lysza1985

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Arcmaszk

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Arcmaszk
2018. február 7.

Szeretem a teafaolajat, ezért esett erre a krémre a választásom. Rövidtávú használata után annyit mondhatok, hogy valóban nagyon sokáig elég lesz, hisz egy borsónyi mennyiség elég egyszerre belőle. Éjszakára nem zavar, ha ragacsosabb az arcom, de pár perc múlva be is szívódik, igaz hagy egy valamilyen réteget a bőrön. A gyullladtabb pattanásom reggelre jobban nézett ki, ezért remélem, hogy amikor a bőröm rosszabb napjait éli, akkor reggelre segíteni fog. Egyébként az én bőröm nem zsíros, de néha pattanásos, ezért mattítással kifejezetten nem kell nálam küzdenie, inkább gyulladáscsökkentéssel.

The Body Shop Vitamin C Glow-Protect Lotion SPF30

The Body Shop Vitamin C Glow-Protect Lotion SPF30
2018. február 7.

Kellett éppen egy új krém, nappalra szeretem ha van benne SPF, gondoltam kipróbálom ezt. Az illata kellemes, az állaga kicsit sűrűbb, ezért meg is ijedtem, mikor felkentem és ilyen naptejes állaga volt, de szerencsére hamar beszívódott és nem hagyott maga után ragacsos réteget, ez nekem fontos. Egyelőre teljesen semleges számomra, nem okozott semmi rosszat, de különösebb pozitív hatását sem érzékeltem, ezért valószínűleg nem venném újra.

Weleda Citrus Dezodor

Weleda Citrus Dezodor
2018. február 6.

Azért vettem, mert aluminium mentes dezodort kerestem. Sajnos annyira csípi a bőrömet és izzadásgátlásban sem csúcsteljesítmény

Eyeko Black Magic Mascara Drama & Curl

Eyeko Black Magic Mascara Drama & Curl
2018. január 25.

Először mintát kaptam, nem is ismertem a márkát. A fő dolog, hogy nem irritálja a szemem, és nagyon szép pillákat csinál. Úgyhogy, mikor van valami akció,akkor rendelek, és még úgyis drágállom, de nekem megéri

Palmolive Aroma Sensations So Vibrant Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations So Vibrant Tusfürdő
2017. július 1.

kellemes, nyárias az illata, amúgy átlagos tusfürdő

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2017. június 18.

Alapvetően nekem tetszik ez a krém, bár én is csak 2 minta alapján tudom véleményezni. Valóban illatos, de engem nem zavar, könnyen beszívódik, nem lett tőle se zsíros, se pattanásos a bőröm. Ha fele ennyibe kerülne, meg is venném nagy kiszerelésben.

ColourPop Ultra Matte Lip

ColourPop Ultra Matte Lip
2017. május 16.

Soha nem volt még szerencsém a márkához, véletlenül láttam én is ezt a 3for2 ingyenes szállítás akciót, így 12$-ért ajándék 3 rúzs. Ezeket az árnyalatokat választottam:Thursday (feltűnőbb mályvás-fuchsia,Wild Nothing (sötétebb barnás), Cheap Thrills (lilás). Jól pigmentált színek, engem csak minimálisan szárít, ivástól nem is kopik, egyelőre elégedett vagyok velük.

Vavavoom The Vamp Stamp

Vavavoom The Vamp Stamp
2017. május 5.

Annyira béna vagyok a tusvonalban, azt hittem ez majd mindent megold. De nem... 3 különböző tussal sem lesz olyan mint a bemutató videókon, ok, lényegesen jobban néz ki, mintha kézzel csinálnám, meg persze kell hozzá gyakorlás, de szerintem ennyi pénzt nem ért:(

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia
2017. május 3.

Tesómon éreztem először és annyira megtetszett, hogy vettem magamnak is. Érdekes magamon már nem is annyira jó. Kár, hogy nem tartósabb.

DXN Spirulina

DXN Spirulina
2017. május 2.

én szoktam szedni kúraszerűen, egy hosszabb vírusos fülfájás-szédülés kombóból jól kihozott, ill. a családban májproblémák is szépen javultak tőle. Drága, de megéri.