meseke

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2020. június 4.

Meg vagyok vele elégedve. Nem nehezíti el a hajat, puha és selymes tapintású lesz tőle a hajam, annak ellenére, hogy most szivattam szőkére a végeit. Az illata is kellemes, úgyhogy szerintem újravevős lesz.

Sana Sarokpuhító és Bőrkeményedés Elleni Krém

Sana Sarokpuhító és Bőrkeményedés Elleni Krém
2020. május 31.

Nagyon problémás a sarkam, mindig bekeményedik, de ez a krém pár nap alatt gyönyörűen rendbehozza. Eddig egy másik márkát használtam, de mivel rendelgetni kellett, ezért szerettem volna ezt kipróbálni. Sokkal könnyebben beszerezhető, ár - érték arányban szuper. Az illatát meg kellett szoknom, de biztos újravevős lesz.

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2020. május 31.

Balzsamként használva semmi haszna, pakolásként kivárva a 3 percet már szépen hidratálja a hajat. Csodát nem kell várni tőle, de alap pakolásnak nem rossz.

Oriflame Sun Zone Napvédő Lotion Arcra és Testre SPF30

Oriflame Sun Zone Napvédő Lotion Arcra és Testre SPF30
2019. március 22.

Imádom! Illat- és alkoholmentes fényvédőt kerestem és árban ez volt a legjobb. Jó az állaga, nem ragad, nem hagy fehér réteget, jól lehet rá sminkelni. Már több tubussal elhasználtam.

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító
2019. március 13.

Ekcémás a kezem, ezért vettem meg. Imádom! Tényleg intenzíven hidratál. Multifunkciós, bárhova használhatom. Tuti újravevős!

Oriflame Sun Zone Napozó Arcra és A Napnak Kitett Bőrre SPF50

Oriflame Sun Zone Napozó Arcra és A Napnak Kitett Bőrre SPF50
2018. szeptember 14.

Végre egy fényvédő, ami nem túl drága, nem hagy fehér réteget, és még az inci-je is aránylag szép. Nekem bejött, biztos újravevős.

Alverde Vitamin Sonnenmilch Bio-Mandarine SPF30

Alverde Vitamin Sonnenmilch Bio-Mandarine SPF30
2018. augusztus 25.

Nagyon megörültem az összetevőinek, de mikor magamra kentem....csalódás! Sárgás színű, sűrű krém, eloszlatni nagyon nehéz, fehér réteget hagy. Egyedül az illata kellemes, de ezek mellett nem sokra megyek vele. Nagyon gondolkodom rajta, hogy kukába dobom és nem használom el. Egyedül az INCI miatt kap 2 csillagot.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. augusztus 12.

Első hámlasztóm. Mivel nyáron kezdtem neki, óvatos voltam, ezért heti 1-2 alkalommal használtam (természetesen fényvédő mellett). Egyenetlen bőrfelszín, pattanás, mitesszer, pigmentfolt...minden van az arcomon, de már pár használat után a bőröm felszíne simább lett és láthatóan szebb lett az arcom. Alig várom, hogy milyen eredményt tudok elérni vele.

Balea Fuss Szarvasfaggyú Krém (régi)

Balea Fuss Szarvasfaggyú Krém (régi)
2018. július 28.

Nagyon bevált, rendszeresen használva szépen rendbe teszi az igénybe vett lábat. Újravevős.

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray
2018. július 7.

Alapvetően megvédte a lányomat a leégéstől, összetevők szempontjából is megfelelő, árban azonban az ára elég magas.