Juditeszter

Regisztráció dátuma: 2015. november 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

New Brand Sweetie EDP

New Brand Sweetie EDP
2019. június 4.

Csodálatos új illat, egyszerűen imádom! Nagyon tartós!

New Brand Blue Sky

New Brand Blue Sky
2018. december 3.

Csak ennyit mondok, zseniális! Eddigi legjobb parfümutánzatom! Délelőtt megkaptam, csuklóra fújtam és még este 8 órakor is érzem!

K De Krízia EDP

K De Krízia EDP
2018. október 25.

Csodálatos, ikonikus vintage illat, nagyon szeretem. Őszre, télre ajánlom! Meleg, bújós, nagyon nőies!

Jeanne Arthes Guipure & Silk

Jeanne Arthes Guipure & Silk
2018. július 11.

Egy isteni, keleti illat nőknek! Fejillat: kókuszdió, angyalka, édesgyökér, édesmandula. Szívjegyek: mimóza, narancsvirág, indiai jázmin,szegfűszeg, heliotrop,frangipán és bolgár rózsa. Alapillat: szantál,pézsma, tölgymoha és vanília! Próbáljátok ki! Dior Hypnotic Poison, egyesek szerint!

Enrico Coveri Paillettes EDT

Enrico Coveri Paillettes EDT
2018. július 11.

Nőies és csábító, Enrico Coveri PAILLETTES ötvözi a mandarin és a bergamott citrus tónusainak elbűvölő hatását a camellia és a mimóza édes árnyalatai között, amelyek tökéletes harmóniában egyesülnek a pacsuli, borostyán, iris és vetiver intenzitásában.
A választott illat egy olyan nő számára, akit észre kell venni.
Nagy sikerű parfüm visszatérése.Az eredeti illat 1983-as.
Imádom!

Guerlain-L'Heure Bleue

Guerlain-L'Heure Bleue
2018. április 4.

Gyönyörűség, maga a tökély! A Nagyasszony! A PARFÜM! Csodálatos illat, csodálatos üveg!

J. Fenzi Le'chel Caroline

J. Fenzi Le'chel Caroline
2018. január 31.

Én is megvettem a lányomnak és tetszik. Nem ismerem az eredeti Chanelt, de akkor is tetszik. Finom, elegáns illat, inkább tavaszra-nyárra.

Evyan White Shoulders

Evyan White Shoulders
2018. január 30.

Csodálatos, időtlen illat! Régóta vágytam rá, szerintem a neve is különleges, fehér vállak. Virágorgia, balzsamos, meleg illat, körülölel.

Avon Tomorrow EDP

Avon Tomorrow EDP
2018. január 12.

Egy tényleg elbűvölő illat, kiemelkedik az Avon parfümjei közül, nem csak finom, hanem tartós is.

Guerlain Shalimar EDP

Guerlain Shalimar EDP
2017. december 30.

Meg van végre, karácsonyra a férjem megvette nekem a világ legjobb parfümjét (Fragrantica szavazás alapján). Csodálatos illat, citrussal kezdődik, aztán átalakul keleties-füstös csodává. Szerintem a régi nagyágyukat nem lehet. felülmúlni, ha tehetném megvenném az összes vintage illatot, a híres-hírhedt parfüm csodákat.