lysza1985

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Lioele Pore Clean & Tightening Dr. Ampoule

Lioele Pore Clean & Tightening Dr. Ampoule
2016. május 18.

Nekem is csak mintám volt, igazából semmilyen hatását nem vettem észre, picit csípett. Könnyen beszívódott és matt hatást hagyott-

The Body Shop Havas Szilva Testradír

The Body Shop Havas Szilva Testradír
2016. május 17.

Először teljesen csalódtam, hogy áá ebben semmi gyöngyök, mint a mojitosban, hogy fog ez radírozni. Aztán kipróbáltam és mintha ilyen sűrű cukorpaszta lenne, nagyon jól radíroz és az illata is kellemes.

L'Oreal Skin Perfection Bőrtökéletesítő Nappali Arcápoló Krém SPF20

L'Oreal Skin Perfection Bőrtökéletesítő Nappali Arcápoló Krém SPF20
2016. május 5.

Régóta várom, hogy a skin perfection krémből legyen fényvédős verzió, ráadásul ez még szinezett is, szóval nagyon megörültem. De sajnos ahhoz képest csalódás, nekem a skin perfection állaga nagyon tetszik, azonnal beszívódik, selymes utóérzetet hagy, ehhez képest nekem ez ragacsosabb és hiába szinezett, mégis a másiktól szebb az arcom.

Listerine Professional Gum Therapy Szájvíz

Listerine Professional Gum Therapy Szájvíz
2016. május 4.

Én már vagy 2 éve rendszeresen használom, segít kordában tartani és megelőzni a gyulladást. Drága, de megéri.

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém
2016. április 28.

Most betáraztam pár Elmex termékből, mert mióta Skóciában élek, valószínűleg a napfény hiánya miatt is, de elgyengültek a fogaim. Szerintem a zománc erősítésében ez a fogkrém és az Elmex gél rendkívül hatásos, 2 hónap alatt sokkal szebbek lettek a fogaim, és most voltam fogorvosnál, nincs szuvas fogam és 2 év után most először nem hallottam, hogy "eléggé kopnak a fogaid". Biztos, hogy a napi 2 fogmosásból mostantól 1szer ezt fogom használni!

Montagne Jeunesse Dead Sea Mineral Mud Cleansing Face Masque

Montagne Jeunesse Dead Sea Mineral Mud Cleansing Face Masque
2016. április 26.

Szeretem az agyagos maszkokat, gondoltam kipróbálom. A szaga az számomra is nem igazán kellemes, és a hatását tekintve sem vettem észre se pozitív se negatív változást. Nem venném meg újra.

Sleek All Night Long I-Divine Palette

Sleek All Night Long I-Divine Palette
2016. április 22.

Anyukámnak vettem, de végül cseréltünk, neki a Storm kellett, ami nekem volt, én meg jobban szeretem az ilyesmi színeket. Én egyébként minden sleek cuccomat szeretem, valóban ennek is gyönyörűek a színei, viszont nekem alappal sem olyan szuper tartósak, amiről mindenki áradozik, emiatt a 4 csillag.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2016. április 14.

Az árához képest nem rosszabb mint a drágább spirálok, viszont nekem inkább csak hosszít, és semennyire sem dúsít, emiatt nem tudok max pontot adni.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2016. április 13.

Update: megvettem nagyban, mert nagyon megtetszett a fedése, csak arra az 1-2 foltomra használgattam a mintát. Vagy oxidálódott a mintám, vagy más színe van a nagy kiszerelésnek, ugyanis az világosabb, de mivel már 1 hete fel van bontva, ezért esélyes, hogy csak az oxidálódott. Amivel viszont nem vagyok kibékülve, az a tartóssága, mert egy idő után eltűnik vagy összeáll az arcomon, én pedig szeretem a stabil, hosszantartó alapozókat. Viszont napi használattal sem tömítette el a pórusokat és nem okozott pattanást sem, ennek örülök.

Végre lett mintám belőle, nekem a 25ös a megfelelő a nem túl nagy választékból. Amikor olvastam, hogy ez az alapozó milyen jól fed valahogy fejben maszkos fedést társítottam hozzá, így meglepett, hogy egyáltalán nem maszkosm véknyan is remekül fed. Tartósságra egy 5-6 órát mondanék, utána elkezdett ilyen "cakey" lenni. Ennek ellenére, szerintem kipróbálom teljes kiszerelésben, ha más nem, korrektornak is szuper lehetne.

Nivea Visage Silk Comfort Nappali Krém

Nivea Visage Silk Comfort Nappali Krém
2016. április 11.

Régesrég használtam és szerettem nagyon. De akkor még nem foglalkoztam az összetevőkkel, így emiatt már nem venném újra.