül, hogy néha megszaladok vele picit :D

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2021. május 15.

Nagyon szeretem ezt a púdert, nekem szuperul bevált :) nem fenyesedik ki az arcom tőle 1 óra után mint a többi pudernel amit használtam eddig. Sminkre is jó, de natúr bőrre is ugyanúgy használ, ami nekem plusz pont mert néha csak pudert teszek fel a zsírosabb helyekre.

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2021. május 15.

Nagyon szeretem, kevés is elég belőle, viszont nagyon intenzív színe van. Nagyon jól tart, nem kopik, nem mászik el. Az állagát is szeretem, jó krémes. Az arat kicsit sokalltam, mert előtte essencet használtam 900 forintért :D de glamour napon féláron már nem fajt érte a szivem.