Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Memo Paris Madurai EDP

Memo Paris Madurai EDP
2023. november 30.

Biztosan emlékszem valamelyik parfüm kapcsán választottam,a gond h nem tudom melyik lenne az.Nem is annyira fontos,mert ez nekem nem nyerte meg a tetszésem,nem kísérletezem tovább,,,,Marfa megvolt azt is elcseréltem.Nem mondanám meg vakon h niche parfüm,egy dizájner parfümnek viszont igen,maszatolós érzet kísér,Ha tetszik Dior J'adore akkor lehet ez is,bár Dior sokkal szebb tündöklőbb tisztaság,ezen vonalon mozgó parfümökre hajaz (Chanel Gabriella EDP,Hermesnél is van ilyesmi) Jázminos -barackos,puha és bolyhos,egy csipet tubarózsa éledezik,Közepesen édes,és szerintem hűvösebb időben is lehet hordani,Tartóssága közepes.

Chanel Coco Mademoiselle Intense

Chanel Coco Mademoiselle Intense
2023. november 29.

Ezek szerint az eredeti illat annyira jó lett,h nincs hova tovább fejlődni,egyetértek ha ez volt az elgondolás,,,,inkább egy koktélt kevertek,Hasonlóan szép indítás az elődhöz,de édesebb fűszeresebb,Szignatúrám volt Allure Sensuelle ,őt érzem,és ahogy leszárad Coco Noir illatozik,A lányommal is megszagoltattam,mert imádja velem együtt a kisasszonyt," Na tudod kifújja ezt magára???" nagyon nem tetszik neki,fiataloknak bukta valószínű:),én se venném meg
Akinek több Chanel van a polcán,rá csak legyinteni fog,,,,,2 csillag lenne munkaügyileg!!!!

UP,Ezt akkor írtam amikor megjelent,és nem olyan rég vettem belőle egy fújóst,,,,azt hiszem itt olvastam egyik véleményben,h hasonlít az anyaillat eredeti régi illatához.Én ezt nem vettem észre amikor először találkoztam vele,most úgy gondolom h sajnos ez csak a kezdetekre érvényes,aztán persze nem olyan lesz.Azt hiszem h akkor megvenném,ha az anyaillat megszűnne,,,ez meg nem fog megtörténni!

Mugler Alien Divine Ornamentations EDP

Mugler Alien Divine Ornamentations EDP
2023. november 28.

Dizájner parfümök királynője,,,,,Chanelt nem keverem ide,ott van néhány illat,ami szintén koronát kér! (Egyébként Chanel márka az egy más kasztba is tartozik véleményem szerint) Nagyon nehéz kiválasztani ami a LEG,de megnyugvással jelentem,h nekem igen. ezek , Olyan ő mint az anyaillat,semi különbség nem mutatkozik,természetesen a régire vonatkozik,,,,csodálatos parfüm,szívből örülök h még hozzájutottam,kincsek közt a helye.

Xerjoff Apollonia

Xerjoff Apollonia
2023. november 25.

Tényleg nagyon meggyőző marketing,,,,,ha a fele lenne csak igaz,már az is jó lenne! Nem tudtam először h miért nem tetszik,mert ismerősnek véltem,de már rég éreztem.Narciso Rodriguez For Her Edt parfüm ugrott be róla,amit én csak rövid ideig szerettem,bár az nagyon fűszeres és erős illat,mágis felsejlik.
Elképzelhetőnek gondolom inkább a márka valamelyikéhez jobban,sajnos nem ismerek többet,,,,tudom h több púderes illat is sorakozik nála.
Régi-módiság divatját nem lehet abbahagyni,mert ez az lenne,és én nagyon szeretem fellelni az igaziakat,sajnos ez nem az!
Íriszes-pézsmás kicsit savanykás,mintha ködben járnék,szerencsére nem sokáig tart, mert halovány.

Moresque Seta

Moresque Seta
2023. november 17.

Többedszerre is kár,mert ha eszembe jut csak károgni tudok,,,,,sajnos ez is a sok közül,ami tetszik de nem lenne érdemes megvennem ,mert halovány.
Egy ilyen gyönyörűséget a kirakatban szeretném látni,és nem elbújva a sarokba,,,,súlyos hiba,bár aki a visszafogott ,esetleg csak ő érezze parfüm híve,,,,
Nagyon kellemes citrusos kezdet,de ez nem a nyárnak szól,közé keveredik a mirha és a virág,és egy kis vaniliás cukor...ami pirított ,de roppant kellemesen,nem sok,nem émelygős,jól érvényesül a savanykás jegyekkel,a mirha is puhán ékelődik.Mint egy selymes bőr,átitatva kelet virágaival
Szép munka,tartóssága miatt 4 csillag

Initio Parfums Atomic Rose EDP

Initio Parfums Atomic Rose EDP
2023. november 15.

Sorrendben mondom,,,a legszebb rózsám FM.Portrait of A Lady,Nishane Nanshe,MFK Lumiere Noire Femme,és végére marad a Delina.
Nekem a sima változat van,mostani eszemmel inkább OJ.Damask lenne,mert jobbnak érzem.
Bevallom gondolkodtam már h a Delinát lapátra teszem,ami visszatart ,lehet később megbánnám.
Ez a parfüm már nem érdekes számomra,hisz Delina Exclusif inkább,de nem annyira édes,,,,Baccarat nem tudom hogy jött szóba.
Tartós,de nem atom.

Amouage Ubar EDP

Amouage Ubar EDP
2023. november 10.

Gyerek kezébe nem való,,,minden bántó gondolat nélkül.Hosszú éveket hagy maga után az ember,amikor ilyen nagyszabású parfüm egyáltalán szóba jöhet,Nagyon nagy méretű virág csokorral egyensúlyozni,felfogni és befogadni szépségét,Nagy adag önbizalom szükséges a viseléséhez,és nem azért mert öregasszony illat,egészen más ,Úrinős és pazar, erotikával kiegészítve,Kicsit éles a nyitás ,fanyar gyümölcsök miatt,aztán a fehér virágok követik,és végül puhul édesedik,majd az utolsó fázisban elmélyül ,szép ragadozóvá alakul a kép,Gyöngyvirágot én nem szeretem különösen,szerencsére nem emelkedik ki,sokkal több illatjegyből áll,itt csak néhány a felsoroltaknál ,Színvonalas abszolút képviseli a márkát

up.Négy Amouage parfümöm van,és ebből kettőt lapátra tettek,ez az egyik,a másik a Beloved.Az utóbbit tudom majd helyettesíteni,az Ubar viszont rejtély,nem tudom mivel lehetne,amit láttam megjelölve mint hasonló parfüm (fragin) az kizárt mert nagyon drága.Azt olvastam még róla,h volt már ilyen,h beszüntették,és később meggondolták,,,,ebben bízom,hátha most is így lesz! Csodálatos ,pazar illat,nekem még az üveg harmadáig van kb.nem szeretném nélkülözni soha!

Dior Joy Intense EDP

Dior Joy Intense EDP
2023. november 8.

Sokat nem tudok róla mondani csak ami történt,,,,nem értettem h miért tetszik annyira,hiszen valamikor én már találkoztam vele ( egy gyári fújóst kaptam ajándékba) és azután véleményeztem is,ami eléggé negatívra sikerült, Most viszont gyönyörűnek értékelném,,,,,nem én változtam csak a parfümös üveget elnéztem,a simát hittem,és az intense verzió került rám, Az eredeti valóban nem túl különleges,jó h folytatták mert ő valóban csodás.
Mindenképpen újra fogom próbálni még, mert a fragin láttam megjelölték Chanel Allure Sensuelle parfümöt ,mint hasonló illat,,,,,,nem tudom lehet ez miatt örvendeztem ennyire,majd kiderül,,,,,megelőlegezem az 5 csillagot.

Dolce & Gabbana Devotion

Dolce & Gabbana Devotion
2023. november 5.

Casamorati Líra parfümöm van,nagyon szeretem és biztosan újra veszem majd,ha egyszer elfogy.Nem hiszem h vele tudnám helyettesíteni,hisz egy felvizezett Lírának felel meg,,,,,

Initio Parfums Addictive Vibration EDP

Initio Parfums Addictive Vibration EDP
2023. november 5.

A legfájóbb részemről h nincs utódja,CM EDP,és az Alien,,,,,,vétek,és nem tudom megbocsájtani,miért nem lehetett meghagyni olyannak amilyen születése pillanatában volt, Itt nem látom h valaki is említeni az Alien hasonlatot,márpedig ő az,akkor is ha nem stimmelnek az illatjegyek.
Igaz ez szőlős -cukorkára emlékeztet,finoman adagolt mézzel kábít,narancsvirágja profin adagolt,és nem ural le semmit.Valamikor biztosan beszerzem,nagyon tetszik,szuper jó parfüm szerintem,,,,télies inkább,de alkalmakra minden évszakban.