Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine

Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine
2013. február 24.

kedvencem :D nagyon szép fényt ad a körömnek, gyorsan szárad, sokáig bírja
korrigálok: az egy negyede van még meg az üvegben, és olyan sűrű és nyúlós, mint egy hígabb ragasztó. nehezen szedek ki belőle lakkot, és a felvitelével is megküzdök, de továbbra is tartós. kicsit fura ez így, de elhasználom a legvégéig :)

F&F Kompakt Púder

F&F Kompakt Púder
2013. február 22.

Nekem a legvilágosabbat vette meg anyukám, mert én még nem találtam olyan kompakt púdert, amiben tükör, applikátor is van, és elég világos. nos, neki sikerült:)
mindenhova magammal hordom, a kis neszesszerem állandó tagja. az applikátor egy kicsit keményebb, mint amire számítottam, de mint kiderült, így a legkönnyebb és legjobb a felvitel. viszont mással lehetetlen kicsalni belőle a port, csak ezzel fog működni a dolog. van benne még egy kicsi lapocska(nem is tudom, talán fólia) ami megvédi a púder, és távol tartja tőle a puffnit. én megtartottam, szerintem jó ötlet volt, mert kevésbé koszosodnak el az érintkező felek, másrészről higénikusabb is. a színével meg vagyok elégedve, elég világos az én hófehérke arcomra.
és tartósság: kiigazítani a sminket igazán jól tudja, viszont egész napos használatra nem elég matt, nekem kb 6-7 óra után már eléggé átfénylett.
2 apróbb hibát leszámítva ez egy nagyon jó kis termék, szerintem újra meg fogom venni, ha el találna fogyni

Emese Acetonmentes Körömlakklemosó

Emese Acetonmentes Körömlakklemosó
2013. február 15.

egészen szépen lehoz mindent, amit magamra kenek, de nagyon szárít. lassan annyit hidratálom a kezem miatta, hogy hártyáim nőnek majd
Egy idő után törékennyé váltak az egyébként erős körmeim. keresek valami mást, mert akármilyen jól hozza is le a lakkot, nekem nem éri meg tönkretenni a körmeimet

Flormar Klasszikus Körömlakk

Flormar Klasszikus Körömlakk
2013. február 9.

megvettem a 424-es, mentaszínű árnyalatot. nagyon gyorsan szárad, szépen terül és fed, a tartóssága is nagyon jó, 7 napig is bírja a strapát :) szerintem szerzek majd még, ha elfogynak a mostani lakkjaim :D

Fa Nutriskin Testápoló Koffein és Zöld Tea

Fa Nutriskin Testápoló Koffein és Zöld Tea
2013. február 5.

egészen jó, az illata olyan, akár egy keleti emlék(bár sajnos sosem jártam ott)
a feszesítő hatását nem ismerem, lehet hogy van, de én nem tapasztaltam, a hidratáló hatása jó, nem ragad, gyorsan beszívódik. az illata nem illik hozzám, ezért inkább sminklemosónak használom, és annak is isteni :) az ízlésem miatti bakiért nem érdemli meg a pontlevonást :D

Fa NutriSkin Testápoló Aloe Vera&Acai Berry

Fa NutriSkin Testápoló Aloe Vera&Acai Berry
2013. február 5.

imádom az illatát, egy nyári álom! :D
gyorsan beszívódik, nem ragad, hidratálni úgy ahogy hidratál, nekem nem a legjobb, de nem rossz :)

L'Oreal Paris Color Pulse Tartós Hajszínező Hab

L'Oreal Paris Color Pulse Tartós Hajszínező Hab
2013. február 5.

festés előtt akartam kipróbálni egy vörös színt, merthát ha elrontom a hajszínt festéssel, meg kell várnom, amíg lenő, és a hajszínező jó próba volt
főleg ez a hajszínező! kb 400 ft-ért találtam az ázsia centerben, rögtön meg is csináltam este.
az hülyeség, hogy mint egy hajmosásnál, úgy kell felvinni, mert foltos lesz a végeredmény. úgy kell használni, mint a normál festéket. a felvitelével nem volt gond, jó az állaga, de pontosan tartsátok be a leírást, különben nem fog működni. kicsit tovább hagytam fenn, mint írták, de így lett igazán szép a végeredmény :)
viszont az első mosásánál a fele szín kijött, utána fokozatosan kopott, és sokáig volt vöröses fényű a hajam, de ez nekem nagyon tetszett:)
az árnyalatot nem tudom megmondani, mert több, mint egy éve használtam, de rövid vöröshajú lányka van az elején

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó
2013. február 5.

friss érzést nyújt, kitisztította az orromon a miteszereket, és jó az illata, állaga
a pattanásaim az államon viszont nem szűntek meg, nem egy csodaszer, de használható

Palmolive Naturals Delicate Care Tusfürdő (régi)

Palmolive Naturals Delicate Care Tusfürdő (régi)

a kedvenc tusfürdőm :)
imádom az illatát, nekem hidratálja a bőröm, és sokáig lehet érezni :)

Essence Nail Art Körömbélyegző Készlet

Essence Nail Art Körömbélyegző Készlet

én nagyon szeretem :D
Szerintem nagyon jó mintákat lehet vele összehozni, és egy kis gyakorlással már nagyon szépen mutatnak.
bár igaz, hogy a lehúzó egy borzalom, lecseréltem egy régen lejárt h&m-es ajándékkártyával, mert akárhogy próbáltam, felkarcolta a lapkát
és az, hogy nem elég mélyen gravírozottak, nem igaz. nekem erős színű a minta, amit felrakok
a hozzávaló lakkokkal nagyon gyorsan szárad, de rose nails-es lakkokal kényelmesebb a munka
én jó szívvel ajánlom mindenkinek :)