kimsowon95

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Nature Republic Ginseng Royal Silk Watery Cream

Nature Republic Ginseng Royal Silk Watery Cream
2016. október 2.

Kedvenc krémem. Főként estére kenem fel, mivel nagyon zsíros, ragacsos az állaga. Kis arany szemcsék találhatóak benne, amik fénylő, csillogó hatást keltenek az arcon. Kellemes az illata is. A kivitelezése is nagyon edeti, luxus érzetet kelt.
Láttam a minap egy újrahasznosítási ötletet: egy lány gyertyát öntött bele, úgy használta tovább.
A szemránckrémmel együtt használom, és azóta feszesebb, fiatalabb a bőröm. Ha elfogy, biztosan szerzek még be belőle, ez a legjobb éjjeli krém számomra. Másnapra szép hidratált lesz az arcom.

Nature Republic Real Nature Mask Sheet - Shea Butter

Nature Republic Real Nature Mask Sheet - Shea Butter
2016. október 2.

Kellemes volt az illata és másnap reggelre valamivel világosabb lett az arcom is.

Sulwhasoo Koncentrált Ginseng Arckrém

Sulwhasoo Koncentrált Ginseng Arckrém
2016. október 2.

Kedvenc krémemmé nőtte magát, habár az ára kicsit borsos, de minden fillérét megéri. Nagyon jól hidratál, de nem hagy zsíros, ragacsos érzést maga után, így nappalra is használom.
20-as éveim elején vagyok, ilyenkor kezdenek kialakulni a ráncok, már a homlokomon halványan lehetett látni pár csíkocskát, ezek azóta eltűntek.
Én biztosan a közeljövőben is ezt fogom használni, ha a bankkártyám is engedi :D

Nature Republic Super Aqua Max Combination Watery Cream

Nature Republic Super Aqua Max Combination Watery Cream
2016. augusztus 7.

Imádom, főleg az illata miatt. Sokáig tart a hatása, nyáron tényleg frissítő érzést ad. Nem zsírosít, de szépen hidratál. Mivel termékmintaként próbáltam, ha elfogyna a mostani krémem, nagyon elgondolkoznék egy ilyenen :)

Rexona Invisible Black&White Diamond Deo Spray

Rexona Invisible Black&White Diamond Deo Spray
2016. augusztus 7.

Nekem ugyanúgy beszínezte a ruháimat és az izzadást sem gátolta meg...

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító
2016. augusztus 7.

Kislányomnak a száraz bőrét pikk-pakk helyrehozta, pedig addigra már kirpóbáltunk mindent. Azóta is ezt használjuk és imádjuk.

Avon Simply Delicate Frissítő Intim Lemosó

Avon Simply Delicate Frissítő Intim Lemosó
2016. augusztus 7.

Szeretni szerettem, de sokat kellett belőle pumpálni, így annyira nem volt gazdaságos.

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2016. augusztus 7.

Ez a kedvenc illatom, csak ezt használom.

mise en scène Perfect Repair Serum

mise en scène Perfect Repair Serum
2016. augusztus 6.

Ez egy CSODASZER a hajnak!!! Mivel göndör a hajam, sokat egyenesítettem, így mindig töredezett volt a hajam. Viszont mióta ezt használom azóta puha, selymes tapintású, semmi töredezés. Viszont én csak a hajam aljára szeretem használni, mivel nagyon zsírosít ha fentre is kenek.

Innisfree Green Tea Balancing Lotion

Innisfree Green Tea Balancing Lotion
2016. augusztus 6.

Könnyen felszívódik, mégis sokáig tart a hatása. Estére és nappalra is jó. Lefekvés előtt ha bekenem, mindig olyan érzést kelt bennem, mintha kint a szabadban aludnék, annyira kellemes az illata. Árilag is rendben van, ahhoz képest hogy meddig elég. Nekem egyedül a kiszerelése nem tetszik, mert sosem elég amit előre kiszedek, és utána a krémes kezemmel kell megfogni újra az üveget hogy töltsek még ki, így zsíros lesz az üvege, azt meg utálom.. de egyébként nagyon rendben van.