Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Anthelios Uvmune 400 Invisible Fluid SPF50+ Sun Cream

La Roche-Posay Anthelios Uvmune 400 Invisible Fluid SPF50+ Sun Cream
2024. február 27.

zsíros bőrre nagyon jó, eddig ez a kedvencem eddig.
Amire figyelni kell:
- jó alaposan rázd fel, mert le tud ülni egy éjszaka alatt is, de van benne egy bogyó, ami ebben segít, szóval 10 mp bőven elég
- ha sminket raksz fölé, akkor mindenképp hagyd ülni 2-3 percet mielőtt ráviszel más réteget, ha raksz fölé púdert, fixáló sprayt és utána sminket (Jordan Liberty módszer kicsit módosítva) akkor egész nap matt marad
- kicsit fehér marad eldolgozás után is, sötétebb bőrön valószínűleg feltűnő tud lenni

ezek ellenére nagyon szeretem, és ugyan nem olcsó, absyolút megéri

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Cryo Jelly Gélmaszk

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Cryo Jelly Gélmaszk
2024. február 27.

Remekül feltölt, jól hűsít, de hidratálást maximum még másnap reggel érzem, utána nem igazán

Catrice The Vitamin C Fresh Glow Primer

Catrice The Vitamin C Fresh Glow Primer
2024. február 27.

Szép fényes és kellemes megjelenést ad az arcnak, én nem tapasztaltam kukacosodást, kell neki egy-két perc felvitel utan, hogy leüljön az arcra, aztán lehet fölé menni sminkkel. referenciának: én beauty blendert használok, főleg korrektort, krém és púder arcsminkekekt vegyesen.
Nem észleltem nagy csillámokat, nyilván kissebbek vannak benne, de nagyon picik. Van kis illata, nem sok az sem.
Nekem Zsíros bőrön hamar átfénylik, szóval nem való hosszú kinnmaradásokra.
Összességében megéri az árát.

Colour B4 Hair Colour Remover

Colour B4 Hair Colour Remover
2024. február 27.

Én vöröset szedtem le vele, ugyan nem szedte ki teljesen (mondjuk a vörös nem is arról híres, hogy olyan könnyen le lehet szedni, és én 11 éven keresztül festettem 4-6 hetente az egesz hajhosszt), de arra, hogy utána rárakjam a sötét szőke festéket és ne legyen narancsos, arra teljesen jó volt. 1 kört csináltam belőle, lehet többel jobban le tudtam volna szívni, de mivel már 6-8 hete festettem előtte utoljára, nekem ez megtette.

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2024. február 27.

Én a 7-7 copper dark blonde árnyalatot vettem meg ami egy elég természetes vörös árnyalat, kellemes barnás alaphanggal. A festés a szokványos volt, semmi extrát nem tapasztaltam vele. Nem vettem észre extra hidratálást, a szín is a szokott ütemben kopik, de az árnyalat nagyon tetszik!

Update: így 11 év után meguntam a hajfestést, és megvettem a sötétszőke árnyaltot, hogy majd ezzel befestem, és majd ahogy lenő, az nem lesz olyan feltűnő, mint a vörössel. A kép alapján egészen közel volt az eredeti hajszínemhez, szóval a B4 color removerrel leszedtem amennyit csak tudtam a vörösből, majd másnap felraktam ezt. Szinte fekete lett azonnal festés után, aztán olyan 6-8 héttel később lett barna ahogy mostam. Ez nem vesztett annyit a színéből, mint a vörös, szinte az első mosás után más em is láttam a hajmosásnál színt lefolyni úgy mint a vörösnél. Mindenképp sötétebbre kell számítani mint ami a képen van, de mindent összevetve nem olyan borzasztó.

Lush Fairy Dust Hintőpor

Lush Fairy Dust Hintőpor
2024. február 27.

Egy picike tégellyel kaptam vásárlás mellé, eszméletlen illata van, nagyon bájos, unikornisos és szinte infantilis, de nem tudom elsüllyeszteni egy szekrény mélyére, pedig amúgy semmi másra nem használom, mint néha szaglászni. Nem praktikus, magamnak biztos nem vettem volna meg mert nincs rá olyan felhasználási mód, amit magamon el tudnám képzelni, de valóban cuki.

Moonbasanails Peel Off Liquid Nail Tape

Moonbasanails Peel Off Liquid Nail Tape
2024. február 27.

Nekem egyelőre ez az első peel-off termékem, nem rossz, gyorsan szárad, viszont nem szabad a körmöket az oldalukon összeériteni, mert összetapadnak és leszedik egymást. Ha erre tudsz figyelni, akkor ez egy elég jó termék.

Maybelline Lash Sensational Sky High Tinted Primer

Maybelline Lash Sensational Sky High Tinted Primer
2024. február 27.

Közepes-sötét szürke árnyalata van, én nem vettem észre hogy hosszabbítana, inkább a sűrítésben segít, de kell hozzás szempilla fésű vagy egy tiszta szempilla spirál kefe, mert bontani kell ha egytt használjuk más sima spirálokkal, így elég sok termék kerül a pillákra egyszerre.
Ez önmagában nem igazán szárad le, a fölé felvitt spirál szárítja le a 2 réteget, de sokáig kell várni, amíg szemüveget fel lehet venni, mert sokáig ( percig is akár) össze lehet kenni a lencsét.
Nem vettem észre, hogy segített volna megtartani a pillák ívét, inkább a sok termék lehúzza nap végére a pillákat. Referenciának a sima sky high és fan effect spirálokat használtam vele ugyanabból a márkából.
Nem igazán vált be, csak egy extra lépés amire lehet annyira nincs is szükségem.

Catrice True Skin High Cover Korrektor

Catrice True Skin High Cover Korrektor
2024. február 27.

Nekem a 010 cool cashmere árnyalat tökéletes match, az állaga krémes, közepes fedésű, építhető, de én nem szoktam építeni, nem csomósodik, a púdert szépen felveszi. Az applikátor levél alakú, elég sokat felvesz, nekem egy menetben megvan az összes terület amit le akarok vele fedni. Nap végére kicsit beül az apróbb ráncokba, de mivel természetes a finishe, ez nem olyan meglepő számomra. Alapvetően nagyon tetszik, akinek ez fonros, van egy kis parfüm illata, de nem irritáló vagy erős.

Catrice Melted Sun Cream Bronzer

Catrice Melted Sun Cream Bronzer
2024. február 27.

könnyen elkenhető, építhető, púder fölé szépen felvihető, púder tetején nem próbáltam, kicsit természet ellenesnek éreztem, de amúgy klassz kis termék, az egyetlen problémám vele, hogy nagyon meleg tónusú, és ha építem, akkor kicsit narancsosan hat, egy vékony rétegben teljesen jó.