Indigo

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Olivia Rozmaring Sampon Szappan

Olivia Rozmaring Sampon Szappan
2013. január 10.

A termék összességében rossz. Ugyanúgy korpásodtam a használata után, viszont még sprődebbé, szárazabbá is tette a hajam. Megint a "zsíros korpád van, tehát szárítsuk ki annyira a fejbőröd, hogy körbeérjen az ördögi kör" című fejezet. Drága ahhoz képest, hogy szanaszét esik, mócsingosra folyik. Egyetlen pozitívuma, hogy jól habzik, amely tulajdonságot natúrsamponoknál sosem tapasztalok.

Amiért viszont véglegesen bojkottálom az Olivia-termékek vásárlását (illetve az amúgy is lehangolóan sivár Mammut látogatását) az a következő incidens:

Gondoljátok meg, mit támogattok a pénzetekkel.

Terra Naturi Szemhéjtus

Terra Naturi Szemhéjtus
2012. november 23.

Egyedül a gyors száradással vannak gondjaim. Jól kezelhető, megfelelő ecset, sokáig fennmarad, intenzív szín. Ár/érték arányban 5, az alumínium összetevőket sajnálom még - csak a Zao tusairól tudok, amelyekben az nincsen a natúrmárkák tusai közül, de nem fogok 4000 Ft-ért rendelgetni 6 millis csodákat. Barna és fekete árnyalatom is van, hétköznapra az előbbit használom.

Terra Naturi 2in1 Krémes Púder

Terra Naturi 2in1 Krémes Púder
2012. november 23.

A világosabb szín van meg nekem, a krémes TN-alapozók közül nálam ő a nyerő. A Camouflage túl erős, a Stift túl gyenge fedést eredményez, és mindkettő kiemeli a ráncokat, szárazabb részeket. Olcsó, sokáig kitart, praktikus kiszerelésben kapható. Csak ajánlani tudom.

Neha Természetes Hennapor

Neha Természetes Hennapor
2012. november 23.

Maximálisan elégedett vagyok a termékkel, a megfelelő keverékanyagok használatával pont olyan színt tudok elérni, amilyet szeretnék. Nincs leégett hajszálvég, kopott tökfej szín 1 hónap után, remekül őrzi a színét. Ápolókészítményekkel gyönyörű ragyogása van. Nekem speciel kicsit gubancolódóbbá tette a hajam, de ennyiért megéri. Semmi káros anyag, a festések számával egyre rutinosabb, könnyedebb a kezelése. Nem fogom leváltani.

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon
2012. november 23.

Én elégedett vagyok vele, egyáltalán nem jöttek be a bio/natúrsamponok hosszú próbálgatások után sem, ez jól habzik, és segít a zsíros korpán. Összetevői nem olyan vészesek szerintem. Kicsit szárít.

Helan Mora & Muschio Natúr EDP

Helan Mora & Muschio Natúr EDP
2012. július 8.

Leírásod alapján szerintem nem nagyon különbözhetnek, erre is illik ugyanis. Számomra kissé az illatosított radírok világát idézi, de jó értelemben. :-) Tényleg nagyon fekete bogyós-gyümölcsös, én ennek sem vagyok rajongója, így ez az illat sem a kedvencem, de elismerem, hogy finom, édes, autentikus. Angol oldalra mindenképp "luscious" címszóval kommentálnám. ^^ Csak papíron ismerkedtünk. Ez a parfüm szappanban erdei gyümölcs megjelölést kapna.

Naturissimo Citromfű-Fűzfa Tini Arclemosó Gél

Naturissimo Citromfű-Fűzfa Tini Arclemosó Gél
2012. július 8.

Szimpla lemosóként funkcionál nálam, esténként használom sminkhez, napi szennyeződésekhez. Hatékony gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató, tisztító termék, valóban nem szárít. Nagyon kellemes, citromfüves illat. Sokáig elég. 1500 Ft-ért vettem. Én nem várok többet tőle, úgyhogy 5.

Helan Rosa-Rosae EDT "Romantikus"

Helan Rosa-Rosae EDT "Romantikus"
2012. július 6.

Nagyon aranyos, romantikus, talán a mályvásat megelőzi nálam, de az amarillisznél nem jobb. Nagyon intenzív illat, de nem mondanám nagymamásnak, kicsit azonban szappanos. Édes, virágos, karakteresen könnyed. Rózsamánoknak ajánlott, nekem jobban tetszett, mint a L'Erbolario 3 rózsája.

Olivia Holt-tengeri Iszap Sampon

Olivia Holt-tengeri Iszap Sampon
2012. július 6.

Barátnőm használja, úgy néz ki tőle a haja, mintha már erősen zsírosodna vagy vizes volna. Korpásodásra vette, de azt mondta, annyira nem vált be rá. Ár-összetevők-mennyiségre adok kettest, de sajnos mindez nála nem változtat a tényen, hogy használhatatlan hajra.

Alverde Intenzíven Regeneráló Hajbalzsam - Amaránt

Alverde Intenzíven Regeneráló Hajbalzsam - Amaránt

K.I.V.Á.L.Ó!

Eddigi legjobb balzsamom, a szintetikusok-szilikonosok között is. Kétszer használtam, lenyűgöző hatása van. Már min. egy fél éve szilikonmentes natúrbalzsamokat használok, de olyannyira ineffektívek, hogy már természetes volt a hajmosás utáni 2 órás hajpácolás. Ezzel meg kb. 5 perc hatóidővel olyan hihetetlenül dús, simulékony, puha, kifésülhető lett a hajam, mint még talán soha. Az biztos, hogy betartja, amit ígér (száraz, igénybevett hajra), és talán még többet is. A natúrsamponjaim iszonyúan gubancolnak, önmagában nem feltétlenül szünteti meg magát a gubancot, viszonyt nagyon könnyedén kifésülhetővé teszi. Kedvező ár társul a 200 ml-s kiszereléshez, 7-800 Ft. Ráadásul jó sűrű, úgyhogy hígítani is jól lehet.