lysza1985

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

2018. augusztus 17.

2 ev sikertelen babaprojekt utan, amig vartunk, hogy bekeruljunk a termekenysegi klinikara, gondoltam minden mindegy alapon kiprobalom. nekem nagyon rendszertelen volt a ciklusom vilag eletemben, hormonalis elterest nem talaltak, de az biztos volt, hogy nincs minden ciklusban peteeresem. Mar az elso honapban volt peteeresem, gondoltam lehet veletlen egybeeses. Majd igaz, eleg hosszu volt a kovetkezo ciklusom, de szinten volt peteeresem es teherbe is estem a 2.honapban, hogy hasznaltam. Biztos vagyok benne, hogy ez a krem segitett, nekem minden penzt megert!

2018. július 26.

Rendszertelen ciklussal küzdök, ami rendszertelen peteéréssel társul, így a babaprojekt eléggé nehézkes volt. 2év sikertelenség után végső elkeseredésemben adtam ennek a krémnek egy esélyt. Már az 1.hónapban lett peteérésem, a második ciklus után pozitívat teszteltem és biztos vagyok benne, hogy a krém segített!

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Színezett Napvédő Fluid Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Színezett Napvédő Fluid Arcra
2018. június 8.

Én a kép alapján valahogy sokkal nagyobbnak képzeltem el a tubust, ezért elsőre meglepődtem milyen pici. Az illata nagyon jó, nagyon híg, könnyű formula. Ha már szinezett, gondoltam lesz egy kis egységesítés az arcomon, de igazán nem látszik semmi, pedig szerettem volna, ha nyáron nem igazán kell sminkelnem, de ezen ez nem fog segíteni. Egyébként mint fényvédő teszi a dolgát és nem irritál.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2018. április 1.

Mindenképpen ki akartam próbálni a foltjaim halványítására. Én sem csípő hatását, sem homokszem szerű állagát nem érzékeltem. Nagyon olajos, órákig nem szívja be a bőröm, de estére végülis nem bánom. a foltjaimon egyelőre nem halványított, de az tény, hogy másnapra nagyon kivasalt lett az arcom tőle.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2018. április 1.

Ezelőtt a Paula's Choice aha és bha hámlasztókat is használtam, meglepődtem, hogy ez egy icipicit se csípett, utána puhább lett az arcom, a nagyon hosszútávú hatásáról még nem tudok beszámolni. Az előző hámlasztókban kevésbé volt macera, ezt felteszem, várok, lemosom. De nyilván negyedannyiba kerül és ha a hatása lesz ugyanolyan, akkor maradok ennél.

L'Oreal Paris Pure Clay Bright Mask

L'Oreal Paris Pure Clay Bright Mask
2018. március 26.

Nekem a zöld,fekete és piros maszkok annyira nem jöttek be, elhasználtam mindent, puha volt az arcom egy darabig utána, de ennyi. Ez viszont mintha tényleg halványított volna a foltjaimon.

Vichy Dermablend Corrector Stick SPF30

Vichy Dermablend Corrector Stick SPF30
2018. március 14.

A színkódok valóban nem egyeznek az alapozóval (bár nekem anno az újságban lévő 25-ös alapozóminta sem egyezett azzal, ami a valódi 25-ös volt, mert szerintem az a 45ös), szóval így a 25ös korrektor pont jó. Erős a fedése, egybeolvad a bőrömmel, viszont pár óra után már kopik, és a kiszerelése lehetne nagyobb, mert szerintem nem fog sokáig tartani, ahhoz képest pedig drága.

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2018. március 7.

Pénzkidobás volt, nem fedett semmit, az állaga sem tetszett, ki is dobtam

Benecos Natural BB Cream 8in1

Benecos Natural BB Cream 8in1
2018. február 28.

A jó vélemények alapján vettem meg én is, mert van 1-2 elfedni való a arcomon, de nem akarom mindig alapozóval terhelni. Az én bőröm szerintem nem száraz, viszont úgy érzem, mintha nagyon szárítana, ráadásul ki is emel száraz részeket, amikről nem is tudtam, hogy léteznek. A pirosságot semennyire se fedte el, valamint egyik színárnyalat se igazán jó. Továbbra is keresek egy jó fedésű BB krémet.

The Body Shop Kókuszos Ajakvaj

The Body Shop Kókuszos Ajakvaj
2018. február 8.

Volt egy kakaós ajakvaj, amit nagyon szerettem,, jól is hidratált. Sajnos azt a vonalat már nem gyártják, így vettem ezt. Illata jó, állaga hasonló, de szinte alig hidratál:(