Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Juli Rosse Körömlakk

Juli Rosse Körömlakk
2013. április 2.

ma raktam fel egy okkersárga árnyalatot a körmömre. kellett belőle 3 réteg, csíkoz, annyira gyorsan szárad. viszont nem kell a 3. rétegnek sem 5 perc, hogy teljesen megszáradjon. én őszintén ilyennel még nem találkoztam, nagyon meg is lepődtem :)
egyébként telt színe van, szépen terül, az ecsete lehetne vastagabb és laposabb, de így sem nehéz a felvitele. Egyenlőre nagyon tetszik, a tartósságáról majd még írok
update: sajnos 1,5 nap után elkezdett lepattogni a vége, nem olyan nagyon, de én "allergiás" vagyok rá, ha a vége már elkezd kopni, le sem bírom venni róla a szemem, állandóan nézem, nem pattogzott e tovább, és amint hazaérek, szedem is le. egyébként a lakk nagyon tetszik, és kap még egy pár esélyt(semmit nem dobok ki), és még meglátjuk

Yamuna Mézes-Tejes Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Mézes-Tejes Hidegen Sajtolt Szappan
2013. április 2.

már elhasználtam egyet, de nem az arcomra fogom használni a következőt, ugyanis nekem brutálisan megtisztítja, ami eleinte jónak tűnt, de később kiszárította a bőröm. az illatát szeretem, nem okozott pattanásokat, és jól tisztít, ahogy azt már feljebb taglaltam.

O' Connor 70

O' Connor 70
2013. március 31.

nekem is van egy ilyenem. iszonyat kemény a szőre, állandóan szúrta a szemem, amikor festéket vittem fel. egy ideig korrektor ecsetté avanzsált, de lemondtam a krémes korrektorról, ezért sosem használtam többet. átment a festő cuccaim közé, ott tényleg hasznát vettem
egyébként csomó festék beleragadt. de legalább egyenletesen tudtam azt eldolgozni.
nem szerettem, de használom

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan
2013. március 30.

elsőre nekem nagyon tetszik, jól habzik, az illata nem az igazi, de egy natúr szappantól az ember ne várjon el irreális dolgokat, mint a mesterséges aromák tömkelegét. radíroz is, bár nem teszem félre a rendes arcradíromat miatta. és ami a legfontosabb, nem olyan "csikorgatós" az eredmény, nem szárítja ki olyan nagyon a bőröm. egyenlőre 5* :)

Essence Studio Nails 24/7 Alapozólakk

Essence Studio Nails 24/7 Alapozólakk
2013. március 29.

megtoldotta a körömlakkjaim élettartamát, legalább 3 nappal, még a nagyon gagyi lakkjaim is legalább egy nappal tovább bírják :)
én nagyon szeretem azért is, mert gyorsan szárad, jól terül, az ecsete is jó. nekem befutó darab :D

Astor Fash'n Studio Körömlakk

Astor Fash'n Studio Körömlakk
2013. március 29.

anyukám vett egy halvány rózsaszín színűt. az ecsete jó, jól terül, viszont a fedése nem volt az igaza, az állaga pedig valami katasztrófa volt. iszonyat folyós volt, szinte mindenhova jutott a körmömön túl. ezáltal lassan is száradt. sajnos a matrica elveszett, az árnyalatot nem tudom megmondani, és valószínűleg régebbi lehett, de ettől nem érzem jobban magam. nem hinném, hogy kipróbálok más színeket.

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél
2013. március 29.

nekem a mindennapokban jelent nagy segítséget, ugyanis a suliban szinte sosincs papírkendő, illetve szappan, ezért vettem egy kicsit. könnyen hordozható, táskabarát, még sosem nyílt ki, és árasztotta el a pipere tatyómat. ami kicsit zavar, hogy rögtön kinyitáskor "köp" egyet. gondolom valamilyen vákuumos nyomás lehet benne, ezért nem vonok le pontot. az illata egy kézfertőtlenítőhöz képest erős, de amikor eldörzsölöm, már nem vészes. én érzem a tisztító hatását. megszerettem a kicsikét :D

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra
2013. március 29.

Kb 2 hete használom, de messze a legjobb sampon, amit próbáltam :)
igaz, használok hozzá egy herbal essences hajpakolást hébe-hóba, és egy schwarczkopf hajspray is társul hozzá hetente, de nagyon szép és fényes, puha tőle a hajam, kicsit talán több is, dúsabbnak tűnik, nem nehezít el, sőt olyan könnyű tőle a hajam kb 3 napig, hogy időnként megfeledkezem róla, ami az én kimondottan zsíros hajamnál még sosem fordult elő, esetleg egy napig a hajmosás után.
ha lesz változás, updatelek, de egyenlőre ez az elsőszámú kedvencem :)

Nivea Apricot Creme Tusfürdő

Nivea Apricot Creme Tusfürdő
2013. március 28.

imádtam egy darabig. isteni illata volt, ami sokáig megmaradt, szépen hidratált, nem szárított. igazából meguntam, és nem is illett hozzám igazán, inkább egy amolyan "kell egy tusfürdő, de nem tudom igazából, mit szeretnék, döntsön az illata" típusú vásárlás miatt került hozzám. de ezért nem vonok le pontot, ez nem a tusfürdő hibája

Baba Habfürdő Kamilla és Méz

Baba Habfürdő Kamilla és Méz
2013. március 26.

Én nagyon szeretem az illatát, kellemes vele elücsörögni a kádban, vagy egy kedvderítő tusoláshoz is tökéletes :)
nem vettem észre, hogy szárítana, viszont az illata törölközés után elillan, viszont finom puha lesz tőle a bőröm, és nagyon jó a tisztítóereje. mivel én jobban szeretem a tartósabb illatokat, ezért levonok egy pontot, egyébként egy nagyon jó kis termék :)