lysza1985

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Etude House Proof 10 Eye Primer

Etude House Proof 10 Eye Primer
2017. január 26.

update: kidobtam, mégsem olyan jó
Tök olcsó és konkrétan 24órát tartott a sminkem egy hosszúra nyúlt kiránduláson, szerintem többet nem is kell mondanom róla.

Weleda Árnika Izomlazító Masszázsolaj

Weleda Árnika Izomlazító Masszázsolaj
2017. január 24.

Sok év után elkezdtem újra edzőterembe járni és talán nem voltam elég óvatos, de ami másnap fogadott azt már nem is izomláznak nevezném, nem tudtam mozdulni. Azután vettem, a további edzések után használni, megelőzésképpen. Nagyon bársonyos lesz utána a bőr, a kék-zöld foltok hamarabb elmúlnak, remélem, hogy a későbbiekben csökkenthetem az izomlázat is vele-

Artelac Cl Szemcsepp

Artelac Cl Szemcsepp
2017. január 22.

Nem rossz, viszont nem tart túl sokáig a hatása. Nekem egyik napról a másikra lett száraz a szemem, minden tünet megvolt, homokszem érzet, fényérzékenység, fájdalom, fáradékonyság. Végül a szemorvos a viscotears nevű gélt (szerintem ugyanaz mint a visidic) adta, ami 4-5 nap alatt enyhítette az állandó tűneteket és 2 hónap után rendbe is jött a már 5 hónapja tartó szemszárazságom.

La Roche-Posay Hydreane Riche Arckrém

La Roche-Posay Hydreane Riche Arckrém
2017. január 20.

Télen, mikor elkél az extra hidratálás, nagyon jól jön. Nem zsírosít, könnyen beszívódik, éjszakára szoktam használni.

Nuxe Creme Prodigieuse Fáradtság Elleni Hidratáló Krém

Nuxe Creme Prodigieuse Fáradtság Elleni Hidratáló Krém
2017. január 20.

Szerettem volna valami új krémet, egyszer volt egy másik nuxe krémből mintám, az tetszett, gondoltam kipróbálom. Erős az illata, ami valahol tetszik, valahol nem, mondjuk ha ennyire természetesek az összetevők, miért kell ennyire beparfümözni? Nekem normál bőröm van, télen mégsem érzem, hogy eléggé hidratálna. Egyébként gyorsan beszívódik, és nem hagy semmi zsíros réteget. Az árát tekintve nem venném újra, inkább keresek valami mást.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2017. január 20.

Nekem nagy meglepetés, mert a sima krém verzióját szerettem, de már régóta keresek vmi BB vagy szinezett krémet, ami jó is. Szerintem elég jó kis fedése van, persze nagyobb hibákra kell még korrektor, de hétköznapokra számomra tökéletes. A mediumot vettem meg, ami így télre egy icipicit sötét, viszont nyárra meg túl világos lesz, lehetne nagyobb színválaszték is.

the Balm Put A Lid On It Szemhéjpúder Alap

the Balm Put A Lid On It Szemhéjpúder Alap
2017. január 12.

Nekem egyelőre nagyon tetszik, kicsit drága, de tartós és szépen élénkíti a szemhéjfestékeket.

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló
2017. január 9.

nagyon kellemes az illata, viszont nem igazán hidratál, pedig nem is száraz a bőröm, mégis kevésnek érzem

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2017. január 9.

az illata nagyon kellemes, viszont egy átlagos tusfürdőnek mondanám, amihez képest picit drága

Makeup Geek Eyeshadow

Makeup Geek Eyeshadow
2016. december 30.

Annyira csodas szinek vannak, korabban csak azt hittem, hogy dejo a sleek, kiko stb.,, milyen pigmentalt. Aztan hozzaerintettem az ecsetet es wow. Olyan hiper-szuper, imadom. Nekem alappal nagyon tartos, biztosan bovitem meg a keszletet, kulonosen a foil eyeshadowt.