Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Szemhéjpúder Ecset (régi)

Essence Szemhéjpúder Ecset (régi)
2013. március 7.

szépen veszi föl a festéket, szépen dolgozza el, minimális füstösítésre is alkalmas, nem hullik a szőre, viszont néhány hét után mintha pár szála megkeményedett volna, de egyszerűen engem szúrnak néha. nem olyan zavaró, de a szemhélyam felettébb érzékeny az ilyesmikre.

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2013. március 7.

eleinte vagyon jól működött, nagyon szép, vékony vonalat lehetett vele húzni. azonban 3 mosás után nekem a sörtéi(vagy hogy nevezik) elkezdtek szétállni. azóta nem tudok olyan vékony vonalat húzni vele, átavanzsált rúzsecsetté, mert azt akkor már nem vettem külön, hanem némi próbálkozás után kitapasztaltam, hogy viszi fel legjobban a rúzst, erre tökéletes, mert ott nem számít a szétállás.
4 pontot kap, mert lehet, hogy az én ügyetlenségem és/vagy barbárságom okozta a szerepváltását

Essence Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset

Essence Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset
2013. március 7.

a kedvenc ecsetem :) olcsó, füstösítésre keresve sem találnék jobbat, nem hullik(pedig párszor már mostam is). bár volt vele egy kis balesetem: a felirat fölött, ahol össze van illesztve, nekem egyszer szétesett, ráadásul reggeli rohanás közepette. megoldottam ragasztóval, azóta semmi baj vele, de nem tudom, hogy én bántam vele mostohán, vagy hajlamos-e erre. ezt leszámítva nagyon nyerő kis cucc, a smink-lak állandó tagja.
u.i.: csak nekem ragadnak bele az Avonos szemfestékek?

Catrice Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Catrice Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2013. március 7.

nemrég megvettem én is, mert kíváncsi voltam a hajlított, kerek ecsetre, gondolván: nem túl nagy, nem hiszem, hogy olyan vastagon tudnék vele vonalat húzni, és nem volt drága, próbának jó lesz. a ferde végét már ismertem egy essence darabról, de az tönkrement, ezért is vettem újat.
meglepődve mondhatom: nekem működött. igaz, ami igaz, a hajlított végével meg kellett küzdenem, de egyáltalán nem húz vastag vonalat. a lényeg, hogy pici szakaszokban haladjunk, akkor tuti siker tapasztalataim során. a ferde ecsetes vége szintén jó, nekem eddig nem hullott ki szál egyik végéből sem. mosni még nem mostam, de ha megtörténik, tájékoztatok :)

Soliteint Sminklemosó Arctej Normál és Száraz Bőrre

Soliteint Sminklemosó Arctej Normál és Száraz Bőrre
2013. március 5.

nekem régóta megvan, kezdő sminkelésekhez nagyon jó, mert a vízálló spirált kivéve gyakorlatilag mindent szép gyorsan le tud hozni. én inkább sminklemosó kendőt szoktam használni, ezt utótörlésre egy vattakorongon, és úgy bevált :) talán azért, mert egy vattakorong nekem nem elég a leszedésre, és pazarlásnak tartom sokat kinyomni és sok vatta korongot elhasználni egyetlen arctisztításra
az illatát szeretem, nem erős, kellemes és hamar elillan. krémes, könnyen felvihető, nem csöpög össze vissza. a csomagolása is tetszik, jól zár, igényes. ha szemsminknél dörzsölöm(márpedig a szempilla spirál után kénytelen vagyok dörzsölni) csíp. de mint a veszedelem.
ezt leszámítva elégedett vagyok vele.

Soliteint Solifresh Sminkletörlő Arctisztító Kendő

Soliteint Solifresh Sminkletörlő Arctisztító Kendő
2013. március 4.

elég nedves, mindent könnyen lehoz, frissítő hatású, nekem abszolút tökély

Max Factor Xperience Alapozó

Max Factor Xperience Alapozó
2013. március 1.

Az állagával rendben vagyok, könnyen lehet felvinni, eloszlatni. sajnos nagyon hamar, kb 4 óra után átfényesedik, és úgy nézek ki, mit egy diszkógömb.. még az orcámon is, amit eddig egyetlen alapozó(talán az astor skin match mégis) sem okozott. a legvilágosabbat vettem, ami csak kapható, de ez is eléggé barnás. kicsit maszkszerű is ami kifejezetten zavar. és nekem még drágának is tűnik, pedig akciósan vettem.

Astor Skin Match Alapozó

Astor Skin Match Alapozó
2013. február 26.

Nekem az első alapozóm, ahol elég nagy a színskála a fehér bőrömnek :) tényleg hamar átfénylik, olyan 5 óra után újrapúderezek, egyébként nincs komolyabb bőrhibám, ezért egy fél nyomásnyi elég is. kézzel oszlatom el, kicsit ütögetem, és így jobban veszi fel a bőröm, és mindenképpen kell hozzá púder, mivel "szaténfényű" anélkül, ami nagyon természetellenes
Update: sajnos valami történhetett, mert bebarnult, és pár óra után olyan, mintha koszos lenne az arcom, és fénylek, mint egy diszkógömb
pedig még megvan a 3/4-e

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2013. február 24.

Most vettem kb 3 napja, és már használtam is, és érezhető a különbség az előző lakklemosómhoz képest( egy Emese nevű darab volt, senkinek nem ajánlom). Szépen és gyorsan hozza le a lakkot, kevés is elég belőle, ezért remélem sokáig kitart. az illatáról annyit, hogy mikor kilöttyintem a vattakorongra, nagyon acetonos, de hamar elpárolog, és tényleg mandula illata van! nem szárította a körmöm, mint más lemosók, de hosszabb távon többet tudok róla mondani :) egyenlőre nagy kedvenc lett máris

Neutrogena Comfort - Hidratáló Balzsam Norvég Formulával

Neutrogena Comfort  - Hidratáló Balzsam Norvég Formulával
2013. február 24.

én szeretem, elég jól hidratál, gyorsan szárad meg, nem ragacsos, elég könnyed, és mindenhova jó. elég víz bázisú, de az igazság, hogy még keresem az igazit. egy idő után kellemetlen érzés, úgy érzem, tovább kell dörgölnöm az adott testrészt, mert mintha visszajött volna. és kicsit koszoskás érzetet is nyújt, nem tudom jobban elmagyarázni.