Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

X-Epil Görgős Gyantázószett - Zöld

X-Epil Görgős Gyantázószett - Zöld
2013. április 16.

ez az első gyantám, ami nem olyan drága, de bevált, és ragaszkodom hozzá :) mondjuk életem első gyantázását otthon követtem el, egyedül, és magas a fájdalom küszöböm(talán csak a tavaszi első gyantázásnál mondanám kellemetlennek), ezért szerintem nem fájdalmas. szépen leszed mindent, és mivel én gyakran csak térdig használom, ezért nekem nagyon sokáig elég, van, hogy 5-6 alkalomra is elég. kaptam hozzá a kezdetekben ajándékba egy olajos törlőkendőt, ami jól jött, mert azért marad valamennyi gyanta a lábamon utána. gyantacsíkokat kell venni hozzá, de ez egy noname kínai cucc is bőven megteszi. én imádom, érdemes megvenni :D

X-Epil Szőrtelenítő Krém

X-Epil Szőrtelenítő Krém
2013. április 16.

nekem a hónaljamra kellet valami, mert a márka borotvája gyorsabban vándorolt a kukába, mint az tűrhető :D olcsón akartam egy gyors megoldást, azért vettem meg ezt. nem szerettem meg. nem irritált, de nem tartott sokáig a hatása, kb 2 nap múlva már erősen borostás voltam, és leszedésnél a spatula nem ér semmit, hosszas kínszenvedés után még mehetek felpolcolni a kezem, mert szétdörzsölődik a hónaljam. nem szoktam semmit kidobni, de ez landolt a szemétben

X-Epil Gyantázás Utáni Olajos Törlőkendő Aloe Verával

X-Epil Gyantázás Utáni Olajos Törlőkendő Aloe Verával
2013. április 16.

a gyantacsíkok mellé járt ajándékba, és nagyon tetszett :D elsőre leszed minden gyantamaradékot, az illata egész okés, de sajnos nem volt sok, 4 használatig tartott a 4 kendőcske(lehet azért, mert ajándékba csak ritkán vágnak az ember után teljes csomagot tök ingyen :D) minden esetre ha elfogy, rohanok vadászni

X-Epil Eldobható Női Borotva 2 Pengével

X-Epil Eldobható Női Borotva 2 Pengével
2013. április 16.

kipróbáltam, nekem első borotvakészletem volt, irritált, beleragadt az összes szőr, és sehogy sem tudtam kiszedni, kb 2 használat után kuka. nem ragozom, nem szerettem

Tesco Baba Hintőpor

Tesco Baba Hintőpor
2013. április 9.

a feladatát ellátja, de senki ne várjon el tőle sokat, mint erős fixálást, de mondjuk otthoni gyantázáshoz nekem ideális :)

Tesco Színes Vattakorong

Tesco Színes Vattakorong
2013. április 9.

én is veszem már elég rég óta, és nagyon használható, akár körömlakk lemosására, sminklemosáshoz, tonikozáshoz is lehet használni :)

Astor Volume Diva Szempillaspirál

Astor Volume Diva Szempillaspirál
2013. április 8.

nos dúsítani éppenséggel egyáltalán nem dúsít, viszont hihetetlenül megnyújtja és szétválasztja a pilláimat :D elsőre azt hittem, rosszul látok, de nem!
nálam probléma, hogy nagyon hosszúak a pilláim, pislogáskor összedörzsölődnek, és ezért a festék lepattog. ennél ezt egyáltalán nem tapasztaltam, bitangerősen marad a helyén, és mégsem nehéz lemosni. előtte fogok használni egy tényleg volume-ot adó spirált, és tökéletes lesz :D eddig úgy sem találtam meg "A" spirált, de ez kimagaslóan jó :) megszerettem :3

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2013. április 7.

nekem alapdarabbá vált :D remekül használható, szép fekete színe van, nem tapasztaltam csíkozódást és halványulást, a hozzá tartozó ecsettel kicsit megküzdöttem, mire vékony csíkot tudtam vele húzni, de minden nap használom :) biztosan újraveszem
u.i.: nagyon be tud száradni az ecsetbe, ezért vagy váltogasd, vagy sokszor mosd ki(hetente)
update: az 1/4-e van még a tégely alján, és lassan kezd használhatatlanul szárazzá válni, szabályosan kiszikkadt. nem vonok le pontot, mivel ez kb fél év után fordult elő, heti 5x-i használattal, és szerintem nincs olyan tus, ami ennél tovább bírná.

Balea Soft & Clear 2In1 Krémes Bőrradír

Balea Soft & Clear 2In1 Krémes Bőrradír
2013. április 7.

Én is megvettem, kb 2 hónappal ezelőtt, mert megduplázódott a pattanásaim száma( hormontúltengés lehetett, nagyon bosszantó volt, és hazavágta az önbecsülésem). sok jót hallottam róla, hát ezt vettem meg, mint életem első bőrradírját.
röviden: nem is akarok mást kipróbálni :D
hosszabban: már az első 3 használat után nagy különbség mutatkozott, harmadolta az acnéim mennyiséget. heti 2x használom, és azt kell mondjam, még vagy egy évig fogom is, mert nagyon kevés kell belőle egyszerre, nagyon hatékony, nem nehéz lemosni, és puha lesz tőle a bőröm azonnal. a szagáról annyit, hogy egy kozmetikusi kirándulás alkalmával sokkal rosszabbakkal szoktam találkozni, így szerintem ez nem vészes.
az egyetlen amit nem ajánlok:az aknesol clean tonikkal nem szeretik egymást, a dalacinnel(vényre kapható) már jobban, de ezzel is megjelentek pattanásaim.
összességében imádom :3

Gillette Satin Care Borotvazselé Floral Passion

Gillette Satin Care Borotvazselé Floral Passion
2013. április 6.

nekem is nagyon bevált. :)
nem irritál, viszi a borotvát, mint a pinty! és nagyon sok van belőle, ugyanis ilyen zselés állagú, kicsit kell kinyomni, majd azt eldörzsölni, és nagyon sok hab képződik így