lysza1985

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Inika Folyékony Ásványi Alapozó

Inika Folyékony Ásványi Alapozó
2017. március 22.

Fedése nagyon gyenge, mégis szép messziről az összkép, de kell korrektor mellé. Összetevői szépek, illata nagyon tetszik, de irritálja a szemem :(((
Sajnos meg kell alkudni az organikus alapozóknál a fedés kárára, nem venném újra.

Inika Organikus Báziskrém

Inika Organikus Báziskrém
2017. március 21.

Az illata nagyon tetszik, de vagy ettől vagy a poralapozótól kijott a homlokomon2 pattanás is..

Inika Ásványi Alapozó

Inika Ásványi Alapozó
2017. március 21.

Sosem volt meg por alapozom, azt hiszem, nem is kedvelem ezt a formulat tovabbra sem. Gyenge- kozepes fedese van, mintha meg csillamok is lennenek benne, nem retegezheto, vagy en vagyok a bena. Alkalmakra semmikepp nem hasznalnam, szaladgalos napokra elmegy, a pozitivuma csak az, hogy termeszetes anyagokbol van, egyelore nem jott be nekem tulzottan.

Inika Organikus Szemceruza

Inika Organikus Szemceruza
2017. március 7.

Egy lila színt vettem, elég kemény ceruza, ennek ellenére jól siklik és pigmentált is. Mindenképpen szüksége van a szememnek most kicsit természetesebb, nem irritáló összetevőkre, remélem hosszútávon is barátok maradunk.

Bellapierre Szemceruza

Bellapierre Szemceruza
2017. március 7.

Próbálnék váltani érzékeny/száraz szemre is alkalmas szemceruzára, mivel mostanság valahogy nem bírja a szemem a festést. Kidobok rá nem kevés pénzt, amiért kapok egy bár szép összetevőkből álló, de gyakorlatilag használhatatlan, 0 pigmentáltságú, baromi kemény ceruzát, amivel csak karcolgathatom a szemhéjamat, de festék nem lesz rajta...

Make Up Forever HD Invisible Cover Alapozó

Make Up Forever HD Invisible Cover Alapozó
2017. február 12.

En is nagyon kivancsi voltam, annyi jot hallottam rola, igy emiatt csalodtam is. Ar-ertek aranyban 3.5-4et adnek ra. Jo alapozo, de nekem hatasban nem veri a Double weart. Amiben jobb, hogy fenyben sincs maszkhatasa, szerintem kozepesen fed, 10orat biztos kibir, de valahogy megsem erzem, hogy minden ft-t megerne. Lehet kesobb meg jobban osszebaratkozunk.

Nuxe Reve De Miel Ultra-Gazdag Arctisztító Zselé

Nuxe Reve De Miel Ultra-Gazdag Arctisztító Zselé
2017. január 31.

Csak egy mini kiszerelesem volt, de meglepoen jol tisztit es tavolitja el a sminket, utana pedig jo sima es puha volt az arcom. Valoszinuleg megveszem majd nagyban is.

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon
2017. január 29.

Az illata nagyon tetszik, de különösebben a korpamentesítő hatását én nem érzékeltem.

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2017. január 29.

Hajszárítás előtt szoktam fújni, enélkül a kemény víz miatt állandóan tapad a hajam össze. Ezzel elviselhetőbb az állapot, puhább lesz ahajam.

Nuxe Kéz- és Körömápoló Krém

Nuxe Kéz- és Körömápoló Krém
2017. január 26.

kis mintám van, minden nuxe elég erős illatú, ami végülis tetszik is, csak továbbra sem értem, egy natúrkozmetikum miért ennyire parfümös. egyébként kellemes kis krém, de nem tud többet, mint egy olcsóbb kézkrém