Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Advanced Care Reviving Krémtusfürdő

Dove Advanced Care Reviving Krémtusfürdő
2023. augusztus 1.

Nagyon kellemes, gazdag, habos és hidratáló, az illata pedig nagyon kellemes

Catrice the Mattifier Oil-Control Mattító Alapozó Bázis

Catrice the Mattifier Oil-Control Mattító Alapozó Bázis
2023. augusztus 1.

Kellemes primer, szép alapot ad a sminknek, de sajnos rajtam nem mattit sokáig, max 4 órát, télen és nyáron is

Nivea Hydra Skin Effect

Nivea Hydra Skin Effect
2023. augusztus 1.

Kellemes a bőrön, hidratál, de sajnos nagyon nem mindegy, hogy milyen szérum van alatt és milyen primer kerül fölé, illetve sokáig tart amig teljesen beszívódik.
Nekem csak úgy vált be, ha alatta niacinamid szérum van és fölötte mattitó primer, bármi mással kukacosodik, foltos

Ardell Baby Wispies Műszempilla

Ardell Baby Wispies Műszempilla
2023. július 30.

Átlátszó az alja, szóval nagyon jól bele lehet rejteni a sminkbe, nem túl mindennapi, de nem is nagyon drámai, pont jó. Könnyen tisztítható, én már 10+ használaton túl vagyok és még mindig ugyanolyan jó, mint elsőre

Revolution Haircare Stimulating Scalp Massager

Revolution Haircare Stimulating Scalp Massager
2023. július 30.

Kellemesen masszíroz, én samponozás alatt használom kb hetente egyszer, én nem vettem észre kb 6 hónap alatt, hogy javult volna a hajam, de kellemes amikor fáj kicsit a fejem, vagy sokáig halogattam a mosást és kicsit viszket a fejbőröm
Nem nélkülözhetetlen és nem old meg igazából sokmindent, főleg a lelkemet ápolja, de néha jólesik használni

Essence Power Matte Fedőlakk

Essence Power Matte Fedőlakk
2023. július 30.

Töredezik száradáskor, de teljesen kb csak 6 óra után szárad meg, addig bármi felszedi, elmozdítja, meg sem vártam meddig tart mert azonnal szedtem is le
Másodszorra nagyon összeráztam, kb 2 percig, akkor jobb volt, még mindig nem tökéletes, de mivel más matt fedőlakkok jobbak és ez nem volt olyan drága, inkább kidobtam

Sigma Warm Wishes Paletta

Sigma Warm Wishes Paletta
2023. július 28.

Könnyű vele dolgozni, pigmentált és tartós. Nagyon megszerettem a Sigma szemfestékeket, mindegyikkel meg vagyok elégedve.

The Body Shop Born Lippy Ajakbalzsam

The Body Shop Born Lippy Ajakbalzsam
2023. július 28.

Egyik kedvenc, jól hidratál és kellemes illatú

Douglas Seathalasso Kézkrém

Douglas Seathalasso Kézkrém
2023. július 28.

Jól hidratál, de sajnos pasis szaga van

Yamuna Gyömbér-Lime Fürdősó

Yamuna Gyömbér-Lime Fürdősó
2023. július 26.

Főleg a lime-ot lehet érezni benne, nem igazán a gyömbért, de kellemes, feloldódik és nem fog be semmit.