little.shana

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2018. június 24.

Használtam régen, aztán arra jutottam, hogy nagyon hasonlít a Lovely curling pump up spirálra. Mivel az olcsóbb, azóta inkább azt veszem, de egyszer nem volt rossz.

Rimmel Lash Accelerator Szempillaspirál

Rimmel Lash Accelerator Szempillaspirál
2018. június 24.

Én nagyon szerettem használni, a keféjét meg is tartottam, át szoktam vele fésülni a szempillámat :)

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips
2018. június 4.

Angliából kértem, mert szeretem a Vaseline termékeket és érdekelt a színező hatása. Alapból egész erős színű szám van, így rajtam nagyon természetes hatású, nekem tényleg csak egy enyhe színt és fényt ad. A fénye olyan enyhén nedves csillogású, mint a vazeliné, ami szerintem nagyon szép, örülök, hogy nincs benne csillám vagy gyöngyházfény, ami fura tud lenni szinezett ajakápolóknál nekem. Ez nagyon természetes, olyan mintha a szám lenne, csak kicsit jobb. Az illata nagyon kellemes rózsa illat, aminek külön örülök. Az ajkaimat megfelelően hidratálja, bár nyáron amúgy sem szokott száraz lenni, ezért nehéz még megmondanom, hogy csak megfelelően vagy nagyon jól, de mivel maga a sima vazelin be szokott válni, szerintem ez is jól fog működni. Nagyon jó lesz a nyári hétköznapokra. :)

W7 The Queen of Brows Majestic Brow Mascara

W7 The Queen of Brows Majestic Brow Mascara
2018. június 4.

A nővérem hozta nekem Angliából, és zseniális, nagyon tetszik a hatása. Blonde árnyalatban van meg, a színe elég hűvös és tud sötét lenni, véletlenül sem világosít, mint az Essence blond szemöldökspirálja. Önmagában is nagyon széppé tudja varázsolni a szemöldököt, a természetes sminkes és rohanós napokra tökéletes, mert ezzel egy perc alatt megvagyok a szemöldökömmel, amire jellemzően legalább 5 percet szentelek. Én más termékek fölé nem ezt, hanem egy átlátszót használok, mert együtt nekem sok a hatás, de sötítésre is jó lehet rétegezve. Szóval nagyon tetszik ez a termék, örülök, hogy hozzájutottam és alig várom, hogy nyári hétköznapokat együtt csináljuk végig. :)

Freedom Makeup Pro Brow Pomade Szemöldökzselé

Freedom Makeup Pro Brow Pomade Szemöldökzselé
2018. június 4.

Világos szemöldököm van, eddig ceruzát, port és átlátszó spirált használtam minden nap. Ez az első "pomade' állagú termékem szemöldökre, taupe árnyalatban vettem meg a világosbarna-szőkés barna hajamhoz. A színe tökéletesen passzol, kicsit hűvös az arany csillogású hajamhoz, de természetesnek hat. Ha szeretném felmelegíteni a színt, akkor ráteszek egy kicsit a szemöldökporomból. Tényleg elég keveset használni, és nekem itt a nagy melegben is bírja az egész napot. Ha kicsit túl sokat teszek, akkor átmegyek az átlátszó szemöldökspirállal, így még természetesebb, de ha alapból is jó mennyiséget tettem fel, akkor önmagában is gyönyörű. Felvivő ecsetnek a Essence tusecsetét használom (mnt eddig a szemöldökporhoz és a gél szemtusokhoz is), és ezzel is beválik. Nagyon elégedett vagyok, mert hézagos a szemöldököm, de ezzel szép dúsnak hat.

Balea Professional Balzsam Szőke Hajra

Balea Professional Balzsam Szőke Hajra
2018. május 4.

Nem értem, miért nem pontoztam korábban, pedig 4 éve többször újravettem. Szerettem, szép fényt ad a hajamnak, és én úgy vettem észre, hogy az én sötétszőke hajamat kicsit világosítja is, szőkésebb a csillogása. Most újra megvettem és ugyan a szőkítő hatását még nem látom pár mosás után, de nagyon kellemesen ápolja a hajat és remélem, hogy a tubus végére megint elérem azt a színhatást, amit annyira szerettem :)

Isana Duschgel Gurke & Aloe Vera

Isana Duschgel Gurke & Aloe Vera
2018. május 4.

A nagy hőségre vettem kifejezetten az uborka és aloe vera tartalom miatt. Elég erős uborka illata van, nekem egyelőre annyira nem is tetszik (uborkásból a Dove tusfürdője isteni számomra), főleg a bőrömön, de tusolás után elég enyhe szerencsére. Az állaga engem az aloe verára emlékeztet, átlátszó, picit géles, nagyon jó nyárra. Még nem tudom, hogy a pattanásaimat, hogyan fogja befolyásolni, de érezhetően hűsítő és nyugtató, szerintem ez egy nagyon jó tusfürdő lesz strandolások, napozások után, amikor az amúgy is érzékeny bőrömet a nap is megtépázza. Szóval összességében nem bánom, hogy megvettem, mert ki tudom használni, kár, hogy az illatáért nem vagyok annyira oda, pedig nagy uborkás vagyok. :D

Prokundent Med Antibakteriális Szájspray

Prokundent Med Antibakteriális Szájspray
2018. április 29.

Update:
Valóban gazdaságos, napi használat mellett majdnem fél évig bírta egy spray, a héten veszek is belőle újat. :) Maradok a gyógynövényesnél, mert nagyon jó az íze, de mentolos is van a boltban, ha valaki nem szereti a zsályát és a kamillát. :)

2017. december:
Nagyon jó az íze, szerintem sokkal praktikusabb, mint egy cukorka vagy egy rágó és gazdaságosabb is, örülök, hogy megvettem. :)

Isana Kräuter Shampoo Kamille & Salbei

Isana  Kräuter Shampoo Kamille & Salbei
2018. április 29.

Az illata nagyon kellemes, enyhén gyógynövényes, olyan, amilyenre számítottam. Az állaga olyan, mint a Baleás olcsó samponoknak, amiket szintén szeretek. Eddig egyszer mostam vele hajat és nem sok változás történt. Kellemes, friss lett tőle a hajam, nem zsírosodott hamarabb és nagyon jól kifésülhető volt, ami nálam fontos. Cserébe nem volt extrán dús, de ezt nem is ígéri. Összességében elégedett vagyok, később tervezek update-et írni, de első benyomásra egy abszolút korrekt sampon kaptam remek ár-érték aránnyal.

Isana Coconut Water Tusfürdő

Isana Coconut Water Tusfürdő
2018. április 7.

Isteni az illata, az állaga kellemesen krémes, nem túl híg és még az ára is kedvező. Remélem, hosszútávon a kínálatban marad :)