Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Miss Sporty Fabulous Glam Folyékony Szemhéjtus

Miss Sporty Fabulous Glam Folyékony Szemhéjtus
2013. január 11.

nekem volt problémám ezzel a tussal. nekem túl folyós volt, egy rossz mozzanattal az egész sminkemet tönkre tudtam tenni, és mivel ez volt a kezdő tusom, a sminklemosó jobba fogyott, mint kellett volna. ennek ellenére tényleg könnyű vele dolgozni. nekem kicsit lassan szárad, ezért áttértem a zselés tusokhoz. a másik, hogy nekem viszketett tőle a szemem, néha már felvitelkor is.igaz, ami igaz, kis gyakorlással nagyon szép, vékony vonalat tudtam vele húzni, nem halványodott, és a felső szemhélyamon szépen megmaradt. az alsónál 2 óra után lefolyt, kénytelen voltam megtanulni csak felső vonalat húzni. az utolsó, hogy nekem felsértette a bőröm az aplikátor helye. nem tudom, mi történhetett ez, de ez van :P biztosan nem venném újra

Miss Sporty Be Connected Szájfény

Miss Sporty Be Connected Szájfény
2013. január 11.

kicsit és emiatt nekem nem áll igazán kézre. az aplikátorát nem is szeretem, a színe viszont szép, pirosas rózsaszín. tartósságáról nem tudok mit mondani, mert nekem mindent szinte azonnal beszívnak az ajkaim. mindent összevetve nem olyan rossz, mint a többi miss sporty szájfényem.

Miss Sporty Ladies Night Ajakfény

Miss Sporty Ladies Night Ajakfény
2013. január 11.

volt egy ilyenem, egy rózsaszínes árnyalat, de nehezen nyertem ki belőle a "cuccot". tipikus tekerős tégelyben van, amit addig tekerek, hogy már azt hiszem, kifogyott, aztán ömlik, mint a niagara. ezt leszámítva nagyon tetszett, egészen pigmentált, szájfény tartósságú és sokmindenhez illett. azóta találtam jobbat, nem vetem újra, inkább kezdőknek ajánlanám, mert könnyű vele dolgozni :D

Miss Sporty Szájceruza

Miss Sporty Szájceruza
2013. január 11.

a 005, congo nevezetű árnyalat van meg. iszonyat tartós, kicsit sötétebb piros, remekül megy egy Rimmel rúzsomhoz. szerintem jól pigmentált szín, sok árnyalatban kapható, jó kis termék :D

Miss Sporty XX Volume Szájfény

Miss Sporty XX Volume Szájfény
2013. január 11.

nagyon friss, mentolos érzés, amikor felviszem, és ezzel nincs is bajom, de ha ezt a hatást keresném, akkor folyton rágóznék. kicsit hideg érzés is, ami miatt az ajkaim összehúzódnak, pont ellentétesen az általa ígért hatáshoz képest. egyébként egy világos rózsaszín, nagyon csillámos darab van meg, amit egy natúr rúzs fölé szoktam használni, akkor nem húzódnak össze az ajkaim. kicsit tartósabb is, mint a többi szájfényem, ezt nagyon szeretem benne :)

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)
2013. január 11.

véresre szárította a számat, ezért el is dobtam, még elajándékozni sem mertem. kár, mert szép színei vannak, és az első használatkor(az iszonyatos szárító hatása előtt) még tartósnak is tűnt

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam
2013. január 11.

nekem nagyon bejött :) a pirosas van meg, tartósnak mondanám a többi ajakbalzsamhoz képest, főleg, hogy az ajkam "issza", akármit teszek is rá. nekem pont egy lágy fényű, de azért nem láthatatlan szájfény kellett volna, de azok nagyon gyorsan eltűnnek a számról, kb óránként kenegetem a számat. de ha ezt használom rúzs fölé, vagy akár magában, szép, visszafogott színt kapok. remélem nem idénydarab, szívesen veszem meg ismét, ha elfogy

Avon Mega Impact Gél Állagú Szemhéjtus

Avon Mega Impact Gél Állagú Szemhéjtus
2013. január 11.

egészen használható darab, gondoltam én. tusmániás lévén gondoltam, ki fogom tudni használni, de csalódtam benne. annyira puha, hogy lehetetlen hegyezni, sminkterméket pedig semmi esetre nem rakok a fagyasztóba. felkenésnél nagyon maszatolódik, és sokáig kellett lefele néznem, hogy ne maszatolódjon, de mikor az ujjammal leellenőriztem, megszáradt-e, már nem tapadt rá az ujjamra, de az első pislogásnál plusz vonalakat kreáltam magamnak, pontosan a vörös(!!!!) szemöldököm alá. még jó, hogy ajándékba kaptam, biztosan nem vettem volna meg. azért kap még egy csillagot, mert el tudtam ajándékozni, és a barátnőmnek nagyon bejött, és én nagyon örültem neki :D

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2013. január 11.

tényleg szétválasztja a szempillákat, és tartós is, nem kenődik, szinte lerobbanthatatlan. a baj az volt, hogy a szempilláim végére nem akart feltapadni, még építéssel sem.ez az egyetlen negatívum, de mivel én szeretem kiemelni a szempilláim, amiknek csak a vége szőke, azért inkább elajándékoztam, pedig én is karácsonyi ajándékként kaptam meg.

Manhattan Multi Effect Eyeshadow (régi)

Manhattan Multi Effect Eyeshadow (régi)
2013. január 11.

egy türkizt vettem, mert azt hittem, illik a szememhez, de kiderült, hogy túl zöldes hozzá a szemem, ezért egy kék íriszekkel rendelkező barátnőmnek adtam. egyébként nagyon tetszett, szép tartós volt, nem csíkozódott, és más púderekkel ellentétben nem halványodott, szép intenzív színe volt. mivel a kis doboz nem tehet a bénaságomról, ezért megérdemli a maximális pontot :D