Lilium

Regisztráció dátuma: 2014. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+
2022. június 9.

Egy szuper fényvédő ami nem ragacsos és pillanatok alatt beszívódik, nem is lesz zsíros hatású tőle az arc. Könnyű rá sminkelni, szép bőrképet ad, szerintem minden bőrtípusnak jó lehet. Vagyis igazi Jolly Joker!

Lancome Lash Idole Szempillaspirál

Lancome Lash Idole Szempillaspirál
2022. május 26.

Én mindig jobban szerettem a szilikonkefés spirálokat, ezzel szerintem borzasztóan könnyű bánni. Nem lesz drámai a hatás, hanem inkább hétköznapi, de mégis elegáns. A festék tökéletes: szénfekete, nem kenődik, nem pereg. Tényleg újravevős!

Elmex Viaszolt, Mentolos Fogselyem

Elmex Viaszolt, Mentolos Fogselyem
2022. május 8.

Én nagyon szeretem. Évek óta Oral B fogselymet használok, de ez tényleg szuper találmány. Lényegesen vastagabb és nem csúszik annyira. Használat közben a fogak között megvastagszik, így kiszed mindent és lehetetlen megvágni vele az ínyt.

Coxir Ultra Hyaluronic Mélyhidratáló Arckrém

Coxir Ultra Hyaluronic Mélyhidratáló Arckrém
2022. május 2.

Az egész napos ultra-hidratált bőr barokkos túlzás, de azért szép bőrképet ad. Nem nehéz krém, könnyű és hamar beszívódik, sminkelni is jó rá. Itt-ott a szárazabb pontokon nekem kevés, de most ahogy haladunk a nyár felé már elég lesz.

Szentkirályi Vízangyal Ásványvíz Alapú Testápoló Argán Olaj

Szentkirályi Vízangyal Ásványvíz Alapú Testápoló Argán Olaj
2022. május 2.

Szerintem nem rossz. Nem életem testápolója, de drogériás viszonylatban jónak mondható. Az illata kellemes, felkenéskor ugyan ragacsos, viszont pillanatok alatt beszívódik és mattra szárad. Kellőképpen hidratál is, összességében nekem pozitív csalódás ez a krém.

Uriage Termál Hidratáló Water Krém SPF20

Uriage Termál Hidratáló Water Krém SPF20
2022. április 9.

Szerethető hidratáló, de nekem kevésnek bizonyult. Nagy előnye, hogy pillanatok alatt beszívódik, mintha nyoma sem lenne. Ezért aztán könnyű rá sminkelni, hiszen egyáltalán nem ragacsos, vagy nehéz. Valamennyi fényvédőt is tartalmaz, ez újabb plusz pont. Ugyanakkor a hidratáló hatása nekem sajnos kevés, inkább kombinált vagy zsíros bőrre ajánlanám, szárazra önmagában semmiképp.

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector
2022. április 5.

Nem lett akkora szerelem, mint vártam. Ez persze lehet amiatt is, mert a legvilágosabb árnyalatban vásároltam, így nem túl mutatós. Nagyon hamar is kopik, fél óra alatt teljesen eltűnik a számról. Az állaga és az illata tényleg szuper, tetszik a finish is. Talán egy másik árnyalattal jobban megszerettem volna.

Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator SPF25 Színezett Hidratáló

Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator SPF25 Színezett Hidratáló
2022. március 8.

Ez az első színezett hidratálóm, nem is értem, hogy miért nem próbáltam ki hamarabb. Pont megadja azt a minimális fedést amire szükségem van és mellé eléggé hidratál is, hogy ne emelje ki a szárazabb részeket. Mindezek mellett meglepően tartós, van mit lemosni az este folyamán, pedig nagyon keveset használok. A legvilágosabb árnyalatban vásároltam, amikor felteszem még az is sötét, de pár percen belül tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz. Imádom!

Elmex Fogszuvasodás Elleni Szájvíz

Elmex Fogszuvasodás Elleni Szájvíz
2022. március 2.

Nagyon szeretem, remekül kiegészíti a fogmosós rutinomat. Az íze nem túl mentolos, de elég hatékony.

Yves Rocher Hamamélis Lágy Tusfürdő

Yves Rocher Hamamélis Lágy Tusfürdő
2022. február 23.

Nem rossz, de nem lett szerelem. Gyógynövényes illata van, jól habzik, nem is szárít. Számomra viszont semmi olyan extrát nem nyújt, amiért újravenném.