hollieme

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Clean ID Mineral Matt Face Powder

Catrice Clean ID Mineral Matt Face Powder
2022. augusztus 23.

Yves-rocher púder helyett kerestem alternatívát a Müllerben. Alapvetően jó termék, elégedett vagyok a fedésével és az összetevőkkel. Valóban nem porol annyira, de ha akaratlanul is beszippantod felvitel közben, akkor a fuldoklás nem marad el, bántja az orrodat. A 010-es Natural Sand árnyalatban van meg, nagyon fehér bőrhöz pont passzol. Nem okoz irritációt, pattanásokat, szépen kopik, egyenletesen fed, de zsíros bőrnél azért a nap felénél újra fel kell vinni. A karton csomagolása nagyon tetszik, táskába-neszeszerbe bedobva hamar kopik, de pozitívum, hogy újrahasznosított, papír és nem egy újabb műanyag tégely. Én púderecsettel viszem fel, viszont a kiszerelés csalóka, a termék napi használat mellett gyorsan fogy.

Bruno Banani Woman Deodorant Natural Spray

Bruno Banani Woman Deodorant Natural Spray
2022. április 10.

nagyon-nagyon tartós, szinte parfüm helyett használható. isteni az illata, imádom.

Bruno Banani Woman EDT

Bruno Banani Woman EDT
2022. április 10.

nagyon szeretem az illatát, és ráadásul még tartós is! :)
2022 update: azóta is a kedvenc parfümöm, mindig újravásárolom. megunhatatlan az illata, tartós, nem hivalkodó.

Schüssler Natúr Babafürdető

Schüssler Natúr Babafürdető
2021. április 19.

én bizony saját magamat fürdetem vele néha, mert nehéz bőrbarát tusfürdőt találni felnőttek részére. nálam alig habzik, de ez nem is probléma számomra, sőt. nem irritál, jól tisztít, jó érzés vele zuhanyozni (bár tudom, nem én vagyok a célközönség...)

Schüssler Hialuron Arcszérum

Schüssler Hialuron Arcszérum
2021. április 19.

jó kis szérum, jól hidratál, kevés is elég belőle, így sokáig kitart. nem irritálja a bőrömet, bár az illata valóban érezhető, de hamar elillan.

Catrice 24H Brush Liner Waterproof

Catrice 24H Brush Liner Waterproof
2021. április 19.

életem első szemhéjtusa, így nem tudom összehasonlítani, de ebben az esetben nem is kell :) nagyon könnyű használni, szép, vékony vonalat húz, nem maszatolódik, viszont egy napot nem bír ki, töredezik a szemhéjakon, fél nap után újra kell kenni. nem irritál, könnyű lemosni, de valóban vízálló és szép fekete a színe. az illatát pedig imádom.

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2021. április 19.

nálam ez a rúzs egy nagy kérdőjel: bizonyos árnyalatokért oda- meg visszavagyok, de van árnyalat, ami nem működik felkenve. összességében jó a tartóssága, bár napjában többször újra kell kenni, de ez ennyi pénzért szerintem nem probléma. a színek jól fednek, szépek (főleg a Happy és a Freaky árnyalatok), de pld. a Naughty nevű rúzs elég furi, olyan, mintha temperát kennék a számra, beleül a redőkbe és egy bohócnak érzem magam, ha viselem. ezzel szemben a Freaky nálam a mindennapi rúzs lett, nagyon szép, visszafogott a színe és viszonylag tartós is, alig ragad. a Crazy árnyalat sajnos kevésbé tartós, maszatol, nem is az én színem, de ennyi pénzért abszolút bevállalható. sajnos valóban szárítanak a rúzsok, így nem tudok 3 csillagnál többet adni, tud az Essence ennél jobbat is.

Schüssler Natúr Hidratáló Kézkrém

Schüssler Natúr Hidratáló Kézkrém
2021. április 19.

én is imádom, az egyik legjobb kézkrém, amit valaha használtam, pedig nagyon válogatós és szigorú vagyok kézkrémek terén. könnyed a textúrája, mennyei az illata (annak ellenére is, hogy nem szeretem az illatos kozmetikumokat) és jól hidratál, a kezeim pár óra elteltével sem lesznek újra kirepedezettek.

Schüssler Natúr Arckrém Teafaolajjal

Schüssler Natúr Arckrém Teafaolajjal
2021. április 19.

a hátamon, karomon lévő pattanásokra használom, 1-2 nap alatt látható a hatása, nekem teljesen eltüntette a pattanásokat. nem a kedvencem a teafa illata, de ennél a krémnél ez annyira nem zavaró, hamar elillan.

Kia-Charlotta Vegán Körömlakk

Kia-Charlotta Vegán Körömlakk
2021. április 12.

3 árnyalatban van meg: Hustle, Confident és Be Yourself. a Hustle színébe beleszerettem, számomra ez a tökéletes piros lakk, ami télen-nyáron is megy mindenhez. a Confident egy erősebb rózsaszín lakk, a Be Yourself pedig egy visszafogott krémszín. világos bőrhöz az első két szín nagyon passzol, a krémszínű lakkban nem vagyok biztos, hogy a színe jó választás volt, de jó a fedése és mindegyik lakk kibírt egy hetet a körmeimen átlagos mosogatás-házimunka mellett. bevallom, picit szkeptikus voltam, azt vártam, hogy gyengébben teljesítenek a lakkok, mert "mentesek", de kellemes csalódást okoztak, egyáltalán nem érezhető minőségben, hogy ez egy kemikáliáktól mentes körömlakk, lemosni is könnyű volt őket.