Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Flying Tiger Bath Bomb

Flying Tiger Bath Bomb
2023. július 26.

Egynek elmegy, sajnos barna lett a víz az összefolyó színekből.

Flying Tiger Pimple Patches

Flying Tiger Pimple Patches
2023. július 26.

Nem csinál semmi, még egy kiadós alvás alatt sem.

Essence Micro Precise Eyebrow Pencil

Essence Micro Precise Eyebrow Pencil
2023. július 26.

02 light brown van meg, precíz és könnyen használható, nem a legtartósabb, de ennyiért ezt vártam

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2023. július 26.

En egy nagyon sotet kek arnyalatot vettem meg 399-es szammal.
Egesz jol fed, 2 reteg azert kellett hozza, de gyorsan megszaradt, igy nem zavart. Fenyes, es eddig 2 napot kibirt, szoval egyaltalan nem rosz.
Egyedul az ecsettel vannak gondjaim, sajnos kicsit szetallnak a szalak es igy nehezebb volt festeni vele.

Update: megvettem a fehér és a fekete színeket is, és imádom őket, nagyon pigmentáltak és az ecsetek is jobbak

Update 2:
Vettem 2 lilát is, 393 és 361, mindkettő tökéletes,semmi kifogásom nincs ellenük

Dove Care By Nature Uplifting Krémtusfürdő Mangó Vajjal és Mandula Kivonattal

Dove Care By Nature Uplifting Krémtusfürdő Mangó Vajjal és Mandula Kivonattal
2023. július 26.

Először baracknak hittem, de nincs messze attól sem. Hidratáló érzete van, nem szárít és jól habzik -tisztít.

Sally Hansen Insta-Dri Fast Dry Nail Color

Sally Hansen Insta-Dri Fast Dry Nail Color
2023. július 26.

Nekem egy klasszikus piros van meg, a 373 rapid red. Egy réteges, alkalmas nyomdázásra is, fényesre szárad, gyorsan is, tartós. Az egyetlen kifogásom vele szemben. hogy nagyon durván befog mindent, kell alá alaplakk és lemosásnál is érdemes nagyon óvatosnak lenni, a nyomdapalettákat pedig kétszer kimosni.

update:
megvettem a 213 mauve it és 443 va-va violet színeket. az első elég csalóka, sokkalinkább barack mint mályva, a második pedig egy igazi vibráló lila, nagyon krémes, pigmentált és gyorsan szárídó színek

Update:
A prismatic verzióból a 020 moonstone van meg (áttetsző alap + kék-zöld csillám), a luxe finish-ből a 66 the queen's velvet (fuschia alap pink-bronz csillámmal) és a sima 460 travelling light (meleg pasztel lila). Mindegyik nagyon pigmentált, a topper pedig jó csillámos és szépen fed

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza
2023. július 25.

a strawberry blond arnyalatot vettem meg, ami ugye eleg voroses
nem a legprecizebb ceruza, de mindennapra tokeletes
kicsit gyorsabban kopik, mint szeretnem, de mivel egyaltalan nem draga, nem problema ujravenni

Update:
05 soft blonde-ot vettem véletlenül, így évekkel később nem igazan tetszik a waxos állaga, a szín okés, de sajnos nem a legjobb

L'Oreal Paris Glow Paradise Balzsamos Ajakrúzs

L'Oreal Paris Glow Paradise Balzsamos Ajakrúzs
2023. július 25.

Nekem a 642 beige eden van meg, cuki kis barackos nude, sajnos beleül a mélyedésekbe, és mivel fényes finise van, gyorsan lejön és újra kell kenni napközben

Lush Charity Pot Érme

Lush Charity Pot Érme
2023. július 25.

1 érme nekem elég egy alkalomra,valóban kell hagyni 30-45 percet beszívódni, de az eredmény abszolút megéri. Főlg frissen, borotválkozás után a legjobb, mélyre beszívódik és sokáig kitart. Érdemes egy jól záródó dobozban tartani, nagy melegben megolvad, mivel nagy részben kakaóvaj, ezzel számolni kell

Old Spice Wolfthorn Deo Stift

Old Spice Wolfthorn Deo Stift
2023. július 25.

A sima old spice sokkal jobb, és annak a férfias illata hamar elmúlik, ennek annyi az előnye, hogy az azonnali illat az a narancsos gumicukor, de nap közepére már mintha fel sem kentem volna, izzadtság szagom van. Sajnos izzadós vagyok, van ilyen, de nem igazán akkor amikor felkenek valamit.