lysza1985

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Real Techniques Your Picks: Berlin Set

Real Techniques Your Picks: Berlin Set
2016. december 15.

Karácsonyra kaptam, kb.8000Ft lehetett, a mintája nekem nagyon tetszik, de meglepődtem a fogásán, nekem olyan nem kellemes műanyagos. Egyébként én vmiért nem istenítem annyira az RT ecseteket, főleg mióta lett Sigmam, az teljesen más kategória számomra, nyilván nem is egy árkategória. Persze jó ecsetek ezek is, jól használhatók.

Makeup Geek Foiled Eyeshadow

Makeup Geek Foiled Eyeshadow
2016. december 15.

Annyira szépek és pigmentáltak, 4 db van meg, mágnesesek, így saját palettát készíthetünk belőle, biztosan fogok még venni.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel (régi)

Neutrogena Hydro Boost Water Gel (régi)
2016. november 5.

Egy kis mintám volt belőle, elég erős az illata, de nekem tetszett. Hamar beszívódott, nem hagyott zsíros réteget. Gondolkodom, hogy megvegyem nagyban, csak lehet kevés télre a hidratálás.

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2016. november 5.

Imádom a sleeket, eddig is volt lehetőségem hozzájutni, de sosem vettem ezt a rúzst. Most volt rá kedvezmény, úgyhogy megvettem a Birthday suit árnyalatot. A színe nagyon szép, viszont iszonyat szárít, és annyira talán nem is tartós. Szerintem a NYX lip lingerie százszor kényelmesebb viselet.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2016. október 16.

Nekem nagy meglepetés, mert a sima krém verzióját szerettem, de már régóta keresek vmi BB vagy szinezett krémet, ami jó is. Szerintem elég jó kis fedése van, persze nagyobb hibákra kell még korrektor, de hétköznapokra számomra tökéletes. A mediumot vettem meg, ami így télre egy icipicit sötét, viszont nyárra meg túl világos lesz, lehetne nagyobb színválaszték is.

Sleek Goodnight Sweetheart I-Divine Palette

Sleek Goodnight Sweetheart I-Divine Palette
2016. szeptember 22.

Kár, hogy limitált lesz, mert az eddigi legszebb színekkel rendelkező sleek palettám, szép pigmentáltak, tartósságához valóban kell alap, de szerintem nagyon szép színek vannak benne.

MAC Viva Glam Ariana Grande II Lipstick

MAC Viva Glam Ariana Grande II Lipstick
2016. szeptember 15.

Hirtelen felindulásból vettem meg, mert szeretem a lilás-pinkes árnyalatokat. Kicsit feltűnőbb szín, de szerintem még vállalható hétköznapokon is, nekem inkább lilába hajló árnyalat. Brutál pigmentált, és matt révén tartós is.

Terra Naturi Arctisztító Zselé

Terra Naturi Arctisztító Zselé
2016. augusztus 17.

Kellett egy arclemosó, beugrottam a müllerbe, le volt értékelve, natúr kozmetikum, meg se néztem az összetevőket, azonban első használatnál ami megcsapta az orrom az a tömény alkohol szag, hiába van megcsillagozva, hogy ez természetes eredetű, nem tudom...még nem szárította ki a bőröm, de emiatt nem venném újra.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask
2016. augusztus 13.

Szeretem az agyagmaszkokat, így mikor megláttam ezt az újdonságot, mentem is megvenni. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy túl illatos, kár szerintem ennyire beparfümözni az arcra való kencéket. Maga a maszk sűrű, de folyékony állagú, ami 5-10 perc után teljesen rászárad az arcra és elkezdi húzni a bőrt. A zöld verzió nekem jobban tetszik, kellemesebb a használata és a végeredmény is, ennek a radírozó és tisztító hatását annyira nem érzékeltem, talán picit kevésbé voltak láthatók az elszíneződések az arcomon. Én zuhanyzás előtt szoktam felkenni, akkor nem túl nehéz és koszolós az eltávolítása, utána pedig selymes puha bőr marad.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask
2016. augusztus 13.

Szeretem az agyagmaszkokat, így mikor megláttam ezt az újdonságot, mentem is megvenni. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy túl illatos, kár szerintem ennyire beparfümözni az arcra való kencéket. Maga a maszk sűrű, de folyékony állagú, ami 5-10 perc után teljesen rászárad az arcra és elkezdi húzni a bőrt. Én zuhanyzás előtt szoktam felkenni, akkor nem túl nehéz és koszolós az eltávolítása, utána pedig selymes puha bőr marad. Nem egy hatalmas WOW élmény, de nekem tetszik.