Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Penelope Luz Körömlakk

Penelope Luz Körömlakk
2024. március 3.

Nekem Orion's belt van meg (zöld holos csillám), ez klasszikus csillám, sajnos nehéz lehozni és ragasztós szaga van, annyira nem jött be.... sok más kivitel van, talán egy flakie vagy krémesebb jobb

Moyra Double Care Magic Olaj

Moyra Double Care Magic Olaj
2024. február 27.

A két fázis egyik része egy illatos olaj, a másik pedig zselé, ami már önálló termékként létezik a márkánál. Ennek a kettőnek az összeházasítása nem a legjobb szerintem, ugyanis darabos lesz a zselé a keverésnél, és nekem kellemetlen ay érzete a körmön. Amúgy okésan hidratál, de a sima olajak nekem jobban bejönnek.

Lush Boneahead Habfürdő

Lush Boneahead Habfürdő
2024. február 27.

Kellemes mentás, nagyon szerettük, de ez egyben elfogyott egy kád vízbe

Lush Mermaid Tail Habfürdő

Lush Mermaid Tail Habfürdő
2024. február 27.

Nagyon finom illata van, sajnálom, hogy limitált. 2 adagban használtuk el, a fele elég egy egész kád vízbe

Revox Just Marine Collagen + HA

Revox Just Marine Collagen + HA
2024. február 27.

Zsíros bőröm van, de azt hiszem egy csomagban volt, szóval nem ezt akartam eredetileg, de kipróbáltam. Az én bőrtípusomnak nem a legkedvezőbb, talán ha idősebb leszek akkor jobban fog jönni, most kicsit sok és nagyon fényes tőle az arcom, de ha kicsit kiszáradtabbnak érzem, arra teljesen jó.

Garnier Vitamin C Sheet Mask

Garnier Vitamin C Sheet Mask
2024. február 27.

Ez egy nagyon gazdag, tejes krém, én sokkal folyékonyabbra, könnyedebbre számítottam, de végülis okés.
Olyan hatalmas eredményt nem adott, de kellemes volt. Érzelni sebtapasz.

Got2b Sprüh Kleber Hajlakk

Got2b Sprüh Kleber Hajlakk
2024. február 27.

Nagyon durván tart, viszont keményít a hajon, érdemes felhújni és utána kifésülni, mert különben elég természetellenesnek hat (vagy csak én nem szeretem a crunchy érzetű hajat)

Neutrogena Retinol Boost+ Nappali Intenzív Arckrém Retinollal

Neutrogena Retinol Boost+ Nappali Intenzív Arckrém Retinollal
2024. február 27.

Én éjszakára használom mert elég nehéz az állaga (és azt hiszem napra amúgy sem a legjobb kivinni, max sok fényvédővel).
Olyan hatalmas változást nem láttam, de amúgy egy teljesen jó éjszakai krém, puha lesz tőle az arcom és nem okoz pattanásokat/kiütéseket

Balea Natural Beauty Bio-Avokádóolaj-Mangóvaj Sampon

Balea Natural Beauty Bio-Avokádóolaj-Mangóvaj Sampon
2024. február 27.

jó illata van, de ennyi, legalább lesz mivel ecseteket mosnom.

NYX Professional Makeup Epic Smoke Liner

NYX Professional Makeup Epic Smoke Liner
2024. február 27.

Én a mocha match árnyalatot vettem meg mert egy igazán gazdag barna árnyalatot kerestem. Ez egy satírozó ceruza elsősorban, nem ül le gyorsan, sok időd van elsatírozni, ha arra használod, viszont ha konkrét vonalat akarsz felvinni, akkor sokat kell hagyni száradni, vagy ideálisan egy színben passzoló szemhéjpúderrel lefixálni. Amit nem szoktam gyakran, de teljesen jó rá, az a vízvonalba felvinni, mivelnagyonk krémes és pigmentált, remekül néz ki és meg is marad.