Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Flormar Plus Quartz Lakk

Flormar Plus Quartz Lakk
2013. március 12.

Nekem a 010-es, nude árnyalat van meg. imádom, mert nagyon szép színe van, de csak a 3. rétegnél szép a fedése, viszont jó tempóban szárad
11ml lakk van az üvegben, ami nekem soknak tűnik, lehet, hogy be fog száradni. az ecsete szerintem túl vékony, de a kupakja nagyon kézreálló, én szeretem :D

Essence Nail Art Jewels Körömdíszek

Essence Nail Art Jewels Körömdíszek
2013. március 12.

nekem is megvan, kicsit meggyűlt vele a bajom. A dobozból kivéve, egy szorosan egymáshoz illesztett műanyag dobozlap védi a kis köveket-gyöngyöket, és a hozzá járó ragasztót. mindent megtettem, hogy ne essen szét, és épségben meglegyenek a darabok, de a kínkeserves bontás után expedíciót indíthattam a padlószőnyeg mélyedéseibe, mert úgy röpült ki a kis körökből, mintha hirtelen szabadságra vágytak volna.
minden darabját megtaláltam, és így ezzel nincs is probléma
maguk a díszek szépek, hátuljuk sík, szerintem valami alumínium, vagy ilyesmi. ezáltal könnyen lehet őket felvinni. viszont a ragasztó másra nem alkalmas, ne próbáljátok használni, mert így hagytam el másodszorra a fülbevaló-betétem. egy erős fedőlakkal fennmaradnak 3-4 napig is, és egy kicsit vigyázni kell rá, de nem kell kamerákat felszerelni a kezünkre, annyira nem vészes az eset :D szerintem megéri kipróbálni, mert aranyos körmöket lehet vele elkészíteni

Meis Szemhéjpúder Paletta

Meis Szemhéjpúder Paletta
2013. március 12.

Nekem a 03-as van meg, ami sok barnát, néhány rózsaszínt és zöldet, kiegészítésképp 1 fehér, 1 ezüst és 2 krém színűt(egy csillogó és egy sima)
a fehér, akárhogy építgetem, elhalványodik, a krém nem látszik, mivel pont ugyan olyan a bőrszínem. az ezüst potyog, színe nincs, a rózsaszínek viszont szépek, de pár óra múlva elhalványodnak. a barnák valami iszonyat csillámosak, és nagyon erősen pigmentáltak. nem lehet velük árnyékolni, mert nagyon természetellenes a hatása, és potyog.
mind porzik, de könnyen kenhetőek, szépen eldolgozhatók, de nehéz megtalálni a "dózist"

s-he stylezone Cover Stick Korrektor

s-he stylezone Cover Stick Korrektor
2013. március 12.

nekem a 001, pastell árnyalat van meg. semmi esetre sem tenném a szemem alá, mert beül a redőkbe, de pattanásaimat remekül elfedi. egyszerre kevés kell belőle, ezért sokáig elég, én már vagy 2 éve használom, és még mindig remekül funkcionál :D

For Your Beauty Ecset Szemre

For Your Beauty Ecset Szemre
2013. március 12.

nekem sanos hullik mintha rángatnám. ezek szerint sikerült kifognom egy selejteset, ugyanis mások ezt nem tapasztalták. van ilyen, ez nem von le sokat az értékéből. egyébkét puha, akár füstösítésre is alkalmas, szépen lehet vele eldolgozni a festéket, és elég tömött.

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó
2013. március 12.

vettem egy üveggel a legvilágosabból. a testert nézve jó volt, és eddig ez a legkevésbé üt el az arcszínemtől. persze nem 14 óráig, inkább 6.7 óráig marad matt(1 napi teszt alapján nyilatkozom). állaga kicsit masszívabb, sűrűbb mint amikkel találkoztam, de nem kenhetetlen. szaga mint egy drogériás alapozónak, semmi extra, ez is hamar elillan. a színskála lehetne nagyobb, mert nem nagyok a színkülönbségek, azért ennél vannak világosabb arcúak is.

Essence Studio Nails 24/7 Alapozólakk

Essence Studio Nails 24/7 Alapozólakk
2013. március 12.

nem rossz, nem rossz: jól terül, az ecsete, állaga jól, a szaga förtelem, de hamar elillan. eddig sem színeződött el a körmöm, így inkább egy tapadási felületet akartam a körömlakknak. ezt nagyjából hozza, nem rövidíti meg a manikűr élettartamát. összességében nem rossz, de volt már dolgom jobbal

Catrice Ultimate Körömlakk (régi)

Catrice Ultimate Körömlakk (régi)
2013. március 12.

megvettem a 840 Genius in the bottle és a 740 Kings of greens árnyalatot. ediig csak az előbbit próbáltam ki, de pozotív tapasztalatom volt
2 rétegben szépen fed, a fénye is szép, terülése jó, az ecsete egyszerűen csodás. tartósnak igen tartós. 4 nap után azért szedtem le, mert meguntam
ha a másikkal lennének más tapasztalataim, update-elek, de egyenlőre nagyon tetszik, szerintem szerzek majd még :D

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2013. március 12.

A Rossmannban kaptam vásárláshoz ajándékba 2 termékmintát - a Beige 55 és a Golden 75 árnyalatokat. mivel hófehérke vagyok, a világosabbért kaptam. elég van benne akár 2 adaghoz is, csak béna voltam, ezért egyben elhasználtam. állaga elég híg, könnyen felvihető, a finiséről nem tudok nyilatkozni, mivel vizes szivaccsal viszem föl. púder kellett rá, de így természetes hatása van. fedése közepes, egy kis korrektorral szinte tökéletes. építeni nem próbáltam, szerintem nem nagyon kell. ami nagyon meglepett, hogy sokáig matt marad. nekem legkésőbb 4-5 óráig tart ki a matt hatás bármi másnál, de ezzel már 8 órája is csak egy kicsit fényesedett, de ez még nagyon is vállalható.
olvastam az előbbieket, és mivel nekem pattanásodásra hajlamos a bőröm, ezért még nem biztos, hogy megveszem, de nem tűnik rossznak

Essence Duo Stylist

Essence Duo Stylist
2013. március 7.

szerintem is érdemes megvenni, mivel ez egy univerzálisan is használható kis eszköz, kis kézügyesség persze kell hozzá, de nem nehéz belejönni. márványozásra, pontozgatásra, csíkhúzásra is alkalmas(teszteltem!), de strasszkövet még nem próbáltam, idővel meg fogom nézni, hogy működik :)