lysza1985

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

The Body Shop Etióp Mézes Mélytápláló Arcmaszk

The Body Shop Etióp Mézes Mélytápláló Arcmaszk
2017. május 1.

A fekete agyagmaszk annyira bejött, ahhoz képest ez csalódás volt. Az illata nagyon kellemes, de egyébként utána nem éreztem puhábbnak vagy szebbnek a bőröm. Ezt nem venném meg még egyszer, ellentétben az agyagossal.

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk
2017. április 28.

Nagyon régóta akarok már az új maszkokból, de sose voltak akcióban. Most érvényes volt rá a -30%, így vettem(amúgy Angliában teljes áron is "csak" 16font=6000Ft). Nagyon jó az állaga, és fantasztikus puha és tiszta a bőröm utána, az illata kicsit túl erős, csípi is picit a szemem, de egyébként nagyon tetszik.

Bellapierre Gel Eye Liner

Bellapierre Gel Eye Liner
2017. április 24.

Miota szaraz lett a szemem a festeleket se nagyon birja, igy szet kellett neznem a termeszetesebb termekek kozt. Egy sima nem geles ceruzat is vettem a markatol, ami szornyen rossz, hasznalhatatlanul kemeny. Ez viszont kellemes csalodas, puha,pigmentalt, nem maszatolodik es a fo dolog, nem irritalja a szemem.

update: 2 faragás után teljesen széttört a hegye, így faraghatatlanná vált

Yves Rocher Mandarin-Citrom-Cédrus EDT

Yves Rocher Mandarin-Citrom-Cédrus EDT
2017. április 18.

Karácsonyi csomagban kaptam, kellemes citrusos illat, inkább testpermet, mint parfüm, mivel semennyire sem tartós.

Allergan Refresh Szemcsepp

Allergan Refresh Szemcsepp
2017. április 17.

Én már annyi szemcseppet használtam, mióta száraz lett a szemem, sajnos csak alkalmanként tudok lencsét hordani, sokszor teljesen beleragadt estére a szemembe és bármit használtam, nem tudott rendesen visszanedvesedni. Ezt mindenféle előzetes keresgélés nélkül, csak lekaptam a polcról, mert láttam, hogy jó lencséhez, ez volt a legolcsóbb. Meglepődtem, hogy milyen jól nedvesít, és este egyáltalán nem kellett a kiszáradt szememre tapadt lencsékkel küzdenem, így biztosan újraveszem.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. április 6.

Én elég finnyás vagyok alapozó téren és igazából már megvannak a bevált termékek, de hajtott a kíváncsiság a sok jó vélemény miatt, ráadásul most a glamour napokon volt rá kedvezmény is, így gondoltam kipróbálom. Ami a hátránya, hogy nagyon gyér a színválaszték és teszter alapján mind nagyon világosnak tűnt, így a 040-est vettem meg. Valóban oxidálódik kicsit, de közeleg a nyár, így nem is baj, viszont aki barnább bőrű, az lehet nem talál megfelelő árnyalatot. Az illata kellemes, állaga folyós, jó ez a pipettás kiszerelés, meglepődtem, hogy nem is lesz maszkos a hatása, mégis erős közepes-teljes fedés is elérhető vele, ami nekem fontos, és még olcsó is.

Lily Lolo Lash Alert Szempillaspirál

Lily Lolo Lash Alert Szempillaspirál
2017. április 6.

Vegre valami, amitol a szaraz szemem nem kezd el fajni. Melyfekete, konnyem lemoshato, a dramai hatastol azert messze van, picit hosszabbit, de teljesen atlagos a hatasa. Fontos nekem, hogy szepek az osszetevok es nem irrital, sajnos erzekenyebb szememmel mar kompromisszumokat kell kotnom.

Lily Lolo Természetes Szemceruza

Lily Lolo Természetes Szemceruza
2017. április 6.

Nagyon jol pigmentalt, puha, viszont nekem elkepesztoen kenodik, nem is lehet vele vonalat huzni ugy, hogy rogton ne maszatolodjon el. Pozitivuma,hogy nem faj tole a szemem.

Farmona Herbal Care Aloe Hidratáló Nappali és Éjszakai Krém

Farmona Herbal Care Aloe Hidratáló Nappali és Éjszakai Krém
2017. április 5.

Gyorsan kellett egy krém, és nem akartam drágát, így esett rá a választásom, főleg az aloe vera miatt. Nem okozott semmilyen problémát, az én normál bőrömre nappalra zsíros, ezért inkább estére használom,viszonylag könnyen beszívódik, de hagy egy kis zsíros réteget, emiatt a 4 csillag, mert sminkelni nem tudok rá.

Clean&Clear Morning Energy Shine Control Arcradír

Clean&Clear Morning Energy Shine Control Arcradír
2017. április 4.

Nekem meg soha semmi nem okozott irritaciot es ugy emlekszem hasznaltam mar regen is. Viszont most mind3 hasznalat utan olyam szinten kivorosodott az arcom es biztos, hogy ettol, mert szem-szajkornyeket sosem kenem be es az normal szinu is marad. Igy kidobtam 1000ftot az ablakon..