Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray
2024. március 31.

Csak most tudtam meg,h bizony ez is MFK illat,,,,nagyon régen 6-8 évvel ezelőtt teszteltem,nem is véleményeztem,mert egyetlen fújás volt.Emlékeim szerint tetszett,most viszont egy másik parfüm miatt újra kellett próbálnom. A lányom szívszerelme Nishane Volung Cha parfüm,ehhez hasonlót szeretett volna,de olcsóbban,és könnyedebb változatban,hisz éjszakára is ezt kívánta,,,,rögtön eszembe jutott h ez lenne az,meg is rendeltem 100mls tesztert 6700 Ft-os szuper árban,tartóssága 2-3 óra,de ebben az árban ez nem probléma.

Lubin Black Jade EDP

Lubin Black Jade EDP
2024. március 15.

Természetesen befolyásolja a véleményemet,az hogy milyen parfümöket ismerek,jelen esetben a rózsásak közül.
Nekem a legszebb FM Portrait of Lady ,púderben viszont Nishane Nanshe,,,,a múlt szépségei szívemhez a legközelebb,
Úgy emlékszem ,éppen a Lady miatt váltam meg,(kellett az ára) Amouage Lyric parfümömtől,ami szintén egy csoda,,ehhez lehetne egy kicsit kapcsolni,,,bár szerényebb Amouage pompája mellett,de így is elég karakteres,el tudnám képzelni szignatúrának is,,,lehet egy királynőnek éppen az volt,ha igaz Marie Antoinette ihlette,titkos kertjéből a "recept" Van múltja ezek szerint,mégsem mondanám régiesnek Vörös rózsák fűszerekkel,fahéj-kardamom,tömjént nem találom,,,,inkább a szantálos vonal lép be,ami nagyon széppé teszi,rajtam egy érzéki-szappanosság a vég.
Érdemes megismerni,tartóssága megfelelő..Megadom az 5 csillagot mert ,akikkel összevetettem árban nagyon felette vannak.

Diptyque Paris L'eau Papier

Diptyque Paris L'eau Papier
2024. március 14.

Fragin több véleményt is olvastam róla,az értékelése azt hiszem jobb mint itt nálunk,,,,ez a 3 és fél csillag,de ez nekem is pont ennyi lenne.
Egyébként kellemes illat,nekem viszont hiányzik az a bizonyos szikra belőle,,,,Le Labo Another 13-nál megvolt,azt inádnám ha lenne nekem.
Ehhez hasonló,vagy JHG Not a Perfume, amihez még jobban,de erősebb és fűszeresebb,,,nagyon kellemetlennek éreztem először ahogy felkentem,a szezámra tippeltem,olyan mintha pirították volna,szerencsére ez el is tűnt belőle,aztán jobb lett,de így sem lett az esetem ő.

Christian Dior J'Adore L'Or (2017)

Christian Dior J'Adore L'Or (2017)
2024. március 12.

Soha nem használtam J'Adore parfümöt,igazán csak az anyaillatot ismertem mintából,de ez már rég volt,,,,ami tetszett is,vártam h mikor lesz olyan virágos hangulatom,h majd megvegyem egyszer(közben elillant a vágy,mert úgy tudom már nem a régi ez sem).,Néhány hete vakon vásároltam 'L'Or 2023-as kiadást,ami óriási szerelem lett,és csak reménykedem abban,h sokáig lesz kapható! Aztán kezdett érdekelni ő is,és mertem szintén vakon megvenni.és most hihetelen ez az öröm,,,,mert isten sem kényeztetne szebb virággal,Puha vaníliás aranyló fonat,ami szebbé és bodogabbá hivatott tenni
Chanel ötöskéje felvillan benne,de ez másfelé tart,azt mondanám h a többség vele menne inkább!

Dior J'adore L'or 2023

Dior J'adore L'or 2023
2024. március 9.

Van egy parfüm,még a mintája is megvan időnként megszagolom Mizensir Geneve Ambre Magique, ez a narancsvirágos fény,nekem a legszebb amivel idáig találkkoztam.Lebeszéltem magam róla,nem tudnám annyit használni,mint szeretném,irtózatos ára is visszatartott,de azóta is ott motoszál a fejemben
Narancsvirág luxusa miatt jutott eszembe,mert ez is az,bár Dior hozzá képest egy picit kevesebb,,,,
Viszont ez a parfüm is gyönyörű,de azt nem mondanám h különleges,dizájner vonalon viszont igen.Több olyan illat is van a palettán vagy inkább úgy fogalmazva,h nem ismeretlen a képlet PDM Safanad,MFK Apom Femme éppen alkotótól,de JHG Classi1ue Essence tudom ő már nincs,,,ha ezek tetszenek,ő is fog.
Inkább az érettebb korosztályt érinti,nagyon elegáns, pazar virágba mézet csöpögtető ,ami igazán elrabolja majd a szíveket.
Szép munka,összegezve egy perzselő jázmin-narancsvirágos édes álom.Semmi köze az anyaillathoz,a többihez nem tudom,mert egyiket sem ismerem

UP:Nagyon rezeg a léc,,,,ha elviszik azt a parfümöt,amit már régóta szeretnék,akkor marad!! (A kiszemelt árú,itt van az oldalon,) Két huszonéves felnőtt gyermekeim szerint,vakon teszteltettem velük,mellé raktam Chanel Coco EDP illatot (legyen egy klasszikus mert ez az) a Coco nyert nem kis előnnyel.
Örültem a válaszuknak,mert az enyémmel egyezik,,

UP.Négy csillagot adtam,de tévedtem,ez az abszolút 5 csillagos parfüm,,,,imádom!!!

Jean Paul Gaultier Divine EDP

Jean Paul Gaultier Divine EDP
2024. március 5.

Elnézést kérek mindenkitől akinek ez tetszik,,,,nekem ez a soha parfüm,irritál ,nagyon nem értem,főleg azt h a pasiknak meg bejött..
Fehérvirágok olyan ridegen, szűrósan erőszakosan,,,,hasít rendesen,tartóssága szuper hosszú.

Dior Miss Dior Parfum (2024)

Dior Miss Dior Parfum (2024)
2024. március 2.

Most mondtam vissza a rendelésemet,,,,ezt vakon senki ne merészelje szerintem! Mert annyira jó lett J' Adore L'Or 2023,és mertem,akartam bízni folytatódik ez a mámor,Sajnos ez nem az amit elképzeltem,ma délután sikerült tesztelnem.Dottir leírta ,pontosan ezt éreztem én is,ami különösen nem tetszett JPG Divine is feltűnt benne egy picit ( amitől minél távolabb kerülnék inkább), Összeségében nem rossz parfüm,az felettébb igaz h rétegei vannak,és több létező parfümből áll össze,innen-onnan csipegetett.De nagyon tartós,akinek ezt tetszik jól jár vele.

Clive Christian X Women

Clive Christian X Women
2024. február 9.

Általában kihagyom ,és nem is akarom tudni h mit rejt,milyen csodákat árulnak ilyen árban,,,,Mostanában teszteltem,Sospiro Liberto parfümöt,és vele együtt visszatért Gucci Rush szelleme,felidézte ezt az őrült illat szeretetét.Csak később vettem észre h ez a parfüm,viszont még a Sospirónál is TÖBB,95%-ban szinte egyezik vele,,,,,ilyen minőségben elképesztő érezni ezt az ikont.Boldog vagyok mert a Sospiróból,és ebből is lett fújósom.,

Nishane Wulong Cha EDP

Nishane Wulong Cha EDP
2024. február 7.

Hát ez engem is mellbevágott,,,,,sajnos éppen fordítva sült el a dolog,mint az előző véleményben olvastam ki,Valahogy meg kellene vennem,annak ellenére h az őszbe járunk. A legfinomabb teás illat amit valaha éreztem,,,,csengő-bongó gyómölcsös élvezet friss teás vonal,citrusos parfüm ami nem veszíti el a szépségét,végig ezt a finomságot tolja a lelkünkbe,,,,,nagyon jó a tartóssága.

Up,Szeptemberi véleményem után,meg is vettem,és ennek szívből örülök.Egyébként ő nem volt a kiszemeltek között,különben ez időtájt két parfüm volt a sóvárgásom tárgya...Initio Parfums Musk Therapy,,vagy Byredo Bal D" Afrique, kellene?,Aztán ismertem meg őt,,,,,számomra a különbség annyi,h erről rogtön tudtam h szuper,és nem fogom megbánni a vételt.Ha uniszex lenne,az tévedés,mert én nagyon nőiesnek találom,hetek múltán is éreztem a sálamon az illatát,,,,mert én hidegben is használom.

Frederic Malle Le Parfum de Therese

Frederic Malle Le Parfum de Therese
2024. január 30.

Ha kell egy olyan parfüm ami kiszakít ebből a viágból akkor ez ilyen,és ha definiálni kellene azt mondanám,mindennek a szépségét foglalja magába,
Ez éppen egy szelet az életből,a szerelem-buborékja,,ami örökké,tart,,,az alkotó vallomása egyébként a feleségének,amit halála után vált csak közkinccsé,
Az tényleg szuper,h ezt az örökséget mi is viselhetjük.Gyönyörűség a régi álmokból,nőiesség felsőfokon,,,krémesség a legjellemzőbb,a gyümölcsok éretten keverednek a virágokkal,végtelenül puha hatás,ami sokáig érződik.,Rochas Femme ha tetszik,akkor bizonyára ő is (a régi),