Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Hermès Un Jardin Sur Le Nil EDT

Hermès Un Jardin Sur Le Nil EDT
2023. március 30.

Nem akartam sokáig kipróbálni,répa+paradicsom ,milyen már ez? De olyan sok itt a pozitív vélemény,h kedvem lett hozzá,meg különben is nyár van,kánikulára forróságra épp ilyet,Trópusi aromák hűs zuhataga,zöld színek ,a nyers roppanó életbe gázolni,,,olyan fantasztikus igaz érzéseket nyújthat,néhány cseppje.Uniszex ,a fiam szerint tuti h nem,szerintem meg igen,még akkor is ha női oldal erősebb, Zöld parfüm enyhén virágos,enyhe fanyarság,nagyon erősen dominál a friss-üde rész,a fahéjt fel nem ismerném,a tömjént viszont igen,Érdekes párosítások,a répa és paradicsom ,tényleg zöldséges illat,de annyi miden helyre pofozza,valóban széppé válik,,tartóssága megfelelő.

UP.Közel négy éve véleményeztem,és annyira rám tört az emléke (mintából),,,,azért ez nem semmi,mert azóta szagoltam ezt-azt,,ezért muszáj volt újra éreznem! Különben nincs is ennyire trópusi illatom,hát megvettem végre,és dicsérem magamat hogy,de jól is tettem!

M. Micallef Pure Extreme EDP

M. Micallef Pure Extreme EDP
2023. március 24.

Igen észrevehető h a niche piac ,többször a dizájner parfümöket koppintja,Az én tapasztalatom szerint, általában tökéletesre fejlesztve,aminek megkérik az árát.
( Remélem egyszer sort kerít majd Chanel kisasszonyára is,és ha lehetne kérném pontosan ugyanolyanra mint rég volt! )
Bevallom ha nem lenne az ,az egy amiért sóvárgok most,ezt azonnal megvenném,,,,Chloé edp ő ,de felnagyítva ,lehet a szépséget még fokozni,ezek szerint,mert csodálatosan alkották újra.Vannak eltérések persze,ő nem olyan szúrós,illatában is valamennyire más,de abszolút felismerhető az eredet.
Számomra nagyon kívánatos,emlékezetbe kúszó elegancia,,,,ismételni tudom egyboszorkát,négy évszakos,szignatúra parfüm jelölt lehet.

Mugler Angel Elixir EDP

Mugler Angel Elixir EDP
2023. március 9.

Ez a nulla pontos illat,,,,senkinek sem való,olyan mint egy rosszul sikerült replika.,,,,minőségben, illatában egyaránt.

Parfums de Marly Valaya

Parfums de Marly Valaya
2023. február 27.

Nekem is van két színben ,rózsaszín-barack ,valóban szép üvegekbe töltenek,,,,és fehér nem lesz,Az egyik ok h már van fehér parfümöm (Creed fehér szerelem),,de azért kíváncsiskodni szabad, Ez egy jó illat,több nincs benne,,,,de KELLENE!
Az ára miatt indokoltnak érzem,sokkal többet várnék! Virágos-narancsos komfort,ezután egy picit szúróssá válik,majd eltűnik késóbb,és egy megnyugtató puhaság köszönt be,Szerintem fogják szeretni,jól tolerálható aura,tartóssága is rendben,
Lehet jobban tetszene,ha vele párhuzamban nem teszteltem volna, Initio Parfums Musk Therapy,ez mindent vitt,ebben a témában legalább ilyet,de Ormonde Jayne Levant ,igaz ez már citrusos-virágbomba inkább,és ő is szuper.
Ezek után h pontozzam? Úgy ahogy az átlag szerint áll most,,ami 4 csillag

Amouage Guidance EDP

Amouage Guidance EDP
2023. február 17.

Púderben állok a legjobban,de én a smink és a komfort vonalát imádom,,,,ez is komfort de sajnos cukrozott,sokáig kellemetlennek érzem,majd végül szép lesz,,
Gondolom sokan fogják imádni,és kb,ennyien meg nem.Édes pűder virágos Amouage módra,nem kispályás,szinte minden illatukban ez megjelenik,és tudatják h nem akármit viselsz,,,,Nekem nem tetszik az első felvonás,körte-mogyoró-tömjén,de azután változik szerencsére,a virágok helyre teszik
Nagyon erős,biztos felfigyelnek majd rá.....más formában már találkoztam vele Diptyque Fleur de Peau EDP ,hasonlít hozzá,és mégis más.

The Merchant Of Venice Gran Teatro La Fenice Pour Femme EDP

The Merchant Of Venice Gran Teatro La Fenice Pour Femme EDP
2023. február 8.

Az operaház feeling nincs meg ,de nem baj, mert szép illat,,,,ez inkább ,egy intimebb ölelkező szépség,nem tudom elképzelni hogy valaki szabadulni szeretne tőle, Puha édesség púderbe gondolva.,,,az illatjegyei is egymásba gabalyodva,nehéz kihámozni őket,felesleges is,mert lehet mihez hasonlítani.Ugyanazt tudom megerősíteni amit egyboszorka említett,,,,(sokszor szoktam,nem véletlenül,ha "durva" akkor is h,mire kell gondolni)
Dior Hypnotic Poison,ha ez teszik érdemes megismerni őt,egy másik felfogásban,,,,megjegyzem ebben a témában nekem Confetto a nyerő. Tartóssága megfelelő, de nem nagy hatósugarú

Les Liquides Imaginaires Blanche Bete

Les Liquides Imaginaires Blanche Bete
2023. február 5.

Mindenképpen kipróbáltam volna az itteni vélemények miatt is,(fragi 10-es listáján ott van) még jobban felcsigázott,
Bő 2 hete naponta egy picit kenek a csuklómra,,,,hátha megszeretem,közben tudom ,hogy ez nem fog menni,hisz az ízlés dönt,akkor is ha egy értékes darabra találunk,,,,Virágok tejes fürdője mandulával fűszerezve ( rajtam nem kókuszos)
Meleg puha ,krémfehér parfüm ,az édességét valószínű a pézsma mélyíti, jó sokáig,

Yves Saint Laurent Libre le Parfum

Yves Saint Laurent Libre le Parfum
2023. január 25.

Az anyaillat megvolt ,de rövid ideig csodáltam,igazán szívből az Intense ütött,,,,szuper parfum,valamikor biztosan megveszem,,Ez is jó lett,de sajnos belecsúszott a trendbe,fragis első helyezettje 2022-ben,így hát félve mondom,,,nekem nem hiányzott!

Initio Parfums Musk Therapy

Initio Parfums Musk Therapy
2023. január 15.

2022-es niche kategória 10-es listáját nézve,a két fehér illatot próbáltam ki,,,,bosszantóan jónak éreztem mind a kettőt,de ez nyűgözött le igazán.
Sok parfümöt próbáltam már ki a komfort jegyében,hisz a klasszikusok mellett ezeket preferálom,,,,,Már elég rég szeretném megismerni Byredo Bal'de Afrque parfümöt,de tudatosan húzom az időt,mert a vélemények alapján sejtem h tetszene (és akkor rögtön,azonnal akarom helyzetből,most tanulok kimászni)
Visszatérve hozzá,az első pillanatában bújik hozzám,egyike azoknak amik addiktív hatást gyakorolnak rám....olyan mintha, egy fehér szappannal fürödnék,a buborékokból virágok fejlődnek,és csak lágyan érintik a bőrömet,,,tiszta hódalat a vége.Pézsmás de vajpuha,citrusos virág.Nagyon szép,tartóssága is jó.

Creed Love in White for Summer

Creed Love in White for Summer
2023. január 6.

Creed parfümökkel hadban állok,,,,kivétel ennek a párja,ami isteni,és örülök h megvan, Értem h ő miért kapott 2 csillagot,tartóssága sajnos nem elég,ebben az árban meg végképp.Tehát gyorsan múlik a fehér szerelem nyári kiadása,illatuk hasonló,pici eltérés azért érezhető,de könnyen beazonosítható így is,a púderesség sincs már.Passzolnám,nem éri meg!