Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYX Micro Brow Pencil

NYX Micro Brow Pencil
2024. február 27.

Kis mennyiség sajnos, így nagyon nem éri meg, sajnos nem olyan tartós, de a színe nagyon jó az én hajamhoz, ami festett vörös, ezért megtartom és pár vonasokra használom, hogy közelebb legyen a szemöldököm színe a hajamhoz, de ha tényleg ezt használnám főleg, akkor kb 2-3 hét alatt elfogyna

megvettem a taupe-ot is hajszínváltáshoz, ez most tovább tartott mrt sokmindent felviszek a szemöldökömre, kicsit drága de megbízható

NYX Professional Makeup Lift&Snatch Brow Tint Pen

NYX Professional Makeup Lift&Snatch Brow Tint Pen
2024. február 27.

02 auburn van meg, egy isteni szín vörös hajhoz!
nagyon vékony vonalat tud hzni, gyorsan szárad, egyedül kell egy kis gyakorlat, de utána nagyon kézre áll

esspressot is megvettem hajszínváltás után, kicsit sötétebb, mint amit szerettem volna, de ha ceruza fölé viszem fel, az kicsit kevesebbet enged lerakni és akkor kicsit soft-abb a kinézete, az eredeti színt szerintem 2 éve vettem és még mindig van benne, szóval ez hosszabb befektetetés de megéri

Essie Expressie Quick Dry Nail Color Körömlakk

Essie Expressie Quick Dry Nail Color Körömlakk
2024. február 27.

Precious cargo go, sk8 with destiny, dial it up, taxi hopping is megvan, a formula a szokásos essie, én nagyon szeretem, az ecset egy picit döntött\ívelt, de nem nehéz használni, nejem nagyon tetszenek!

kollégámtól kaptam a 220 get a mauve on színt, ami egy hideg mályva, rettentően krémes és szépen fed

Nature Box Hajpakolás 4In1 Argan Hair Butter

Nature Box Hajpakolás 4In1 Argan Hair Butter
2024. február 27.

Olyan meh. Nekem még festett a hajam vége,ahova felviszem, talán teljesen természetes hajon jobban hat, de nekem nem volt olyan puha vagy fényes a hajam. De több mintha semmit sem vittem volna fel. Ki szoktam egészíteni olajjal, és úgy okés.

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Ajakápoló

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Ajakápoló
2024. február 27.

Én a 'That's chic!' árnyalatot vettem meg, ami egy sötét, bogyós pinkes lila.
A csomagolás nagyon idegesítő, a kimenet nagyon szűk, és az applikátor nagyon vastag és folytok kilő a szájfény, nagyon óvatosan kell kihúzni.
Felvíve abból adódóan hogy átlátszó nagyrészben felvíve szinte teljesen pink egy kis lilás alphanggal. Nem igazán hidratál, csak egy réteg és nincs benne komoly olaj vagy hidratáló anyag.Nem érte meg a pénzt.

Catrice Under Eye Brightener

Catrice Under Eye Brightener
2024. február 27.

Nekem kékes a szemem alatt megbelül az elszíneződés es világos/fair bőröm van hidegebb tónussal, nekem tökéletesen bevált! önmagában is elég ha rohanós napom van és csak szeretnék egy kicsit kevésbé fáradtabnak tűnni, kis púderre kell fixálni, de nem kell igazgatni nagyon napközben, viszont ha teljes sminket akarok felrakni akkor lehet fölé korrektort is felvinni, ha hagyom kicsit leülni és nem azonnal dobálom fel egymás után a lépéseket.
Én leginkább ujjbeggyel szeretem felvinni, hogy felmelegedjen, de ecsettel is jól működik, szivaccsal is szépen el lehet dolgozni. mivel természetes a finishe, nap végére beül a kis gyűrődésekbe, d enekem 13-15 óra az egész nap, amit kb semmi nem bír ki :D

Catrice Heart Affair Highlighter

Catrice Heart Affair Highlighter
2024. február 27.

világos, hidegebb tónusú arany árnyalat maga a highlighter por, jól le van nyomva, nem pereg vagy esik ki. Az állaga hasonló a virágos nyomatos highlighterekhez, ami nagyon fényes, de könnyű túltolni a mennyiséget. a csomagolás mágneses, nyilván nagyon cuki, kicsit vaskos, de nem tégla, könnyű magaddal vinni
mivel limitált is és nem a legkedvencebb formulám, nem tudom teljes szívből ajánlani, de nem hiszem, hogy hatalmas vétség megvenni

Sigma New Mod Palette

Sigma New Mod Palette
2024. február 27.

A mini verziót szereztem meg, ahol a színek:

Preppy: világos matt bézs
Posh: csillámos barnás bézs
New Mod: matte mályva
Avant-Garde: bézs alap, kékes-zöldes csillám
Edgy: matt bogyós piros
Vintage: csillámos arany és bronz barna
Grunge: matt sötét barna

Az utóbbi években nagyon megszerettem a Sigma szemfesték formuláját, és ez nem változott ezzel a palettával sem.
A mattok gyönyörűen eldolgozhatók, a csillámok alá kell ugyan vagy glitter primer vagy valami hasonló ragacsos alap, vagy inglot duraline-al keverés, de nagyon szépek. Alaptól függ, hogy mennyire tartósak, de az én zsíros szemhéjamon kb semmi sem marad meg egész nap, szóval ez nem a paletta hibája.

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2024. február 27.

Teljesen jó zsíros, pattanásra hajlamos bőrön is, illattalan és nem irritál. nem a kedvencem a márkától, de ezen felül semmi kifogásom nincs ellene

KBShimmer Körömlakk

KBShimmer Körömlakk
2024. február 27.

Én egyerlőre csak a you wanna peach of me? árnyalatot birtoklom, de nagyon imádom, szóval ha van lehetőségem akkor fog mást is beszerezni.
Gyönyörű, réteges fénye van, nagyon egyedi szín, és annak ellenére hogy tiszta csillám és flakes, remekül fed és nem egy rémálom leszedni, remekl olvad lakklemosóval (isana zöld)