Lilium

Regisztráció dátuma: 2014. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Neutrogena Hydro Boost City Shield Hidratáló Krém

Neutrogena Hydro Boost City Shield Hidratáló Krém
2023. november 17.

Én szerettem. Könnyen beszerezhető, kedvező árú, nem ragacsos, hamar beszívódik.

Dermedic Hydrain³ Intenzíven Hidratáló Éjszakai Krém

Dermedic Hydrain³ Intenzíven Hidratáló Éjszakai Krém
2023. március 10.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez egy megbízható éjszakai hidratáló: nem ragacsos, hamar beszívódik, kellőképpen hidratál. Nagyon szerettem. Egyedül a parfüm nem kellett volna, bár személy szerint kellemesnek tartom az illatát.

Scholl Szarvasfaggyú Krém

Scholl Szarvasfaggyú Krém
2022. október 26.

Ár-érték arányban szuper. Viszonylag sűrű, de hamar beszívódik. Száraz talpakkal csodát művel.

Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi

Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi
2022. július 11.

A fodrászom Alfaparf termékeket használ, és végül annyira szép lett tőlük a hajam, hogy a korábbi szilikon iszonyom is elmúlt. Otthoni használatra csak most kezdtem el próbálgatni, a korábbi hajápolási rutinomba is könnyen beilleszthető volt, érezhetően puhább és fényesebb lett tőle a hajam. Hajmosás után nedves hajra teszek két pumpát, majd hajszárítás után is egyet. Még a következő hajmosásig is kitart az a fény és puhaság amit ad. Az illatát én sem szeretem, viszont pillanatok alatt elillan. Nem kellemetlen, de olyan jó férfias after shave. :D

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+
2022. június 9.

Egy szuper fényvédő ami nem ragacsos és pillanatok alatt beszívódik, nem is lesz zsíros hatású tőle az arc. Könnyű rá sminkelni, szép bőrképet ad, szerintem minden bőrtípusnak jó lehet. Vagyis igazi Jolly Joker!

Lancôme Lash Idôle Szempillaspirál

Lancôme Lash Idôle Szempillaspirál
2022. május 26.

Én mindig jobban szerettem a szilikonkefés spirálokat, ezzel szerintem borzasztóan könnyű bánni. Nem lesz drámai a hatás, hanem inkább hétköznapi, de mégis elegáns. A festék tökéletes: szénfekete, nem kenődik, nem pereg. Tényleg újravevős!

Elmex Viaszolt, Mentolos Fogselyem

Elmex Viaszolt, Mentolos Fogselyem
2022. május 8.

Én nagyon szeretem. Évek óta Oral B fogselymet használok, de ez tényleg szuper találmány. Lényegesen vastagabb és nem csúszik annyira. Használat közben a fogak között megvastagszik, így kiszed mindent és lehetetlen megvágni vele az ínyt.

Coxir Ultra Hyaluronic Mélyhidratáló Arckrém

Coxir Ultra Hyaluronic Mélyhidratáló Arckrém
2022. május 2.

Az egész napos ultra-hidratált bőr barokkos túlzás, de azért szép bőrképet ad. Nem nehéz krém, könnyű és hamar beszívódik, sminkelni is jó rá. Itt-ott a szárazabb pontokon nekem kevés, de most ahogy haladunk a nyár felé már elég lesz.

Szentkirályi Vízangyal Ásványvíz Alapú Testápoló Argán Olaj

Szentkirályi Vízangyal Ásványvíz Alapú Testápoló Argán Olaj
2022. május 2.

Szerintem nem rossz. Nem életem testápolója, de drogériás viszonylatban jónak mondható. Az illata kellemes, felkenéskor ugyan ragacsos, viszont pillanatok alatt beszívódik és mattra szárad. Kellőképpen hidratál is, összességében nekem pozitív csalódás ez a krém.

Uriage Termál Hidratáló Water Krém SPF20

Uriage Termál Hidratáló Water Krém SPF20
2022. április 9.

Szerethető hidratáló, de nekem kevésnek bizonyult. Nagy előnye, hogy pillanatok alatt beszívódik, mintha nyoma sem lenne. Ezért aztán könnyű rá sminkelni, hiszen egyáltalán nem ragacsos, vagy nehéz. Valamennyi fényvédőt is tartalmaz, ez újabb plusz pont. Ugyanakkor a hidratáló hatása nekem sajnos kevés, inkább kombinált vagy zsíros bőrre ajánlanám, szárazra önmagában semmiképp.