Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Casamorati 1888 Dama Bianca

Casamorati 1888 Dama Bianca
2023. október 28.

Nem mondom h csalódás mert kb.erre számítottam,,,,de felcsillant a remény ,fragin is említették MFK Gentle Fluidity Gold illatát mint hasonló,ami szerintem ha édes akkor legalább ilyet!Értem h miért került oda,de ezek nem egy ligában játszanak szerintem.,Nagyon kell szeretni az édességet,és lehetőleg jó töményen,és nem bánni ha mást alig,mert vannak azért itt szép virágok is,fulladoznak a cukor alól.Végül csak kibújnak,de az erejük halovány,,,,amikor kiprónáltam úgy éreztem magam mintha porcukorral öntöttek volna le,sütibaba jelmez a következő érzet,,,,megjegyzem a Líra gyönyörű!

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2023. október 26.

Azért rendesen bele vagyok esve..imádom,még azt is elnézem neki,hogy csak kis időt hajlandó velem tölteni.Annyira finom ,friss citrusos,szinte pezseg,feltölt energizál,jókedvű leszek az illatától...sokan dicsérik,kérdezik is a parfüm nevét...egyetlen hibája a tartóssága,...nekem így is kell

UP:Előző véleményemben ami 8 évvel ezelőtt volt,bizony a tartósságára panaszkodtam akkor is,most viszont már örülnék ha így hagyták volna.
Mert tavasszal újra vettem,minimális eltérést észrevettem az illatában ami nem probléma,de a tartóssága még lejjebb,rajtam 2 óra,és újra kell fújnom.
De kár érte,imádom ezt a parfümöt,annyira szép ,és mégis a lemondás vár,nem hinném hogy mégegyszer megvenném,az 5 csillag a réginek szól!

BDK Parfums Gris Charnel

BDK Parfums Gris Charnel
2023. október 19.

Nagyon örülök h nem vettem meg üvegében,óvatos voltam és egy fújóst először,,,az első ember aki megérezte rajtam az illatát (mi ez a férfi parfüm?)
Szerintem ami a legigazabb őrá,h nőnek férfias,férfinek viszont túl nőies lenne.Nem érzem indokoltnak ezt a felhajtást körülötte,egész másban ringattam magam,egy jó kis fűszeres teás elegyet ami a sötét-hidegben melegséggel tölt fel.Sajnos ez nem az,szép de semmi különös.Azért gondoltam h szeretni fogom mert Versace Crystal Noir EDT láttam megjelölve a fragin mint hasonmás,és az tetszik,kár h figyelmen kívül hagytam Amouage Meander mint lehetséges...
kevesebben jelölték,de inkább erre hajaz,és nekem az egyáltalán nem jött be
Teát és a kardamomt nem találom,a füge.írisz azt igen,puha, kevés édessel ami szárazon mutatkozik a bőrömön.Nincs nagy hatósugara,tartóssága megfelelő.

Le Labo Bergamote 22 EDP

Le Labo Bergamote 22 EDP
2023. október 18.

Tudom h uniszex,de nekem ez inkább férfi parfüm,nekik ez sokkal inkább,de eitudom képzelni egy női bőrön is,,,,,úgy vélem ekkor már kötelező,a hozzá passzoló karakter,Citrusos hideg vonal a kezdeteknél,narancsos üdítőbe dobált fűszeres jégkockák,sajnálom h nem tart ki végig,Nem tetszik már annyira a leszáradás a vetiver nagyon hangsúlyos,számomra elrontja az egészet.

Veronique Gabai Le Point G

Veronique Gabai Le Point G
2023. október 11.

Púderben jól állok,nem tervezem további vásárlásokat,hisz épp elég ami van,,,,de akadt mégis egy illat, és pontosan a bőrös-púderes vonalból ami lenyűgözött
La Labo Santal 33 a szokatlanságával,ami az én számomra egy remekművé nőtte ki magát. Ez a parfüm nem az,de rendkívül vonzó-és szépséges,lehetne fokozni még tovább,,,,,olyan amire férfiak is felfigyelnek szerintem,(tapasztalataim azt eredményezték h ez a kategória nekik nem annyira)
Finom bőr ami nagyon lágyan keveredik egy édes púderrel,de nem a smink pora száll,hanem a szeksziség csilingel valakinek ,akit közel engedünk magunkhoz.

Giardini di Toscana Bianco Latte EDP

Giardini di Toscana Bianco Latte EDP
2023. szeptember 17.

Majd hóban-fagyban ,amikor egy édes meleg ölelésre vágysz,,,,én majd ott leszek!!! Hát addig van még egy kis időnk,de én már most is érzem,benne van az a faktor amiért kedves lehet sokak számára,,,,édesség imádóknak viszont bármikor.Én nem fogom megvenni,nekem a Lira épp elég,és szerintem szebb nála,egy fokkal felette,és nem többel! Édes karamellás -méz, csordogáló élvezet,nagyon puha és pihés parfüm,a kumarintól kap egy kis aromát,amit én fahéjasnak ,v barnacukrosnak mondanék,,,,és tuti h még más is van benne(fűszer gyengéden).,Szép illat,tartóssága közepes

Le Labo Rose 31 EDP

Le Labo Rose 31 EDP
2023. augusztus 6.

Mióta csak ismerem ez a rózsa nyílik nekem a legszebben FM,Portrait of a Lady és a dobogómon is helyet foglal,,,,,emlékszem éppen ő miatta váltam meg ,igaz csak anyagi okok miatt Amouage Lyric parfümömtől (egyszer biztosan újraveszem),Erről a parfümről azért eszembe jutott,és arra a megállapitásra jutottam,és nem is rögtön,h kb.azonos szint a szépségben,,,,nem ugyanaz csak a vörös szirmok egyeznek,de a virág összeköti az emléket.,Byredo senkiföldjének rózsájától viszont szebb szerintem. Nekem is az a véleményem h ha valaki nem szereti a rózsát,akkor is érdemes lenne kipróbálni őt,figyelmébe ajánlanám egészen fiatal hölgyeknek is,mert ez ilyen.Száraz és hűvös is egyszerre a parfüm,finom fűszerezés ami kívánatossá teszi,de ügyel arra h diszkrét maradjon.
Fontos jegye még a kömény,szerencsére rajtam nem rondít bele semmibe,,,,lehet szignatúra is.akin ez tartós esélyes lehetne.
Közepes tartóssága,ruhán is csak néhány óra

Le Labo Santal 33 EDP

Le Labo Santal 33 EDP
2023. július 22.

Neki is vannak parfümjei,de ma kérte h adjak valamit a sajátomból,mert bemegy a városba (most jutott eszembe, kivel találkozik?.és kit akar lenyűgözni?) .Szegény gyerek azt hitte h én ezt üvegébe megvettem ,,,amit tegnap mutattáll ABBÓL,mert az annyira jó,....(csak mintaszett).ja hát ezért jött,nem másért,nagyon tetszik neki,nekem szintén sajnos,piszok ára van. Valóban igaz amit előttem már megfogalmaztak,,,,az első találkozás ,szeressem,vagy utáljam?,De ahogy bontakozik ,és megmutatja a valódi arcát,,,,, szépség szabad áramlását pottyantja az ember ölébe,,,,és van aki él vele,,,,,
Nem gondolom h mindenki ezt fogja majd érezni,vakrendelés kizárt! Nem a szokványos ,férfi bűvölethez sem ezt ajánlanám.
Meg egyébként is uniszex,férfin még nem tudom milyen,de sejtés az van,nekem oké lenne,mert ez olyan,
Fragin nagyon sok vélemény van hozzá,(van akinek ez hörcsögketrec illat,megjegyzem ez az egyik véglet.
Egy bőrös -púderes ,fás illat,kicsit száraznak tűnik,de oldja valami,enyhén végig jelen van egy savanykás jegy,,,,és mégis TÖKÉLETES!

Dior J’Adore Infinissime EDP

Dior J’Adore Infinissime EDP
2023. július 8.

'Ülj le Dior, egyes!,itt olvastam,hű de igaza van a véleményezőnek,,,,bár nem szívesen mondom,látom h adtak 5 csillagot is,tőlük elnézést kérek!
Nekem nagyon nem jött be,pedig a tuberózsa az ideálom,,,,nagyon erős fehérvirágos ,egyszerű,tucat jelleggel ,az unalomig ismétlése.
Az anyaillatot soha nem használtam valahogy kimaradt,de 'felnézek rá' ,,,,semmi köze hozzá,se illatban(ami nem baj)de a szépségét illene követni!

Mancera So Blue EDP

Mancera So Blue EDP
2023. június 28.

Csodás vélemények után én is elképzeltem valami gyönyörűséget,de képes volt egy ábrándot is felül múlni.Igen ilyen illatokra vadászik az ember ( külön köszönet akik elsőként írnak róla ) Úgy éreztem tőle magamat mintha a boldogságba merülnék...A hullámok hercegnőjét,v netán hercegét? a tenger vizével,majd gyümölcsökkel-virágokkal kissé édeskés bódulatot áraszt,a maszkulin jegyek érdekessé teszik,és nagyon jó benne ám,
Szexy, izgalmas,szép nyári mulatság,,,,,fiatal férfiakon lehet még piszok jó ( most jut eszembe van is itthon egy belőle,a fiamon is ki fogom próbálni )
tartós,hatósugara is szuper

up.múlt héten kaptam ezt a kékességet,,,,egy szóval tudnám még méltatni és csodálni," Ez az ösztön Szerelme" mindenképpen érdemes tesztelni,nagyon jól sikerült illat,valóban boldogságos,sikk és érzék együtt,én nem csak melegben fogom használni,,,félédes,

UP:2019-es a legfrissebb vélemény a parfümről,,,,,létezik ez,elfelejtették,nem ismerik? Éppen az ő évszakában nyakig benne,olyan árban láttam ma,h alig hittem a szememnek,Nekem 6 éves a palackom,már csak néhány ml lötyög az alján,ideje lesz újat kezdenem! Klassz dolog ha úgy szeretünk valamit,mint mikor megismertük,az egyik stabil parfüm a kollekciómban.