Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Ormonde Jayne Royal Elixir

Ormonde Jayne Royal Elixir
2023. január 6.

Az Ambre Royal bemutatása után ,a márka üdvöskéjévé vált,,,,,és ha valaki azt mondja nekem,ha csak egy niche illatom lehetne akkor ezt választanám,rögtön elhinném, Fantasztikus kreációnak tartom,nálam az első tízben biztosan ott van,,,,,bár már nem az enyém,a lányomnak adtam helyügyileg,aztán nem adta vissza,h ezt akarja éjjel,és nappal.Hát persze h kíváncsi voltam a folytatásra,,,,az eredeti is uniszex,szerintem viszont nem,de az ekixír már igen.Sőt inkább a maszkulin vonal az erősebb,töményebb vastagabb a parfüm,Ezt inkább férfiaknak ajánlanám,érdekes mert tényleg nagyon hasonlít a két parfüm,,,,de határozottan úgy érzem,h a saját nemünknek megfelelőt használjuk! ,csodálatos ,nagyon szép,egy-két csepp is elég belőle.

Creed Wind Flowers

Creed Wind Flowers
2022. december 30.

Rengeteg parfümmel ismerkedtem meg,több évtizeden át,évekkel ezelőtt inkább már csa a niche érdekel,,,,de ez ott maradt a dobogón,és nem sikerült elvenni tőle senkinek (nem megszállotság a kitartás,inkább az orrom tart vissza) Coco Mademoiselle róla van szó.Keresem és várom az utódot,sajnos ez nem az!
Minőségben felette,ezért nem jár dicséret,hisz más kategória.illatában az én számomra soha,,,,megjegyzem ,sőt biztosra veszem,hogy sokan viszont szeretnék.Ez a szélvirág Chanel jellegét koppintja,,és a kezdeteknél hasonlít még az illatát is felidézi.,utána rajtam olyan lesz,mintha CM:+Chloé Nomade keveredne,zavarosnak érzem,az ízlésemet bántja.,mélyúl és sötétedik a virág a leszáradásnál Vakon ezt nem,megosztónak bizonyult,tartóssága jó.

Masque Milano Petra

Masque Milano Petra
2022. november 29.

Ahogy számolom az éveket kb.8 éve vettem meg CM,parfümöt,az édesanyám még élt ekkor,és azt mondta nekem" kislányom ha meglátogatsz,csak ezt fújjad!",A legszebb parfüm,amit egy nő visélhet, imádta,,,,és én ezzel az illattal is kísértem utolsó útjára őt.. Lehet nem tudom ,,,,,de mániákusan ragaszkodom ehhez a parfümhöz,,,,,,,és örökké kell az imádat,mert az anyai szó megmarad,amíg csak létezem.

Az első találkozásom a márkával,az előbbiek miatt,rögtön szerettem volna tudni,mi igaz abból amit a fragin olvastam,,hátha ez szebb gondoltam) Nos amit megjelöltek,mint a legközelebbi,hasonlat,az a CM,Intense és így igaz,tehát nekem ez nem lesz,meg az ára is a fellegekben,Olyan mintha a sima CM,kicsit édesebb,puhább lenne,fűszeresebb,tömjén,és mirha öleli,nem ragadós kompozíció,melengető fényesség,Én ezt könnyedén elengedem,ettől függetlenül valóban szép,tartóssága rendben.
Ízlésem miatt 4 csillag,de objektíven viszont megkaphatja az 5 csillagot.

Mugler Alien EDP

Mugler Alien EDP
2022. november 28.

Egyetlen szippantás volt,mégis elég, hogy tudjam...elvesztem.Csodálatos,nagyon mély érzelmes illata,szabad jelzést kap a szívekhez.Nagyon JÓ,eszméletlen finom jázminos parfüm,szexis magabiztossága,határozott,célját eléri......egy feltűnő szépség,akire mindenki felfigyel, ebből biztosan lesz nekem is egyszer Tartós.
Update:Igen 4 nap kellett ahhoz csak "hogy egyszer nekem is lesz" Drukkoltam hogy legyen fújós is belőle,..és hát volt,20ml.az enyém.Amit érdemes tudni róla ,hogy "függőség alakulhat ki,egyszeri találkozás,után is,legalábbis rám így hatott., ..

UP. 7 évvel ezelőtt véleményeztem,örökre szóló szerelem az megmaradt,ez egy niche minőségű parfüm volt,mára viszont odaszorították ahová való.Ez így is jó,főleg a többihez viszonyítva,de én annyira inádtam a régit,és addig nem nyughattam amíg az igazit megtaláltam,akkot is borzasztó nagy öröm,ha utoljára. A lányom szignatúra illata,néhány hónapja csak ezt fújja (ezen ő is csodálkozik) Ormonde Jayne Ambre Royal,ez egy fantasztikum,,,,hasonlít rá,akkor is ha puhább,a jázminja nem olyan csikorgó!

Dior J'adore Parfum D'eau

Dior J'adore Parfum D'eau
2022. november 22.

Csak az anyaillatot ismerem,amit szépnek éreztem,de valahogy mégsem lett belőlle soha.,Ő viszont érdekelt ,mert nagyon szeretem a tisztaságillatokat,plusz niincs is benne alkohol.Fel lehet ismerni az eredetét,nekem úgy tűnik mintha az anyaillatot elvitték volna egy kis tusolásra,sőt még hajat is mosattak vele.Krémes tisztálkodás halmaza,és ahogy halványul eltávolódik ez a klassz állapot.Illatban vamivel jobb mint egy közepes,tartósséga , nagyon magas ára ellenére jobb is lehetne. Pure Poison vonal nekem már csak a vége felé ,,,, Diornak nem ellenfél szerintem.Az üvege gyönyörú!!

Teo Cabanel Cafe Cabanel

Teo Cabanel Cafe Cabanel
2022. november 3.

Sütis illatok,amiket mellőzök,,,,, ,emlékszem évekkel ezelőtt Carner Barcelone El Born,mintha egy a cukrászdát zúdítottak volna a nyakamba,(megjegyzem szuper parfüm aki ilyesmire vágyik) Aztán volt Nishane Ani,amit istenítettek,elismerem,de ez sem az én utam (pasiknak viszont igen,rajtuk ütősebbnek találtam )
Van mégis egy illat amit imádok,hát persze h a Lira,,,,és ez!!! L de Lolita Lempicka az egy csudijó volt,aki őt szerette,lehet neki is örúlne.Természetesen ez úgy értendő,valamihez csak kell hasonlítani....és nem egyéb! Ha nagyon kávéra van kiéhezve,nem lesz jó,érezhető benne,de nem hangsúlyos,inkább egy kellemes fűszeres ,vajpuha csemege.A karamelltől melengető,nem túl édes azért ,,,Vonzó nőiség még a tartozéka.Szép és tartós,most lesz igazán a szezonja,
Erős ez a 4 csillag!

Creed Aventus for Her

Creed Aventus for Her
2022. október 25.

Éppen egy Creed illat után epekedem,,,,,így felbátorodva többet szeretnék megismerni, a rendelésemnél őt is belevettem,Nem véletlenül, mert emlékeztem h elég megosztó véleményeket olvastam itt róla. Annyira rossznak érzem, én is,rajtam a végeredmény kesernyés,,,,elillanak a gyümölcsök gyorsan,és csak ez a kellemetlenség marad.Nem hinném h romlott mintát küldtek (Neroli) azért elteszem bízva a változásban!

UP.Júniusi volt az elözmény,és ma újra kipróbáltam.Nos a szörnyűség amit előzőleg tapasztaltam,mára eltűnt,egy kellemes illatnak éreztem most,de h beszerezzem majd valamikor, eszembe se jutott. Egyébként nincs szerencsém ezzel a márkával,nagyon különbözünk,,,,egy van viszont amiért bolondulok (fehér szerelem)

Amouage Meander

Amouage Meander
2022. október 14.

Pedig imádom a márkát,több illatukat is megvettem,de ez az elsö amit mindenképpen visszautasítanék,,,egyébként már rég megtaláltam a zöld parfümömet Ormonde Jayne Ormonde Woman ami hozzám szól,v Chanel No. 19 ami szintén szuper.Persze ezek minden cseppje a nőiséget zárják a karjaikba,de én azért nyitott vagyok az uniszex irányába is,akkor miért nem tetszik? (más is elfordult töle,amirt megérezte) Inkább férfias,parfüm mint női,bevallom a vége már jobb,puhul,és kedvesebb is. de akkor sem. Földes-mohás,és vízes,aztán a virágoktól lágy, és egy mérsékelt édességet is kap,leheletnyi púder mintha lenne még benne,a tömjént nem érzem.Tartóssága közepes.

Maison Francis Kurkdjian 724

Maison Francis Kurkdjian 724
2022. október 5.

Nem maradhatok le róla gondoltam,hisz az egyik ászom ez a márka,Jól emlékszem még a felfedezés határtalan örömére,így hát több illatával is gazdagabb a repertoárom.Végre itt megtaláltam a nyári parfümökre nem annyira jellemző tartósságot is,meg annyira jó is. Petit Matin és az Aqua Universalis Forte,és itt kell megállni nála,ő hozzá hasonlít,de emlékeim szerint inkább a simához még közelebb,Teljes egyetértésben az előző véleményezővel,h mintha a meglévő parfümjét a tökkéletest,még feljebb húzná.Bevallom elsöre volt egy kis aggályom,túl hosszünak véltem a mosóporos jellegét,de mára ez kevesebb idő volt (rajtam tényleg az igazi,szúrós mosőpor) de aztán annyira friss luxus,és BÁJ, meg minden elképzehető szépség,büszkén viselném ,mert .nekem a tiszta eleganciát testesíti meg.Ezeknek a parfümöknek az ára ,sajnos mindig fájó!!! Tartóssága nagyon jó.

Mizensir Genève Trés Chère

Mizensir Genève Trés Chère
2022. szeptember 25.

Nem olyan sok,de azért már valami,amit volt szerncsém megismerni a márkától,összeségében szépek,,,,de van köztük egy idáig, ami kiugróan vezeti, viszi a kollekciót Ambre Magique csodálat és vágy övezi részemről. Ez is szép,bár én ezt már el tudom engedni,olyan mint amikor sok szép parfümre emlékezik az ember,és azt elmondanám h rögtön észre is vették rajtam,és dicsérték,,,,nagyon kellemes,puha nőies stb.és tartós. Fragin elég sok illathoz hasonlították,ez jogos,nekem éppen így, Valamit azért kellene,h mégis mihez?? Cacharel Lou Lou ,de csak az elején,de nem annyira fűszeres,később meg egyáltalán,aztán eszembe jutott MFK.Gentle Fluidity Gold is,gondolom a vanília miatt,,,,igazából csak ennyi,de lényegesen szebb,minőségben picit lejjebb (de én ezt venném)
Fehérvirágos luxus csokor,a jázmin külön tündököl,gyönyörű körítésben,mósusz,szantál és vanília,,,,érdemesnek tartom a próbára másoknak is