Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Paco Rabanne Olympéa Intense

Paco Rabanne Olympéa Intense
2022. július 1.

A semmi illatok kategóiája sorolnám,,,,,csak az üvegük más,aztán minden más ugyanaz.,fantáziatlan édesség,tengeri sót én nem éreztem benne.

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2022. június 25.

Biztos h nekem ilyenem nem lesz,bár nem mondanám rossznak,,,,,csak egyszer már megvolt,sokkal magasabb minőségben,gyönyörűen kimunkált parfümre erősen hajaz.Yves Saint Laurent Libre EDP. Annak ellenére h levendula nincs benne,mert itt szilvás-fahéjas fűszeres illatot érzek,és persze ez is a maszkulin vonalon.

Parfums De Marly Oriana

Parfums De Marly Oriana
2022. június 19.

Delina és Cassili ezeket használom,és nem is tudom melyiket szeretem jobban,de lenne még folytatás,ha bírnám anyagilag.De nem vele képzelem el a bővítést. Fentről lefelé buktam általa,,,By Kilian Love Don't Be Shy parfümöm van,ezért merem mondani,róla koppintották,és mint egy karikatúra.Teljesen mindegy h más volt a cél (fiatalosabb tán,gymölcsösebb,könnyedebb). valahogy nem állt össze,nincs benne ami elragadna egy kis időre sem.
Tartóssága Kilian mellett elenyésző.

Lancôme Idôle L'intense

Lancôme Idôle L'intense
2022. június 7.

Végre sikerült tesztelnem....a sima Idole nekem nem tetszett,örúlök h itt kigolyózták a körtét, Szebbnek érzem így,h naranccsal vegyítették a rózsát,üde fanyarsága friss zuhatag, majd a rózsához ér a jázmin és együtt lesznek igazán ,olyan finom ,vágyott tisztasággá... Mintha drága" dolgokkal" felszerelt fürdöszobából lépnék ki. Szép parfüm,bár intense nem mondanám annyira erősnek.

Moresque Scarlet Rouge EDP

Moresque Scarlet Rouge EDP
2022. június 2.

Rúzséhségem egyelőre lezárva FM.Lipstick Rose nemrég vettem,és régebbről Silver Iris ,ami nagyon érdekelt volna ,Guerlain Rose Chérie,de sajna még nem jutottam mintához. Mivel ez is a rúzsról szól,hát ki kellett próbálnom,,,,,és nem hinném hogy megvenném,bár elfogadnám egy idöre,aztán tovább küldeném.
A kezdeteknél régies ami nekem nem probléma,hisz ódáig vagyok, az ódon leporolt szépségek után,kifejezetten vágyom ezt a hangulatot.Az orrom szerint ez mégsem az,olyan mintha az idő kikezdte volna,,,,aztán ez tovatűnik,éledezik és valóban széppé fajul,a rúzshatás viszont meg is szűnik.
Összeségében ami rajtam marad,egy hervadás, ( rózsa-gyümölcs ) és ezt kiegészíti egy kellemes ,de halvány kókusz-mandulával. Diszkrét parfüm,melankóliával fűszerezve,közepes tartóssággal..Nehéz lesz pontoznom,,,,jó szívvel lehet csak 4 csillag nálam,de senkit nem beszélnék le róla!

Creed Love In White

Creed Love In White
2022. május 29.

Jócskán alul értékelt szerintem,és nem ő az egyedüli aki itt így járt,,,,én nagyon ajánlom a mintát,minden esetben,Vannak olyan parfümök,ízléstől,kortól,meg minden mástól függetlenül,h nem lehet "fogást" találni,nincs mibe belekötni,hacsak nem magunkba,..Egy egész életen át kísérhet az illata,valamit visszalop hozzánk,azt a korszakot idézi fel nekem leginkább,,,ártatlan,őszinte,a szelleme patyolat,még hibát nem ejtett,sem magában,sem másokban.
Menyasszonyt is kísérhet az oltárhoz,alkalmi de hétköznapok boldogsága is.Rajtam ez inkább citrusos virágos,majd porszerű,de nem száraz,a leszáradás hozza ezt a frissen kaszált fű érzetet,,elképesztő h milyen szabadon szárnyal a szépsége,Kihagyni nem érdemes,luxus-komfort,szuper tartóssággal.

UP, Amikor én véleményeztem ,3 évvel ezelőtt,,,,azóta feljebb mentek a csillagok. ( a közösben)Nekem régen és most is ,a maximum ELSÖPRŐ az érzés,a viselet,mindent beletoltak és nem pancsolták szét az ÍZLÉST, Biztosan tudom valamikor lesz nekem!

UP:Nem életbevágó,,,, de én anno azért regisztráltam,h parfümöket véleményezzek! (megjegyzem nemhogy seggplasztika,de még egy tartósszempilla festésre is alig van időm) semmi kifogásom nem lehet egy másik vélemény miatt,hisz ez szubjektív,de a "csúnyaság " akkor is tud ütni,ha semmi közöm hozzá!

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2022. május 20.

Az intenzív változat az egyik parfüm amit jó lenne megismernem KM-es vélemények alapján gondolom h tetszene,,,,helyette csak ez van,de nagyon bízom benne,h lesz különbség.köztük! Körtével nem vagyok annyira jóban,kivétel Versace Yellow Diamond régóta bírom szépségét, Ez sem rossz,aztán igazából lapozni szeretnék,,,,valamit kellene mondani róla, hát akkora biztonság az első,,,,vizes rózsák körtével,majd a gyümölcsöt felváltja a jázmin,a pézsma nem erős benne.pici púderes hatás.
Komfortjából én nem kérnék!,Szubjektív 3 csillag,de a mostani felhozatalhoz képest 4 csillag körül van szerintem.

Yves Saint Laurent Paris EDT

Yves Saint Laurent Paris EDT
2022. február 20.

Őszintén, nehéz viselet az életkorom,kárpótlás érte a '80-as évek ,nekem az évtized vége nőként egy életre szóló emlékek halmaza.De mégsem ismertem ezt az illatot,,hát persze, mert csak az Opiumot használtam ,nem érdekelt rajta kívül sokáig semmi más! Új illatom FM.Lipstick Rose,és láttam a fragin őt is megjelölve,ezért próbáltam ki,vintage verziót,de mindenképp fogom a mostanit is. Nagyon féltem tőle,a gyöngyvirág dominanciája nem kedvenc.
Ha ruhára fújom nem gond,de a bőrömön már igen.,Ettől függetlenül nagyon szépnek érzem,a kor szellemét hozza az biztos,,,túl sok az elején a virágosság,vibráló ez a színesség,de a múltban ebben éltünk,,.az egész olyan,mint egy elfeledett sminktáska,és most megtaláltam,Régi kozmetikumok,sminkek felidézése,Nem lennék önmagam,ha nem szeretném.

Jean Patou Joy

Jean Patou Joy
2022. február 20.

Biztosan valamikor sorra került volna,,,a világ legdrágább parfümje ,( már rég nem aktuális) DE Julia Roberts egyik kedvence,és ha ez igaz,akkor a sztárság mindenre feljogosít,Valamennyire értem ha tetszik is neki,mert tényleg dívás,olyan elemeket hordoz amire felfigyelnek,A baj csak az,h nem jó értelemben,ennyire kitárulkozni hiba,,,abszolút megfogalmazva az öröm,és hát ez a szexre utal.Nagyon erős virágos buja csokor,a rózsa dominanciája az egekbe tör,állati sok,ezt azért mondom,mert még az istálló szaga is feltűnik(lehet macskapisi,van aki ezt érzi) de ez szerencsére felszívódik egy idő után,
Kis mennyiségben is soknak tűnt,,,,

UP:2018.decemberében véleményeztem,néhány nappal később ,a karácsonyfa alatt találtam. Azóta is megvan,nem lehetett eladnom,hisz az ajándékozó idős hölgyet imádom. De amit most tudtam meg,h egykor milyen lehetett,,,,,Amouage Beloved illatára hasonlított,ami viszont egy remekmű,,,,azért is imádom annyira.,...hihetetlen ha ez igaz

Chloé Nomade Naturelle EDP

Chloé Nomade Naturelle EDP
2022. február 17.

Szintén online rendeléshez kapott minta,,,,és én balga azt hittem a sima EDP,egy kis kavarodás volt a fejemben a figyelmetlenségem miatt,Hogy adhattam én erre 5 csillagot??,ekkorát azért nem szoktam tévedni.és a memóriám sem hagy még cserben, Na jó,hát ez nem az,ez egy új parfüm Naturella EDP,2022-es.
Nem hinném h fiataloknak való,retrós vonal szerintem,ami az én estemben jól jönne,ha tetszene,,,de inkább "elmegy" kategória,(ezért meg nem veszek parfümöt) Datolyás-szilvás aszalt gyümölcsös aroma,némi jázminnal színesítve,ami meg is marad,majd vaníliás-mohás melegség bontakozik.pici maszkulinság ebben is van.Hideg időre ajánlanám,tartóssága jó. Objektíven 4 csillag, (szívem szerint csak 3 ) mivel kezdő nem bánom.