Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Baba Habfürdő Gyümölcsös Frissesség

Baba Habfürdő Gyümölcsös Frissesség
2013. március 26.

Én is megkaptam, és nagyon szeretem! :) Engem a Fantára emlékeztet az illata, ami nem negatívum, csak egy észrevétel
szép puha lesz utána a bőröm, viszonylag sokáig megmarad az illata, de télen nem igazán használom, mert akkor annyira nem vonzanak a citrusos illatok, de tavasszal és nyáron is abszolút kedvencnek számít :)

Avon Color Trend Szemhéjfesték-Szett

Avon Color Trend Szemhéjfesték-Szett
2013. március 24.

egyik barátnőmnek van, egy csajos este próbáltam ki a képen láthatót. eleinte tényleg szép fényt adott, de ezt hamar elvesztette, és 1 óra után beült a ráncokba, szabályosan meggyűrődött. pedig tényleg jópofa a csomagolás, a kis tükör pedig tényleg hasznos lenne, ha nem lenne ilyen rossz a festék minősége

L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Ápoló Sampon

L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Ápoló Sampon
2013. március 21.

az illata egészen isteni, kár, hogy hamar elillan az én hajamból. érzem a színvédő hatását, nélküle sokkal fakóbb lenne a hajszínem, és nagyon szép fényt kölcsönöz nekem. sajnos elég hamar zsírosodik ki a hajam, ennek a számlájára tudható, hogy hamar veszít a fényéből, ezért nem okolom a sampont.
sokat puhít a hajamon, de a vége szárazkás, és töredezett, és nem lepett meg, hogy ez a sampon sem tud segíteni ezen (ebben a kategóriában még keresem az igazit)
mindent összevetve nagyjából hozza a beígérteket, szerintem érdemes legalább egyszer kipróbálni
update: sok használat után elnehezítette a hajam. vettem másikat, egyszer használtam, és jobbnak érzem. hát ez van

Rose Nail Körömlakk (régi)

Rose Nail Körömlakk (régi)
2013. március 20.

nekem több színem is van, mind eltérő minőséggel.
egy rózsaszín - 2 rétegig semmi, a 3. meg már neonos(hófehér bőrhöz nem a legjobb nekem)
egy zöld - szintén csak nem neon, egyszerűen élénk és erős
egy fekete - agyon jól pigmentált, bár az első rétegnél inkább barnásnak látszik, mint a macskám
egy rózsaszín csillámos - színe semmi, de annyi csillám van benne, hogy mikor lemosom, úgy nézek ki, mint aki flitterrel mosott kezet
egy áttetsző, különféle csillogó bigyókkal(mert behatárolhatatlanok) - lerobbanthatatlan, de kell alá szín
és 3 díszítőlakk - gyorsan, szinte hetek alatt beszáradtak, csak az ecsetet tartottam meg közülük, mert az bevált
kicsit tényleg lassan száradnak, leszámítva a feketét, mert az nagyon jó minden szempontból :D
update: sajnos ahogy egyre kevesebb van belőle, úgy egyre gyatrább a minősége. a fekete is párnafoltos, 4(!) óra száradás után(használtam fedőlakkot is ) 10 ujjamból 3 teljesen "domborműves", további 4 részlegesen. igazából a többit kidobtam, mert már a felénél beszáradtak

Catrice Evolution To Revolution Black Volume Szempillaspirál

Catrice Evolution To Revolution Black Volume Szempillaspirál
2013. március 20.

szépen kiemeli a pillákat, mély fekete színe van, és nagyon tetszik, hogy 2 féle "look"-ja is van. az 1-es kevesebb festéket vesz föl, a 2-essel igazi drámai pillákat lehet elérni. elég hosszú pilláim vannak, ezért csak kiemelésre használok spirált, ezért soknál volt probléma, hogy az összedörzsöléstől hamar lepotyog a pilláim végéről, de ennél ezt nem tapasztaltam. kicsit meg is emeli őket. nagyon tetszik, biztosan újraveszem :D
update: nagyon hullik. bocs, nem tudom jobban leírni, úgy nézek ki, mint aki kormos hóesés áldozata lett. továbbra is nagyon tetszik, de ez nem jó így, főleg hogy a szemüvegemre is rátapad, és csak keservesen, foltos ruha árán tudom megtisztítani

Fruisse Wild Cherry Shower Gel

Fruisse Wild Cherry Shower Gel
2013. március 15.

ragacsos érzést hagy maga után, nem tisztít rendesen, nem hidratál, a tubusban az illata nagyon friss, de amint kikerül a tubusból, ez eltűnik. ajándék volt, de biztosan nem venném meg

Fruisse Vanilla Kiss Tusfürdő

Fruisse Vanilla Kiss Tusfürdő
2013. március 15.

nekem igazából tetszik az illata, de semmi mással nem vagyok vele kapcsolatban elégedett. igazából semmi hatást nem éreztem: nem tisztít, ragacsos érzést hagy maga után, nem hidratál, illata felkenés után el is tűnik, és még felhasználni sem tudom, mert egyszerűen borzalmas. ajándék volt, de biztos, hogy nem venném meg

Essence Nail Art Special Effect Fedőlakk

Essence Nail Art Special Effect Fedőlakk
2013. március 14.

vettem 2-őt, a 02- circus confetti és a 16- cool breeze drabokat, és imádom őket :D nagyon fel tudja dobni a lakkozást, és sokáig nagyon szép a fénye, tartós, átlagosan 3-4 napig marad fenn

Essence Nail Art Dekorlakk

Essence Nail Art Dekorlakk
2013. március 14.

Nekem a 10 more than silver van meg, ezernyi színes csillámmal. kell belőle 2 réteg, hogy valamit fedjen, de sokáig fenn marad, és nem olyan vészes lemosni. én szeretem használni :)

For Your Beauty Ajakecset

For Your Beauty Ajakecset
2013. március 12.

Nos én szemhélypúderhez használom, kizárólag a fekete festékhez. nagyon jól el tudja dolgozni a festéket, nem hullik, elég puha, de néhány szál kiáll oldalra, amit le kell vágnom, mert zavar. egyébként szinte minden nap használom egy kicsit, és szeretem :)