lysza1985

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Ciba Vision Solo Care Aqua Kontaktlencse Folyadék

Ciba Vision Solo Care Aqua Kontaktlencse Folyadék
2016. augusztus 13.

Régebben használtam, nem volt gondom vele

Bioderma Sébium Al Correcteur

Bioderma Sébium Al Correcteur
2016. július 17.

update: a sötét színe miatt feledésbe is merült egy ideje, a kis zöld korrektort továbbra is szeretem, viszont még nincs 1 éve, hogy vettem, és baromi folyós és fura szagú lett, szóval gondolom megromlott és még nagyon sok lenne benne. Ennyi pénzért dobhatom ki, szóval biztosan nem veszem újra.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, örülök a zöld korrektornak, mert már régóta gondolkozom, hogy kellene venni. Maga a krém picit sötét színű így télen, valamennyit idomul, de sötét, pedig nem vagyok hófehérke. Az illata engem nem bánt, viszont az én normál jellegű bőrömet picit szárítja, de igazán eredetileg zsírosra találták ki és lehet hogy nyárra lesz ez nekem jó majd. Viszont a fedése elég jó, jobb mint néhány BB-nek, szóval összességében jó kis termék.

The Body Shop Instaglow CC Cream SPF20 / PA+++

The Body Shop Instaglow CC Cream SPF20 / PA+++
2016. július 7.

Nagyon megtetszett, mikor megláttam ezt az újdonságot és annak ellenére, hogy sokan nem írtak róla jót, megvettem a peachy glowt. Önmagában igazából látványos változást nem látok tőle, az biztos, hogy az én normál bőrömet sem hidratálja, színben egy icipicit egységesít, pórusokat nem látom kisebbnek. Viszont az alapozó szebben mutat rajta, tehát inkább sminkalapnak lehet jó. Az ára miatt nem valószínű, hogy újraveszem.

Bourjois Mega Liner Szemhéjtus

Bourjois Mega Liner Szemhéjtus
2016. június 29.

Drágának találtam, de bízva a márkában emellett döntöttem, mert a folyékony tussal sokat pepecselek, és kellett utazásra valami gyorsabb megoldás. Sokkal könnyebb használni, de nem is olyan intenzív, és csak 4-5órát tart, és nekem vastag a hegye.

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Matt Folyékony Állagú Ajakrúzs

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Matt Folyékony Állagú Ajakrúzs
2016. június 15.

A bedtime flirt árnyalatot választottam, ami egy ilyen mályvás-barnás nude, hamar mattra szárad, onnantól nem kenődik, nekem tetszik, valószínűleg veszek még más színben is majd.

Update: vettem exotic színben, amely ilyen vöröses-barnás, egyáltalán nem nude, de nem is hivalkodó.
Embellishment- lilás-szürkés árnyalat.
A bedtime flirt nagyon bejött, csodás my lips but better. Mivel nem akartam ugyanolyan típust, ezért vettem két más árnyalatot, amik viszont több bátorságot igényelnek, hogy hétköznap is viseljem.

Bausch & Lomb Corneregel® Szemgél

Bausch & Lomb Corneregel® Szemgél
2016. június 13.

Kontaktlencse okozta irritációra vettem, még sosem használtam gél formulát, de meggyűlik a bajom vele, mert míg egy szemcsepp, ha mellé is megy, csak becsordogál, de ezt akárhova cseppentem, a felét kipislogom. A szemszárasságomat sem enyhítette jobban, mint egy szemcsepp.

Perl Weiss Original Fogfehérítő Krém

Perl Weiss Original Fogfehérítő Krém
2016. június 11.

régen használtam, 3-4szer drágább volt, mint egy fogkrém, és semmilyen hatását nem észleltem

Voltaren Emulgel 1%

Voltaren Emulgel 1%
2016. június 9.

izületi fájdalmat jól enyhíti

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Matt Folyékony Ajakrúzs

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Matt Folyékony Ajakrúzs
2016. május 31.

Abu Dhabi árnyalatot vettem meg, korábban nem is találkoztam ezzel a száj"krémmel", de amint megláttam, tudtam, hogy egyszer venni fogok. Nagyon erős karamelles illata van, viszont elsőre imádtam, nagyon pigmentált, barnás nude szín, amit nagyon kedvelek, szerintem nem ez az utolsó árnyalatom belőle.

Lancôme Visionnaire Arcápoló Multi-korrekciós Hatással

Lancôme Visionnaire Arcápoló Multi-korrekciós Hatással
2016. május 19.

Ebből is egy kisebb delux mintám volt, kellemes illatú és állagú, könnyen felszívódó krém, ezt a multikorrekciós második bőr hatását nem tapasztaltam, tehát árához és ígéreteihez képest nem győzött meg arról, hogy nagyban is megvegyem.