Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2013. május 2.

Kívülről kezdem: a csomagolás egyszerű, elegáns, felesleges dizájn és csicsa nélkül. a tubusa kényelmes, strapabíró és vastag. kb 3/4 arasznyi a magassága, 50 ml. az adagoló kényelmes, kicsi nyílással, lapos ezért ha tisztítani kell, nem okoz problémát.
belülről: a krém vaskos, kicsit gumis állagú, az illata által ismertem meg a fűzfaillatot. olya niveás- gyógynövényes keverékre emlékeztet.nem vészes, felkenés után hamar eltűnik, csak kinyomáskor érezhető. fedése:... hát ez egy bb krém, úgyhogy nem várható el tőle nagy fedés, korrektort elbír. viszont nagyon szépen kiegyenlíti a bőr színét, és az én hamupipőke bőrömre is jó (a világos változat van meg).
sokan panaszkodnak arra, hogy nehéz elkenni. nem szépítek, tényleg az. rendesen alá kell hidratálni, hogy valamivel megkönnyítsük, de így is nehézkes. érdemes előtte arcot mosni és krémezni, teljes száradás után felkenni, így valamivel szebb a végeredmény. szerintem szivaccsal vagy ecsettel ne próbálkozzatok, kézzel a legkönnyebb. ha egy kevés alapozóval összedolgozzátok, könnyebb az állaga, lehet rajta felkenés után javítgatni. tényleg "kukacosodik", ha csak úgy á la nature kenitek fel, gyorsan tegyétek, mert gyorsan szárad, és utána már nem tudtok rajta segíteni. mivel nincs komoly fedése, ha kicsit csomósodik, nem látszik annyira.
tartósságát tekintve ... nem is tudom... már most kevés. 4 óránként átfénylik(bár mondjuk nagyon zsíros a bőröm, nem lepett meg annyira). púder nélkül még nem próbáltam, ezek után nem is merem.
könnyű rá sminkelni, szépen fogja a korrektort és a púdert, de ha olyan redős szemetek van, mint nekem, gyorsan beleül. ha szem alatti ráncokra akarjátok tenni, tapasztalatom szerint oda is beül, inkább a bevált korrektort javasolnám. vízzel is szépen lejön, ha valaki szeretné egy arcmosással elintézni.
összességében nagyon szeretem, gyakran használom, és csak nagyon zsíros bőrre nem jó, ez az én szerencsém :D

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2013. május 1.

tisztít, de hamarabb lesz zsírosabb tőle a hajam, a vége kiszárad, az illata pedig förtelem... egy nap jó érzésért nem éri meg

Gillette Venus Riviera Női Eldobható Borotva

Gillette Venus Riviera Női Eldobható Borotva
2013. április 22.

nem irritál, sokáig elég, könnyen siklik habbal és anélkül is, kézre áll, a kis szivacsok miatt még könnyebb a használata, és csúszásmentes. nekem nagy kedvenc :D

Eveline Kecsketej Intenzív Tápláló Krém

Eveline Kecsketej Intenzív Tápláló Krém
2013. április 22.

igen, nagyon intenzív, vastag kis krém, radírozás után állandóan fönt van, és szépen hidratálja az arcom. az illata is nagyon tetszik, szinte farmon érzem magam! :) bár én nem szeretek mindenre külön krémet venni, ezért néha kézkrémnek is használom, arra már nem az igazi, mivel hagy maga után egy kissé "eltömített" érzést, de igazából nem erre való, ezért nem vonok le tőle pontot

Dove Go Fresh Revive Tusfürdő

Dove Go Fresh Revive Tusfürdő
2013. április 21.

habja nincs, tisztítani sem tisztít rendesen , de az illata isteni.... nem jött be

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Hajápoló Spray

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Hajápoló Spray
2013. április 21.

a hajam töve zsíros, a vége száraz, kerestem valamit ami a szárazságot kicsit rendbe tudja hozni, aztán leértékelten találtam ezt, kb az eredeti ár harmadáért, ezért lecsaptam rá.
mivel mondtam, hogy a töve zsíros, azért általában csak a végére, max a közepéig használom, és valamivel egybeállóbb, kevésbé "szálkás" a hajam. illata fújáskor intenzív, szárításkor megtelik vele a fürdő, másnapra elillan. táplálni nem igazán táplál, de olyan, mint a labello: nem sokat ad hozzá, de te tudod, hogy ott van

2013. április 21.

írtam már a kiss kiss kiss árnyalatról véleményt, ami pozitív, de nem szeretném lehúzni a másik, a my favorite milkshake negatívuma miatt
igazából ez egy nagyon szép, világos rózsaszín szájfény, de a szám hajlamos kiszáradni, és "issza", amit csak rárakok. és ha ez rászárad, gusztustalanul néz ki, mintha rózsaszín tej ragadt volna a számra.a fedése is elég silány a kiss kiss kiss-hez képest, minimum egy réteg rúzs kell alá. és szárít is. felkenéskor még jó, de legkésőbb 2 óránként újra kell kennem, ez a végső határ, különben rémesen néz ki, és nekem ez még egy tartós szájfénynél túl gyakori törődés.

2013. április 21.

Nem régen szereztem be a 07-Kiss kiss kiss fantázia nevű piros darabot.
eredetileg azért szereztem, mert bármilyen rúzst rakok fel(akár pirosat, halvány rózsaszínt) egy idő után pinkes színt vesznek fel az ajkaim, szerint a sok szájdörzsöléstől, mert szeretném elkerülni a hideg allergia miatti lilás színt. úgy gondoltam, hogy egy tartós színes szájfénnyel ezen tudok javítani, és igazam lett :D
nekem nagyon tetszik a színe, és ha kopik, akkor is megmarad a piros színe, ezt szerettem volna elérni :)
bár az applikátora nagyon furcsa, homokóra alakú, ezért a felső ajkam csúcsait nem sikerül vele szépen kikennem, de ettől számomra nem veszített az értékéből :)
ja ás a tartóssága: kb 3-3,5 óra, ami nekem rekord drab :)

Corine de Frame Természetes Rózsavíz

Corine de Frame Természetes Rózsavíz
2013. április 21.

a bőröm nem kimondottan érzékeny, de nagyon rosszul viseli, ha tonikot használok rá, ezért kerestem valami natúrat. sokáig nem találtam, aztán egy Rossmann boltnyitási ajándékként utánam vágták, és a mai napig áldom őket érte :D
arctisztításkor utolsó lépésként használom( sminklemosás, kendővel, majd arctisztító tej és végül ez)
kevesebb pattanásom van amióta használom, a szokásos arcbőr feszülés és kiszáradást sem tapasztalom, mégis van olyan jó, mint egy tonik :) ha elfogy, felkutatom, és állandó darab lesz ^^

Catrice Zselés Szemhéjtus

Catrice Zselés Szemhéjtus
2013. április 16.

életem első gél tusa az Essence darab lett, de azzal egy tégely alatt 3 tusecset is elhalálozott, mert annyira szárad benne az anyag, hogy lehetetlen kihozni bármiből, beleértve a szememet, és az ecseteket.aztán megláttam ezt, és gondoltam, kipróbálom. nem bántam meg, a szívemhez nőtt. :)
minden nap használok tust, az szempillaspirállal és púderrel együtt biztosan van rajtam, ezért egy olyat akartam, ami sokáig elég. hát ez az.:D állaga folyósabb, de nem mászik el felvitel közben, szép vonalat lehet vele húzni(a catrices tusecsettel dolgozom), mélyfekete és tartós. még a vízvonalban is fennmarad 6-8 órát, ez a könnyezéstől is függ. kb 7-8 óra után egy kicsit lemosódik az alsó szempilláim alá, de nem látványos, akár még pár órát lehet várni a lemosásával. nekem ennyire kell csak, hosszabb kimozdulás idejére pedig magammal viszem, mert jól zár, nem lötyög benne a cucc. mindenképpen 5* :D