Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2024. február 27.

zsíros bőrrel nekem ez csak este volt jó, nappal nagyon gyorsan átfénylett, de éjjel remekül hidratált és feltöltötte a bőröm, másnap sima és puha bőrrel ébredtem, nem volt túl nehéz és nem okozott pattanásokat. Mintám volt és kb 6x használtam egymás után

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj
2024. február 27.

mintát kaptam belőle, kb 6x használtam egymást követő estén és reggeleken. Nekem alapvetően elég zsíros bőröm van, de mivel ezt felviszem, helhabosítom és lemosom elég gyorsan, nem hiszem, hogy sokat zavarna abban. Kellemes érzetet hagyott maga után, könnyen lehetett szérumot/hidratláót fölé vinni, tisztának éreztem a bőrömet, szóval klassz kis darab, ha egyszer a többi óriási cerave lemosóm elfogy, gondolkodhatok ebben is.

The Body Shop Teafaolajos Sampon

The Body Shop Teafaolajos Sampon
2024. február 27.

Elhasználtam belőle egy egész tubussal, és márka balzsamját használtam hozzá. Valóban szárazabb a hajam érzete mosás után, gondolom ez abból adódik, hogy erősebb a tisztító hatása mivel zsíros hajra tervezték, csak ilyenkor elindul az ordogi kör, hogy nagyon leszedi a természetes zsírt a fejbőrről, ami miatt többet termel a fejbőr,és jobban kell mosni, és így tovább, és így tovább.
A hatása kellemes és nyugtató volt amíg a fejemen volt, de nekem sem mulasztotta el vagy tolta ki a viszketést/zsírosodást sajnos.
Összességében meh.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2024. február 27.

Engem nagyon meglepett amikor először használtam és nem habzott, de ennek ellenére szépen tisztít, jó, hogy színezék- és illatmentes, sminket nem ezzel szoktam lemosnií ezt kifejezetten arcmosásra használom, nem csikorgatós az eredmén, de mindenképp tiszta.
Ugyan nekem nem taszította le a trónról a CeraVe tisztítómat, de alterntívának jó, ha nem találom a ceravet, ami sajnos gyakran megesik

Update: Most hogy elhasználtam az egeszet, nálam is az volt a probléma, hogy nehéz a végén kinyomni és nagyon sok benne marad, és muszáj felvágni, és úgy belenyúlkálni. Ez a termék folyékonyabb kell, hogy legyen, ha pumpás megoldást választanának és keményebb, ha dobozosat/tégelyeset, viszont akkor változik a formula. Nem rossz, de a CeraVe sokkal jobb számomra nagyon sok szempontból, de a kiszerelés a legnyomósabb érv.

Garnier Vitamin C Micellás Tisztító Víz

Garnier Vitamin C Micellás Tisztító Víz
2023. november 20.

Alkoholmentes ablak tisztító illata van, nem irritálja a szemem, okésan lehozza a sminket, de továbbra sem lesz a kedvenc változatom ebből, a sima jobb

Sally Hansen Complete Salon Manicure

Sally Hansen Complete Salon Manicure
2023. november 20.

a babapink 510 i pink i can árnyalat van meg. egy vastag rétegben vagy 2 vékonyban fed, és tudtam vele nyomdázni is. mivel 1 nap alatt lecserélem mostanság a lakkjaim, ezért nem tudok nyilatkozni a tartósságáról, de a száradása jó, és szép fényes még fedőlakk nélkül is.

update: megvettem az 570 right said red árnyalatot és erről is csak jókat tudok mondani. mivel az üvege igen nagy, nagyon sokáig kitartanak ezek a lakkok

update 2: az 560 kook a mango árnyalt egy igazán extra, vibráló nyári narancs, szép nyomdázó alap, szépen is fed és szárad

Update 3: Nem bírtam ellenállni a Grape Gatsby árnyalatnak, ami a tökéletes pasztell lila, nyomdázásra is alkalmas és szuperfényes. Eddig ezek a lakkok telitalálatok nálam!

Update 4: Megtaláltam a szerintem tökéletes halloween zöldet a 764 cactus makes perfect árnyalatban, állagra és minden másra olyan, mint a többi

Milani Conceal + Perfect 2-in-1 Foundation + Concealer

Milani Conceal + Perfect 2-in-1 Foundation + Concealer

01A árnyalat van meg, elég világos, de kissé sárgás alaptónusú
Vaskosabb állagú, nagyon erős a fedése, 2016 flashback üvegbe zárva
Higítani szoktam a loreal match perfect-jével, mert az pinkesebb és sokkal hígabb, önmagában nagyon sok és nem lehet olyan jól teríteni
Vagy 10 évig elég lesz ez az egy üveg mert nagyon kevés kell belőle

Catrice The Perfector Poreless Blur Primer

Catrice The Perfector Poreless Blur Primer
2023. november 20.

Nem mindegy mit tesz az ember alá és mikor, sokat kell várni egy vizesebb-gélesebb hidratáló felkenése után és nagyon óvatosan kell felrakni, nem dörzsölni a bőrön, hanem inkább belanyomkodni, különben kukacosodik, de ha minden csillag úgy áll akkor tényleg szép és sima az eredmény

Catrice Pirosító & Highlighter Airblush Glow

Catrice Pirosító & Highlighter Airblush Glow
2023. november 20.

Nekem a képen lévő van meg ami a 050 berry haze, az előző mozaikos verzióhoz képest ez egy picit világosabb és melegebb árnyalat, de nagyon hasonló. Nem vészes benne a csillám, picit poros, de nem túl/kevéssé pigmentált, és tartós. A cattice és essence pitosítók évek óta a legjobbak a kollekciómban

Update: Meg is szereztem még a 020 és 040 árnyalatokat is és nagyon szeretem ezeket is

a-england Körömlakk

a-england Körömlakk
2023. november 20.

megvettem a Briar Rose árnyalatot, és nagyon bejött! mondjuk ez egy őszies árnyalat, szilvás lila bordóval vegyítve, holocsillámmal megspékelve. a tartóssága 5*, nálam 3 napig is megmarad, ami szinte rekordnak számít. szerintem önmagában is elég fénye, ha nem raktam rá fedőlakkot. a pigmentáltsága meglepett, egy rétegben is szinte tökéletesen fed, de ki nem bírna még egy réteget nem rákenni? :) kiérdemelte a csodalakk megnevezést!

update: még régebben beszereztem a Saint George és a Spirit of the Moors (Bronte collection) árnyalatokat. A Saint George a legszebb zöld, amit életemben viseltem/láttam!szintén egy rétegben fed, mondjuk nem fényes a finise( gondolom ez a holocsillámok miatt van), viszont tartós! A második pedig a legszebb királykék, amit csak meg lehetne teremteni! Sajnos ő nem fed egy rétegben, de kettőben már kifogástalan! ő sem fényes, viszont tartós! és minegyik gyorsan szárad! imádom őket!

Update2: a Wuthering Heights egy középszürke, a Dragon pedig egy középzöld. Ezek ugyan már nem fednek egy rétegben, de kettőben már igen, és abszolút megéri az árát, mert sokáig kitart! Valamint a crown of thistles is hozzám került! Ez a tökéletes középlila egyréteges, gyorsan szárad, nagyon imádom!

Update 3: Évekkel később most megtetszett a Transylvania árnyalat, ami egy farmer kék holo, és teljesen el vagyok tőle ájulva, nem tudom nem nézni.