Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Demon in the Dark Szappan

Lush Demon in the Dark Szappan
2023. november 20.

Az idei halloween kiadások között megint van, nagyon ötletes és cuki, jó borsmentás, kellemes és jól habzik

L'Oreal Paris Color Riche Le Vernis à l'Huile Körömlakk

L'Oreal Paris Color Riche Le Vernis à l'Huile Körömlakk
2023. november 20.

Nekem a 116 cafe de nuit van meg, ami egy barackos tónusú nude. Egész pigmentált, de azért kell neki 2 réteg. Nem tapasztaltam rossz tartósságot sem, de semmi kiurót.

Update: Leárazva megvettem a 440 Chérie Macaron és 554 Carmin Parisien árnyalatokat. Az első egy nyárias, kicsit neonos pink a másik egy karmazsin vörös. Az első szintén 2 réteges, viszont kevésbé neon a körmökön mint az üvegben, a másik pedig egy egy réteges gyönyörű vörös, és istenien lehet vele nyomdázni is.

Update 2: A fekete viszont elég híg, kell belőle 3 réteg sajnos

Tresemmé Hajszínkiemelő Pakolás

Tresemmé Hajszínkiemelő Pakolás
2023. november 20.

Nagyon pigmentált, könnyen használható, egész tartós, nekem az vele a gondom, hogy nagyon pinkes alaptónusú a piros szín és nekem narancsos kellett volna

Schwarzkopf Color Live Hajszínező Pakolás

Schwarzkopf Color Live Hajszínező Pakolás
2023. november 20.

Vörös haj frissítésére vettem meg a pirosat, ez narancsosan fakul, és egész jól tart a szín, 3-4 mosásig biztos, viszont fogja a világos torcsiket
Egyszerű a használata, viszont érdemes kesztyűt húzni hozzá

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2023. november 20.

Szerintem érezhető a különbség a sima és e között, ez könnyedebb, viszont minden másban nagyon hasonló az eredetihez

Catrice Nail Whitening Alaplakk

Catrice Nail Whitening Alaplakk
2023. november 20.

Teljesen okés alaplakk, jól tapad rajta a lakk, de fehérítést nem tapasztaltam

Rexona Maximum Protection Extra Strong Watermelon & Cactus Water Scent Izzadásgátló

2023. október 1.

Ez a sima dezodorjuk egy picit édesebb illattal, de nem mondanám, hogy dinnyés illata lenne

Dr. Kelen Sport Izomlazító Gél

Dr. Kelen Sport Izomlazító Gél
2023. október 1.

Elaludt deréknál sokat segített, amúgy gyorsan beszívódik és jól kenhető

Dr. Kelen Sun Napégés Gél

Dr. Kelen Sun Napégés Gél
2023. október 1.

Sajnos leégtünk, de ezt abszolút nem tudtuk használni. Nagyon marta páromat, és csak rontott a helyzeten, ügyeleten csak fogták a fejüket és azt mondták, hogy panthenolt hasznájunk csak, mert más nem jó leéégésre.
Ennek az inci listáján alkohol a második összetevő, ami így utólag számomra kérdőjeles, főleg mert irritált bőrfelületre kellene felkenni.
Kuka

Tonymoly I'm Real Aloe Mask Sheet Moisturizing

Tonymoly I'm Real Aloe Mask Sheet Moisturizing
2023. október 1.

Én legégést követően használtam el, nagyon nyugtató volt a hatása, jól hidratált és a szérumból jutott a karjaimra is. Sajnos a drágábbak közé tartozik, de ha ilyen alkalmakra kellene, akkor valószínüleg újravenném, de amúgy lehet helyettesíteni