lysza1985

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Garnier Frissítő Tonik Vitaminnal és Szőlő Kivonattal

Garnier Frissítő Tonik Vitaminnal és Szőlő Kivonattal
2016. április 11.

Alkohol mentes tonikot kerestem, ez volt viszonylag jó árban. Semmi extra, de nem rossz és nem okozott bőrszárazságot sem pattanást.

Nivea Tápláló Nappali Arckrém Száraz Bőrre

Nivea Tápláló Nappali Arckrém Száraz Bőrre
2016. április 11.

Az éjszakai párjával együtt kaptam, először az éjszakai krémem fogyott el, így azt bontottam csak fel. Hát az számomra valami borzalom, azóta se nyúltam hozzá. Mivel nem volt épp fényvédős krémem, félve, de felkentem ezt. Az éjszakai verzióhoz képest sokkal jobb, könnyen beszívódik, tipikus nivea illata van, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Nem lett a kedvencem, de elhasználom.

Decoderm Rossetto Hydra Volume Rúzs

Decoderm Rossetto Hydra Volume Rúzs
2016. április 7.

Anyukámnak rendeltem találomra a makeup plazaból, épp akciós volt. Mikor kibontottam egy az egyben a KIKO jutott eszembe, mint csomagolásra, mind kinézetre és illatra. Utána néztem csak, hogy ez is olasz márka, tehát ezért. Látszik rajta, hogy minőségi, szép színe van, sajnálom, hogy magamnak nem vettem:D

Elmex Sensitive Plus Szájvíz

Elmex Sensitive Plus Szájvíz
2016. április 3.

Egyelőre tetszik, nem mar, kellemes az íze, bár picit drágának találom

Simple Kind To Skin Smoothing Facial Scrub

Simple Kind To Skin Smoothing Facial Scrub
2016. március 25.

Ennek számomra annyira büdös tisztítószeres szaga van, hogy egyszerűen nem bírom elhasználni. Amúgy egy gyengéden radírozó lemosó, de jótékony hatását nem éreztem.

Elmex Gél

Elmex Gél
2016. március 19.

Egy ideje elkezdtek kopni a fogaim, ami nagyon kezdett aggasztani, így a sok jó vélemény hatására elkezdtem ezt használni, eddig kb 6-7 alkalommal használtam csak, remélem hosszútávon tényleg hoz látványos eredményt, tudom, hogy ez vissza nem fordítható folyamat, de már a lassítása is remek lenne. Tényleg olyan mintha hagyna egy fényes réteget a fogon, és mivel mániákus fognézegető és fényképezgető vagyok( tudom, beteg..:D), így észrevettem, hogy határozottan fehérebb lett a fogam. Nagyon remélem, hogy idővel fog erősíteni a zománcomon is.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2016. március 17.

2 hét alatt látványos változást nem tapasztaltam tőle, picit mintha égne is a bőröm miután felkenem, viszont magán a textúrán egy kicsit mintha javítana, egyenletesebb a bőrtónusom.

Update: Megvettem most nagy kiszerelésben, mert a minták alapján anno úgy éreztem, hosszú távon jó lehetne és sok a jó vélemény is róla. Most már kb. 1,5 hónapja használom reggel-este, csak azokra a csúnya pattanás utáni foltokra, amelyek sosem akarnak múlni, vagy mindig kijönnek ugyanott újak. Most kezdem észrevenni, hogy valóban sokat halványodtak és kevesebb pattanás is jön ki egy ideje rajtam.

Kiko Energy Mask

Kiko Energy Mask
2016. március 12.

Találomra rendeltem, szép sima lesz utána a bőröm, nem csodaszer, de heti egyszer elhasználgatom.

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Sárgabarack és Mandula

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Sárgabarack és Mandula
2016. március 7.

Néha ezt használom, mert viszonylag olcsó, és nem tapad tőle össze a hajam, mint sok mástól.

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2016. március 7.

Nekem sem vált be, drága és viszkettem tőle.